УГКЦ - православ"я

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем юстас, 3 січ 2008.

1. Nagorny

Nagorny Well-Known Member

Кому дано говорити, не може мовчати.
    Не кожен може писати те, що я пишу, треба мати знання духовного світу.
    Не кожен може судити те, що я пишу, бо не знає звідки ці знання.
    Вчення про суди спасають душі, а неправдиве вчення про істину осліплює душу.
    Тоді вона легкою стає здобиччю демонів.

2. Nagorny

Питання релігійні не є делікатні, і розваги тут не сумісні.
    Релігійні питання це виправлення неправедних вчень і омани, а не розважання хто кого більше похвалить.
    Тому православне вчення викриває неправду, дає людині можливість побачити незрячим свій оманливий стан, і стати на дорогу спасіння.
    Ось чоловік який займається такими питаннями, він не розважає людей про милості.
    Але дає людям зрозуміти що Бог є суддя, і треба думати не тільки за себе, але якщо маєш знання передай іншим, щоб вони також спасалися.
    Коли люди вибирають вчення яке виправдовує їх гріхи або праздне, то мало хто буде спасатись.
    Бо душа його буде розслаблена, і не здатна до самооцінки і боротьби з гріхом.
    Якщо вчення викриває гріховний стан людини, то тут зразу йде поділення.
    Одні починають розуміти і виправляться, інші хто в омані озлобляються і починають переслідувати тих хто говорить істину.
    Справжнє християнство, які наставляють праведно а не оманливо про милості.

View: https://youtu.be/pVjekpNVxy0?t=3

View: https://www.youtube.com/watch?v=M5K_Mt4KeEo

3. ІгорМ

ІгорМ Маленький українець

Ой, перепрошую...
    Я забувсі... :blush:

• Смішно Смішно x 1
  4. Коммунарец

Коммунарец Well-Known Member

• Подобається Подобається x 1
  5. Nagorny

Скандал, який Ватикан приховує більше 1000 років.

6. Nagorny

Криваві гроші католицької церкви

7. Мих

Мих Дуже важлива персона

Це можна тільки вітати.

8. Коммунарец

Коммунарец Well-Known Member

Коли Кирил запрошує керівництво УПЦМП з Онуфрієм до себе, то там не тільки вітання можна почути. То час такий. А він не стоїть на місці.

9. Мих

Мих Дуже важлива персона

Нагорний - розпалювач міжрелігійного протистояння. На пуредному форумі, його б забанили в два рахунки.

Останнє редагування: 29 тра 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Nagorny

Ваші методи не змінились.
    Я не розпалюю ворожнечу, а викриваю брехню, щоб люди знали правду. А часи інквізиції вже пройшли, але скоро повернуться знову в ідеї екуменізму, тоді у вас знову буде нагода розправлятись з тими, хто не йде дорогою брехні.
    А то натворили чудес католики, а себе виставляють такими білими, пухнастими овечками. Ті хто творить неправду боїться світла, тому йому вигідна темрява, що людей дурити.

Останнє редагування: 5 чер 2019
  11. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

Не думаю, що зможе відродитися таке явище як Інквізиція, час зараз не той, Європа толерантніша, не має такого впливу Католицизм.

12. Nagorny

Якби Ісус Христос догоджав би іудеям, то Його б вони не розп'яли.
    Тому істинне християнство викриває гріх, щоб люди побачили темряву в якій вони живуть, покаялись і спаслись.
    Неправдиве вчення може дурити людей, але не веде до Царства Божого.
    Бог знає таємні діла людей, тому посилає своїх пророків щоб попередити людей, викрити їх темні справи, щоб вони спаслись.
    Такими одкровеннями написане все Святе Письмо, а ваше вчення неправдиве, яке не терпить істину і одкровення. Вам хочеться творити неправду прикриваючись Христом.

13. ІгорМ

@Nagorny, скажіть, будь ласка, а звідки ви знаєте правду?
    /якщо промовчите, як тамтого разу - значить знову брешете ;)/

14. Nagorny

Глобалізація йде під контролем масонів і єзуїтів, а в цю програму входить контроль над кожною людиною. І вже створена така організація "Ювенальна юстиція", яка має право навіть відбирати дітей у батьків, не говорячи про свободу слова.

15. Nagorny

Я все подаю по фактам, задокументовано в історії, все можна перевірити. Якщо б я писав неправду, то мене б давно подали до суду.

16. ІгорМ

Ви публікуєте всякі бздури.
    Щоб далеко не ходити, от ваш допис про організацію "Ювенальна юстиція", яка нібито має право навіть відбирати дітей у батьків
    Розкажіть, будьте ласкаві, чи організація "Ювенальна юстиція" послуговується Законом і судом держави, чи відбирає дітей у батьків на свій розсуд?

17. Nagorny

18. ІгорМ

Прошу пана, а у вас на людській мові кіна нема?

• Подобається Подобається x 1
  19. Nagorny

Нова біда для українців – ювенальна юстиція

Ніби-то благі наміри - надання підтримки законодавчому врегулюванню питань захисту прав дітей, які опинилися у складній ситуації конфлікту із законом. Висувається захоплююче гасло: «…держави-учасниці прагнуть сприяти встановленню законів, процедур, органів і установ, що мають безпосереднє відношення до дітей, які, як вважається, порушили кримінальне законодавство, обвинувачуються або визнають¬ся винними в його порушенні». І ставиться цікаве завдання перед цією сферою юстиції: «…відповідальна, наполеглива й скоординована діяльність органів державної влади та громадськості з метою негайного усунення недоліків у законодавстві та практиці, що заважають здійсненню повноцінного захисту прав дітей, які з певних підстав скоїли правопорушення, є жертвами або свідками злочинів».
    У Європі, де ювенальна юстиція діє вже десятиліття, десятки тисяч дітей відняті у батьків, сотні тисяч батьків за «порушення прав дітей» (за покарання дитини, за заборону відвідувати дискотеки або уроки сексуального просвітництва, за привчання до домашньої роботи) були піддані штрафам або посаджені у тюрму.

Сьогодні ювенальний фашизм вломився у наші двері, щоб зруйнувати інститут сім’ї, щоб розтлити молоде покоління, щоб посіяти ворожнечу між дітьми та батьками.
    Українська Православна Церква Київський Патріархат (УПЦ КП)

Останнє редагування: 5 чер 2019
  20. Nagorny

а де твій аватар? :)