у Львові плануються вимкнення електрики?

Тема у розділі 'ОБС', створена користувачем duncan, 7 вер 2014.

  1. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member

    не тільки, паливо теж буде додавати аромату, хоча й не сильно. Для квартири треба шукати інші варіанти.

    ---------- Додано в 15:03 ---------- Попередній допис був написаний в 14:43 ----------

    здається, для квартири с недорогих варіантів тільки ДБЖ, аккумулятори, інвертори
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    А якщо всім будинком купити один потужний на всіх мешканців і поставити десь в підвальному приміщені. Моя знайома живе в сучасній в новобудові то там вже передбачено генератор в разі вимкнення світла.
     
  3. Wili

    Wili Well-Known Member

    там суворі пожежні вимоги до приміщення + примусова вентиляція, я думаю такі кроки доречні для громадських споруд, в житлі +- 2 години без світла не так страшно, в сучасних будинках передбачають, але далеко не у всіх.
     
  4. Finya

    Finya enjoy the silence

    В нас при вимкненні електрики відключається котел (чи як там його звати) і наступає лютий холод. Поки що не знаю, що робити.. бо тільки дійшлоо_О
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Wili

    Wili Well-Known Member

    за 2 години, лютий холод? проблема може бути що самому котлу можуть "не сподобатися" перепади при вимкнені/ввімкненні.
     
  6. Finya

    Finya enjoy the silence

    Так.
     
  7. Wili

    Wili Well-Known Member

    варто утеплити стіни, не обов'язково на випадок вимкнення електроенергії, просто тепловтрати якісь надзвичайні, відповідно і витрата енергоносіїв також.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member

    я саме через це купив генератор. В мене взагалі ситуація складна - котел на дровах, тож якщо зупиниться циркуляційний насос, то закипає хвилин за 10. Якщо у вас не квартира, то теж раджу. Саме як резервне джерело енергії.
    Або ще можна ДБЖ, однак для системи опалення не всякий підходить. Потрібен той, що на виході дає нормальну синусоїду.

    ---------- Додано в 22:19 ---------- Попередній допис був написаний в 22:18 ----------

    і про утеплення теж вірно кажуть. Бо лютий холод за 2 години - то занадто

    ---------- Додано в 22:22 ---------- Попередній допис був написаний в 22:19 ----------

    тільки якщо у вас один електролічильник на весь будинок. Бо інакше буде плутанина з показниками, доведеться платити державі ще й за ту електроенергію, що виробив генератор
     
  9. Finya

    Finya enjoy the silence

    Квартира. Ну і, я технічно-будівельний ламер. Ви можете говорити про утеплення стін, генератори, конвектори, я навіть приблизно не уявляю, про що йдеться...

    ---------- Додано в 21:37 ---------- Попередній допис був написаний в 21:35 ----------

    До речі, де можна ліхтарик купити, хороший і недорогий? А то псьо водити, а раптом темнотао_О
     
  10. prius

    prius Well-Known Member

    В 90х ставили генератор на балконі,бувало йдеш по вулиці івся вулиця тарахкотить

    ---------- Додано в 12:16 ---------- Попередній допис був написаний в 11:54 ----------

    Подивився ціни у Львові на генератори ,здуріти можна, якісь зачуханний 15000 гр.це що 1200$ ?
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. сніжинка

    сніжинка Well-Known Member

    індивідуальні побутові генератори для багатоквартирних будинків заборонені: а) по правилам протипожежних норм ;б) будівельних- вібрація, яка створюється при використанні кількох одночасно може призвести до руйнування балконів та появи тріщин. Генератори- лише для індивідуалних будинків чи загальний на будинок ( але цим можуть похвалитися лише деякі сучасні новобудови.

    ---------- Додано в 20:43 ---------- Попередній допис був написаний в 20:41 ----------

    старі будинки для цього не пристосовані- ні буд. нормами, ні кабеля не витримують. То треба все в комплексі- окреме приміщення тоді+ зміну кабелів
     
  12. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member

    я свого китайця на 1000 Вт купував за 1300 грн. Що у вас за ціни? Чи може ви хочете здоровенного монстра?
     
  13. prius

    prius Well-Known Member

    В нас в магазині на 6000Вт коштує 600$ невеликий за розмірами

    ---------- Додано в 06:13 ---------- Попередній допис був написаний в 06:11 ----------

    А де ви купували,бо я хочу своїм знайомим купити,а наші не підходять вам
     
  14. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member

    Балаклія, Харківська обл. Але то було в минулому році.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    В Епіценетрі подивіться є не поганий вибір ліхтариків.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Finya

    Finya enjoy the silence

    Дякую, але там не буваю(
    Забула зазначити, центр/біля центру)
     
  17. prius

    prius Well-Known Member

    Купуйте діодний дуже економить батарейки
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Біля центру відносно не далеко є новий Епіцентер на Богдана Хмельницького, де автостанція №2
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)