У Львові звільнили начальника міліції та усіх співробітників МРЕВ ДАІ

Тема у розділі 'ОБС', створена користувачем Deus igrok, 9 чер 2010.

 1. Deus igrok

  Deus igrok Дуже важлива персона

  У Львові звільнили начальника міліції та усіх співробітників МРЕО ДАІ

  Звільнені усі співробітники МРЕО ДАІ Львова, що завдали збитку державі на 9,5 млн. грн., начальник Львівського міського управління МВС і начальник відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків.

  Про кадрові зміни у львівській міліції повідомив начальник ГУ МВД у Львівській області Михайло Цимбалюк. За його словами, підставою для звільнення всього особового складу МРЕО ДАІ Львова, включаючи начальника, було виявлення недообліку до бюджету у розмірі 9,5 млн. грн.

  "Я доки не коментуватиму цієї кримінальної справи, але скажу, що зараз цю справу вивчають і згодом вона буде передана до Генеральної прокуратури України", - заявив Цимбалюк.

  Начальник міліції області навів один приклад нанесення державі збитку працівниками МРЕО. За його словами, працівники цього відділу занижували оцінку вартості транспортних засобів. Так, якщо автомобіль коштував 100 тис. грн., то до Пенсійного фонду повинно було відраховуватися 25 тис. грн., а на ділі виплачувалися всього 2 тисячі. Крім того, у відділі були зареєстровані транспортні засоби, власники яких проживали на території інших областей.

  Також, за інформацією Цимбалюка, подав рапорт про звільнення начальник Львівського міського управління МВС Ігор Тикало. За словами головного міліціонера Львівської області, до начальника міської міліції були серйозні претензії, зокрема по контролю над криміногенною ситуацією у Львові, співпраці з органами місцевої влади у частині забезпечення райвідділів Львова належними приміщеннями. Крім того, Тикало не зміг налагодити системну роботу зі своїми підлеглими.

  Цимбалюк зазначив, що зараз розглядається кілька кандидатур на посаду начальника львівської міліції. Він також повідомив, що запропонує Тикалу посаду вільнонайманого співробітника, оскільки хоче використати його майже 40-річний досвід роботи у міліції.

  За словами Цимбалюка, в обласному, районних і міських управліннях міліції Львівської області проведені ротації. Він повідомив, що рапорт про відставку написав начальник відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Василь Дзвінник. Цимбалюк не виключив, що цю посаду обійме представник з центрального апарату МВС у Києві. Як повідомлялося, у Львові за підозрою у здирництві затриманий начальник Шевченківського райвідділу міліції, співробітник Управління СБУ, а також ще один співробітник міліції і підприємець.


  http://ua.korrespondent.net/ukraine/1084598

  І кого на взамін поставлять ?
   
  • Подобається Подобається x 3
 2. Svjato

  Svjato Well-Known Member

  Донецьких, на УАЗіках :)))
  Думаю ротацію вищих кадрів зроблять.
  Стенографістів однако тре буде набрати...
   
  • Подобається Подобається x 5
 3. mota_boy

  mota_boy Well-Known Member

  От не розумію тої математики. податок в пенсійний фонд 3%, а в інтернеті пишуть що за 100 тис тре 25 тис податку, те саме щойно в ТСН якийсь мєнт каже. То як ???
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  вони шо? з дуба впали?де таке 25% у пенсійний? Нема такого!

  ---------- Додано в 23:20 ---------- Попередній допис був написаний в 23:18 ----------

  ну так, а що з начальником відділу боротьби з законним обігом наркотиків?
   
  • Подобається Подобається x 2
 5. Svjato

  Svjato Well-Known Member

  Спасай боярин! Дело шъют! (И.В.м.п.)
   
 6. DIDIO

  DIDIO Well-Known Member

  [​IMG]

  ---------- Додано в 23:01 ---------- Попередній допис був написаний в 23:00 ----------

  А якщо по-народному - "Нажерлася, свинота? Посунься, кабан поїсть!".
   
  • Подобається Подобається x 2
 7. Romko

  Romko Дуже важлива персона

  Вийшов зраня за папіросами і дивлюся - вотака картина...

  [​IMG]

  цікаво стало...ХТО приїде...:scratch_one-s_head:
  Десь за півгодини приїхали звичайні патрульні,покрутились і поїхали собі гет...:dntknw:
  свабода!
  [​IMG]
   
  • Подобається Подобається x 2
 8. mota_boy

  mota_boy Well-Known Member

  Ромку, МРЕВ - це міський реєстраційно екзаменаційний відділ тобто каса за постановку /зняття/перереєстрацію та за здачу на посвідчення водія йде туда. Реєстрацією ДТП займається інший підрозділ.
   
а де твій аватар? :)