УГКЦ - православ"я

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем юстас, 3 січ 2008.

  1. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Є ж у Біблії слова "Усе натхнене Богом" ( 2 Тимофію 3: 10-17 )
    Не треба сприймати, що якщо Євангеліє від Марка, то до євангелиста Марка спустився ангел і під його диктовку той писав.
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    О, то ви вумніші за папу Римського з його кліріками! Маєте образованіє всі 11 клясів?

    ви точно не тойво. Ввести в спокусу і допускати - це як кінь і осел - різні поняття.
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Людина не робот, щоб виконувати тільки вказівки, запрограмовані творцем, має вибір і має альтернативу.
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Можливо і так, але істина десь поряд...
    Воно і справді, коли диявіл спокушає Ісуса, то невідомо, хто кого спокушає. Маємо застереження, щоб людина на спокушала Бога, бо і запитань і вимог буде більше. Краще чути Господа , а Він сам знає краще, що кому потрібно.
    Але молитва... Ніби два звернення: одне - не спокушай, а інше - захисти від лукавого.
    що це може означати?
    Якщо Бог - дволикий...
    Як Янус римський чи інший Бог стародавній, дуалістичний, зло і добро у якого поряд і ніхто не може розділити ці поняття однозначно. Самі можете побачити, яка поведінка буває в старому заповіті.
    Один з них може образитися, якщо тільки на одного будуть молитися(
    Так приблизно минулої осені одній розказував. Бог всім однаково світить, і паразитами і агнцям, але кожний вибирає свою дорогу, якщо може. Бо деякі люди мають гарні здібності, але використовують егоїстично, або проти інших. А погані каються і стають поборниками добра.
    Тому Бог не може знищити зло, бо вб'є себе. Але людина в силі зменшити вплив темного боку на свою душу, якщо перестане хоча б ставити "тупо" і стане добріше до інших.
     
    Останнє редагування: 8 чер 2019
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Чому не може? Диявол, як джерело зла буде знищений - так сказано у Святому Письмі. Просто ми живемо у якомусь надмізерному часі і нам здається, що Бог дуже довго порається зі злом. У масштабі вічності воно якось зовсім по-іншому.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Nagorny, ви знаєте Бога?
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ви свідок Єгови? юдей?
    Бо бачу ніякого відношення до християнства.
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Вірно.
    Але продовжуючи розмову, попереджаю про особисту свою думку, яка народжувалася в степах, лісах та на дорогах країни.
    Згадалися малюнки, які колись наче виставляв на ЛФ з дволиким зображенням, де молодий сміється, а то старий, а їх протилежність сумує. Вони змальовані з одних дверцят холодильника, коли у мене був різний настрій.
    [​IMG]
    На рахунок перемоги зла....
    Зло є породження бажань людини. Дволикий Бог допомогає одним здійснити злі мрії, а іншій надає мудрість. Він не може категорично відмовити, але треба дуже просити. Дивлячись у кого. От воно і виходить, наче гра, що ніхто нічого не може зрозуміти. Один допомогає в доброму, а інший в решті випадків. Але судити будуть разом. Коли людина перестане робити зло, то і зло зщезне. Скажімо так: князя темряви немає... А є потвора, яка породжена злими думками людей. Наприклад, це громадський егрегор, як суміш енергетичних вампірів, піратів та химерні.
    Р.с. знаю багато людей, які роблять зло, не розуміючи того, і при цьому впевнені, що Бог за них заступається, проклинаючи свого кривдника і бажаючи йому усього поганого. І справді, я вже писав про таке - люди помирають, хто їм нашкодив.
     
    Останнє редагування: 8 чер 2019
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    У мене немає підстав ненавидити католиків, по-іншому сприймаю обряди і календар, а от єговісти - їх суть, майже як у мережевому маркетингу, доречі, самі вони не вважають себе релігією.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    На землі взагалі хто вартий того, а якщо взяти РФ чи мусдержаву, то взагалі одного потяга вистачить, щоб вивезти. Так що всюди вистачає відступлення... Багато нагрішили ми і багато мусимо повертати боргу, кого буде врятовано.
    Починайте вже, бо час близький.
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Тобто, у вас є підстави всеж таки когось ненавидити?
    Мене іноді теж щось підштовхує когось образити чи ще гірше... Прошу вибачення. За ту одну тільки думку.
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Можливо, тут недоречно писати про ненависть, але сильно нелюбити деякі секти, які обманом тягнуть до себе, використовують своїх прихожан - є причина.
     
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Від свідків Ієгови я знайшов гарну відмазку: як тільки вони намагаються мені втюхати свою літературу, я їм відповідаю, що свій буквар я в школі скурив і тому не вмію читати. :)))
    Після цього діалог припиняється. І нікого не образив, і відшив красиво)))

    P.S. А одному знайомому дядьку колись подзвонили в двері... Він відкрив, а перед ним дві кашолки стоять - одна старша, інша молода. Ну він їм і запропонував: "Доки жінки вдома немає, заходьте швиденько до хати, зараз я вас обох "обслужу". Як вітром здуло обох. З тих пір більше не набридають. Мабуть, хата в чорний список занесена:))):))):)))
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Nagorny, це ви часом не про себе? :)))
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ні, він глухий(
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я б так не казав.

    Якщо звернутися до фізики до прикладу, бачимо - третій закон Ньютона. Закон Ньютона не придумав Ньютон. Закон діяв і до того. Ньютой просто його побачив, якщо можна так сказати. Всі закони фізики були до людства, але вони не могли взятися з порожнього місця. Значить їх Хтось придумав і ввів в дію. Отже скоріш за все, перед тим, як зявився матеріальний світ, були створені закони існування фізичного світу. Якщо сьогодні робити якийсь механізм з порушення законів фізики, нічого путнього з цього не вийде. Але є ще духовний світ і цей світ теж живе своїми, наперед визначеними законами. Весь всесвіт живе за законами. Якщо у фізиці порушення законів призведе до фізичних катаклізмів, то порушення духовних законів - до гріхопадіння. Духовна законність веде до життя, духовне беззаконня веде до знищення. У Письмі це описується як зерно і кукіль. Непотріб викидається у вогонь. Зло, чи гріх було ще до часів людини. В Біблії описується падіння ангелів і Люцифера. Вони порушили закон і втратили джерело життя. Їх життя має динаміку згасання.
    Людина насамперед має вільний вибір у житті. Але від цього вибору залежить її подальше існування, чи неіснування.
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У світі багато мудріших за мене, тому я не буду дуже з вами сперечатися, бо хто я у порівнянні з ними і для вас хто?
    Тому даю мудрість від Вербера про три сили, які були створені на початку: асоціація, диструктив і нейтральність
    То є природа всього. Але людина внесла зло , порушив природній хід. Бо вона вбиває без потреби, любов замінила на секс, змінивши єдність зі світом на егоїзм своєї душі. Зло з'явилося, коли Бог дав перший закон для людей. Ніби так вважають.
    Якщо б людина почула розумне, то жила б довго і у щасті, можливо і вічно, перероджуючися без втрати свідомості.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А про архангела Михаїла що скажете? Не він скинув зло з неба, коли людей ще не було?
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Це думка одних.
    У нас багато людей керуються думкою, що лиш би були святі речі та зібрання заради Бога, конфесія і приналежність вже значення не мають.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)