УГКЦ - православ"я

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем юстас, 3 січ 2008.

1. Nagorny

Nagorny Well-Known Member

Довірливі люди думають, що зібрання заради Бога а попадають до шахраїв:

2. Nagorny

3. Nagorny

4. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

Про секти я писав декілька постів раніше, це інша історія.

5. Nagorny

6. Nagorny

Відрізнити церкву від секти дуже важко. В деяких країнах де є більше католиків православну церкву вважають як секту і навпаки.
    Тут питання стоїть в заблудженнях, омана може бути в різних конфесіях навіть у православних.
    Тому пошук Істини це довгий процес в порівнянні, та мудрості православних старців.
    Буду щирим, в житті мені довелось зустрічатись з баптистами, не можу про них нічого поганого сказати. Люди спокійні і духовно багаті, але через не сприйняття образів і Божої Матері, виникає в душі якась пустота.

• Смішно Смішно x 1
  7. Nagorny

8. Nagorny

9. Мих

Мих Дуже важлива персона

Нагорний, увлєкаєтєсь людьмі Кіріла? РПЦ сидить в голові?

10. Nagorny

11. Nagorny

12. Nagorny

13. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

Скоро ще буде відео "Паки, паки, иже херувими", це ж більше версії, а не доконані факти.

14. Nagorny

Ні - тут не версії, а задокументовані факти.
    Лисиця скакала і не могла дістати виноград.
    Він все-одно зелений - сказала лисиця і пішла геть.
    Питання віри - це не репліки байдужих людей, а питання спасіння душі і хто має вуха цей почує.
    Друга справа, що людина вже привикла до душі і спасіння відноситись скептично, тому вона не шукає Істини а шукає виправдання для себе.

15. Коммунарец

Коммунарец Well-Known Member

Ясненько... Навколо темний ліс, а над усім папа)
    Десь з цих відео є обряд асоціації у масони, коли учень має оголити ліву сторону тіла: ногу по коліно та ліву частину грудей.
    Це описано у декілька історіях ще давно.
    Або отаке
    Може то такий і справді ритуал, а може перевірка чогось такого, що не мусить член масонів мати. Наприклад, якогось знаку на гомілці... Правда одні кажуть на правій, інші на лівій. Хто що знає, на те і полює)

Останнє редагування: 12 чер 2019 у 09:15
  16. Мих

Мих Дуже важлива персона

Це Нагорному?

це сложно.... ну що ви?

17. Nagorny

18. Nagorny

Шукаючи Істину - ми шукаємо Господа.
    Хоч багато часу вже пройшло, але проблеми людей не зменшились а збільшились.
    Коли виникають багато різних вчень і теорій, людині важко визначитись.
    І часто люди вибирають шлях неправдивий - оманливий. Адже не маючи досвіду вони легко піддаються оману. А насправді шлях спасіння він не викладений славою, достатком і визнанням а гіркими шляхами боротьби, боротьби самим з собою.
    На цьому основане все вчення православних старців, а те вчення яке говорить одно, а робить інше, і вкінці кінців міняє Закони Божі, не може бути правдивим.
    Спокусившись в одному такі наставники оправдовуючи, або приховуючи злі діла цієї церкви, ніяк не можу повести людей праведними дорогами.
    Все Святе Письмо спочатку до кінця викриває грішників, попереджує про загибель і тому справжнє християнство це шлях спасіння, а не виправдання грішників.
    Чому виникають суперечності?
    Люди які звикли байдуже ставитись до своєї душі, віри, шляху спасіння в духовних питання вони не бачать потреби шукати істину. І так само вони вважають що інші віри такі ж самі, і так само до них не можна відноситись серйозно.
    Тому для них духовні питання це ще одна розвага або гра слів, і тому вирази в них є такі як фігня, брехня і тому подібне.
    Слів не вистачає та розуміння, тому репліками прикривають своє невігластво.

Останнє редагування: 13 чер 2019 у 21:29
а де твій аватар? :)