Ubuntu стала мобільною

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем MARTINI, 3 січ 2013.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Компанія Canonical офіційно анонсувала операційну систему Ubuntu для смартфонів. Нова ОС є відкритою і заснована на базі ядра Linux

    Перші смартфони на Ubuntu анонсують на наступний 2014 рік.

    Прогнозують, що Ubuntu стане основним конкутентом Android

    відео презентація

    http://youtu.be/cpWHJDLsqTU
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    А чо аж на 14 рік? В 13 смартів не будут клепали?
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Очевидно спершу треба домовитися з виробниками смартфонів про виготовлення апаратів саме під цю ОС, крім того потрібно наростити конкурентну базу додатків (без достатньої кількості програм, що розширюють функціонал ОС буде мертва)

    Хоча, один колєга вже давніше начитався інтернетів і пробує на свою моторолу Атрікс 4Г поставити Убунту. Тобто теоретично воно уже при наявності рівних рук повинно встановлюватися на існуючи смартфони.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я почекаю на Федору....
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Миху, а то хто? Якась файна кубіта?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Федора - то назва Лінуксу, але якось воно миліше для вуха, бо Убунту - то як кобіта з Африки...
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я собі поставив Убунту на старий комп, але мусів через тиждень назад віндовса ставити...

    Постійна 100% загрузка процесора, видно шось з драйверами,дуже шкода було затирати, але займатись вивченням лінукса мені лінь....
    Та таки трохи для фанатів система....
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Yelik

    Yelik Well-Known Member

    Аналогічно ставив Убунту на свій не зовсім новий комп, але який справно літає на ХР. Убунту завантажувався тільки хвилин 10 :facepalm: Думаю з смартофонами буде аналогічна ситуація, потрібно буде 16тиядерний смарт, щоб та система тільки працювала без запинок, не враховуючи вже про якісь додаткові проги. Canonical очевидно навіть не здогадується про таку річ як "оптимізація програмного забезпечення"(коли я вчився нам такий курс викладали), хоча зараз це всюди надзвичайно поширена проблема...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Alinchik

    Alinchik Member

    Ubuntu класна система, але на смартфонах ще досить сира. Навіть на потужних планшетах вона ще досить серйозно томорзить.
     
  10. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    Убунту настільки класна, що про неї не чуло 99.9% користувачів ПК.
     
  11. Zeze

    Zeze Well-Known Member

    Ну і чим класна? Тонною багів, якими не хворіли вінди навіть 15 років тому? Ось вийшла нова Убунта - у всіх проблеми, кучу серйозних багів наприклад з контролерами дисків. Ну і інновації не відстають: "Для рабочего стола доступна функция наглядного выделения элементов с использованием полупрозрачной области при нажатии левой кнопки мыши и перемещении указателя"

    А мобільна є мертвородженою системою. Декілька примітивних программ не потрібні нікому, коли є купа хламу для Андроїда. Ніхто не буде писати і портувати уже відомі аплікухи, як і для ФайрфоксОС і Йолли. Посміялись і забули.
     
а де твій аватар? :)