У Львові 23-річна дівчина померла, покуривши кальян

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Nevermind, 20 чер 2010.

  1. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    А я тільки сьогодні пообіцяла своїй подружці,що подарю їй на день народження кальян.....:sad: мабуть утримаюсь!
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А я думаю, не в кальяні справа... Там і без кальяну був коктейль цікавий.
     
    • Подобається Подобається x 15
  3. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Та,давайте цю тему глобалізуємо до проблеми куріння,наркотиків,зловживання алкоголем,тощо...
    Я думаю що такі випадки непоодинокі,не тільки у нас,а й закордоном теж,тому не варта суперечити один одному,оскільки до спільного консенсусу це не призведе а тільки розпалить якісь непотрібні почуття.Жертвою своєї необдуманості(саме так, а не інакше) цього разу стала дівчина....а чи не варта в цій темі підкреслити,нашо Бог нам дав розум? і чи не потрібно ним скористатись йдучи у відповідні місця,беручи до рук цигарки і т.п. і т.д.
    Як вже казала Un.Known - це мало кому допоможе, а всежтаки ,оскільки така темка вже є і є доволі сумною....насторожує тільки те ,чому такий песимізм?
    Я знаю багато молодих людей які знаючи у що обернеться в подальшому для них таке зловживання кидали цю справу....
    П.С.Я думаю,якщо скрізь будуть говорити про шкідливість цигарок і тому подібних речей(а не відмахуватись,мовляв,це нічого не змінить...) то таки зміни будуть у кращу сторону,бодай хтось один,але покине власне гноїння,воно того варта.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Полетять зараз в мене тапки,але най вже буде.Не можу не вставити своїх 5 копійок.
    По - перше,підтримую Анноун - від того,що створили тему на ЛФ і всі дружно поспівчували дівчині, курити кальян менше людей не стане(чи ті ж самі цигарки)
    Не зовсім згодна.Залежно від того хто,як,коли,з яким тютюном його курить.При курінні кальяну використовують спеціяльний тютюн,який з наркотиками немає нічого спільного.Хоча згодна,що кальян може провокувати залежність.
    В спеціяльних кальян - барах вам ніхто наркотиків у кальян забивати не буде.Інша річ,якщо хтось курить кальян вдома - отам вже роби,що хочеш.
    Взагалі,корисно почитати оце http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D1%8F%D0%BD
    Я не пропагую куріння кальяну,але й вважаю,що не варто накидатися на кальян,попередньо не вивчивши матчасть(так би мовити).
     
    • Подобається Подобається x 17
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Песимізм щодо теми? Та бо непродуктивна. Не мусять всі теми бути продуктивними, але є такі, котрі бодай емоції викличуть позитивні. А в цій і подібних - хіба, як на вітрину, викласти власну чутливість і співчуття.

    Чи песимізм щодо обговорення? То досвід, поетко. Ніхто не кине курити, перечитавши тему у форумі.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Ну приміром я з цим згідна,алеж потрібно нести цю тему в маси,бодай в якийсь спосіб...
    у нашій поліклініці,при вході весить величезний плакат "Цигарка зсередини,що ми куримо разом з нею" і ціла таблиця Мендєлєєва....в таких мрачних тонах, хоч я й не палю,але самій стає страшно,воно діє так відлякуюче,шо навіть якби палила ,певне перестала, але то я....на інших може подіяти якась до -прикладу соціальна реклама з не менш страшними фото-відео,але це потрібно робити,не мож скавши руки дивитись як підлітки труяться.
    Знаєте як я борюсь з цією ситуацією? Живу на 5 поверсі звичайного будинку і більшість сусідів виходять курити на коридор...дим піднімається і стоїть стовпом в мене на поверсі....я одного разу викликала пожежників,бо чисто не було ніц видно через дим,коли вони приїхали то всі сусіди збіглись( а шо то таке?) і я демостративно,висловила своє фе і чому я мушу дихати тим смородом і т.д.
    Хоч насправді то був дим проводки змішаний з цигарковим,то був такий кальян,:sad:Висновок,старі вже не курять,а пацанві поки начхати,димлять,хлопцям по 16-17 років,поки управи на них немає,але певне піду до батьків поговорю. а шо робити?
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. оригіналка

    оригіналка Well-Known Member

    100%! Я тільки в цьому вбачаю причину її смерті; недумаю що це через кальян.
    Знаєте в нас не академія, а просто пекло якесь, тому я розумію чому вона з"їла стільки заспокійливого.
     
    • Подобається Подобається x 9
  8. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    Алкоголь підвищує дію фармацефтичних препаратів від 2 до 5 разів!
    Був кілька років тому випадок:
    Чоловік моєї вчительки хімії, доречі й сам хімік років під 60 перехилив чарку-другу...ледь відкачали...виявилось, що перед ти випив якісь таблетки від тиску...кров!яний тиск впав на стільки, що лікарям швидкої довелось давати уколи від пониженого тиску.
    Так, алкоголь і ліки це не сумісні речі.
    Хоча я й сам колись трохи грішив, проте цілком свідомо, але виключно в цілебних цілях (типу температура 39,0', таблетка + 50 грам і через 3 години 35,5') й радості повні штани.
    НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЕКСПЕРИМЕНТУВАТИ Й ВИПРОБОВУВАТИ НА СОБІ, ЧИ КОМУСЬ ІНШОМУ, БО ЦЕ МОЖЕ ПОГАНО СКІНЬЧИТИСЯ.
    Особливо небезпечні суміші алкоголю з:
    - снодійним
    - заспокійливим
    - сильним знеболюючим.
    Краще не випробовувати долю, не займайтесь самолікуванням а звертайтесь до кваліфікованих спеціалістів.
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Не сперечаюсь і навіть за. Тільки не одноразово, по свіжих слідах трагедії, а постійно.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Сам по собі майже кальян тут ні до чого. Впевнений.

    Причину вказали абсолютно вірно:

    ліки, особливо з дією на нервову систему + алкоголь. Це комбінація, коли компоненти діють синергічно, тобто посилюючи одна одну - це коли 2+2 не 4, а 10.

    Якщо вона випила 2-4 "заспокійливих" таблетки протягом дня чи одномоментно - (а хто його зна, скільки вона їх випила ще в попередні дні), а потім ввечері залила то алкоголем - ось тут і сталася біда. Про такі випадки дуже добре відомо, і у всіх анотаціях до таких ліків суворо забороняється алкоголь!

    "Страшна академія", кажете? Страшними ВУЗи роблять саме такі випадки, коли дівчатка та хлопчики не вчаться, а потім надіються на "удачу", "заспокоюючи" себе спочатку сильнодіючими препаратами, а потім "розслабляючись" алкоголем!

    Коли дівчина випила "заспокійливе", відбулося гальмування діяльності мозку, в тому числі і дихального та серцево-судинного центру, які знаходяться в так званому продовгуватому мозкові. Серцевий м"яз та мозок отримував менше кисню. Але коли вона вжила алкоголь, це швидко і сильно збільшило концентрацію ліків в мозкові, бо алкоголь ще й розчинник, і доставляє хімічні речовини прямо в мозок, у великій концентрації, яка перевищує допустиму в десятки разів у порявнянні з нормою!
    Але не тільки це. Алкоголь - в першу чергу ще й сам є речовиною, який надзвичайно сильно діє на нервову систему... І тут дії цих речовин не додалися, а перемножилися одна на одну!

    Кальян міг лише бути тою тонесенькою межею між життям і смертю, яку й переступила дівчина, вдихнувши якийсь лишній міліграм вуглекислого газу чи навіть чадного газу - хто його зна, що вони мішають в той тютюн...

    Якби не було кальяна - вона скоріше всього також померла б, на хвилини пізніше.

    В таких випадках потрібно негайно, не витрачаючи й секунди, перевірити пульс та дихання, і зразу робити закритий масаж серця та дихання "рот-в-рот", не припиняючи ні на секунду до приїзду "швидкої допомоги".

    Її друзі могли її врятувати. Але під дією алкоголю, очевидно, втратили останні краплини глузду і розуміння ситуації.

    "Швидка допомога" практично ніколи не може приїхати за тих 2-4 хвилини, за які людина і вмирає, бо час для порятунку саме такий - від 120 до 250 секунд. Це час смерті мозку.
     
    • Подобається Подобається x 24
  11. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Аллах его знает, что за смесь в этот кальян насыпают, может у девушки была аллергия
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Гм... як розумно!!!!

    Та всі помирають від зупинки серця, нє?

    ---------- Додано в 21:06 ---------- Попередній допис був написаний в 21:04 ----------

    Ну так, тут винувате саме куріння, а не кальян!:crazy:

    ---------- Додано в 23:03 ---------- Попередній допис був написаний в 21:06 ----------

    Угу, а минулого року не возив я кобіту(дочку мого приятеля десь такого ж віку) до кардіолога після куріння кальяну?

    Ну влвсне, дівчину, яку я терміново возив до карліолога горівки не пила і взагалі не п"є. Так що кальян - то така ж фігня, як і папіроси і горівка і т.д., просто всі ті речі ми вже знаємо, а кальян - то все кіт в мішку. Хто його знає, що там намішано?

    І взагалі, дівчата, не куріть всяку фігню, вам ж родити!!!!
     
    Останнє редагування модератором: 21 чер 2010
    • Подобається Подобається x 4
  13. Summer

    Summer Well-Known Member

    який жах... прочитала...не могла повірити, перечитала ще раз, який жах... я розумію захист диплому, великий стрес для людини, заспокійливе , але треба мати голову на плечах, щоб ще і горілка, кальян, то просто дало серцю таке...шкода така молода, яка трагедія...
    певно могли, може вони намагались....а може розгубились, шок...
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Нєє, висновок - майте розум і міру.
     
    • Подобається Подобається x 11
  15. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    DIDIO правильно розставив акценти.
    І без кальяну дівчина сполучила несумісні речі.
    Жаль.

     
    • Подобається Подобається x 7
  16. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    То все фигня!
    В нашій полУклініці між 1 і 2 поверхами у 80-х рр.. висіла агітка "Каждий дєнь натощак сігарєта - вот лучшая в мірє для язви дієта!"
    Не налякала... :)

    +1.
    http://www.youtube.com/watch?v=1iyH3eGUiG8
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. algo

    algo Мешканка ДП

    Наталю, напиши мені в ПП хто то. я її знала мабуть теж!
     
  18. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Ой!!!! levandivkо таки підняли настрій:sad:ой як то сумно ой як то нудно....точно я так ся почуваю,тре форумівку скликати.....без кальянів,без спиртного,цигарок..... таку в протест тому всьому поганому,бо нема на то ради,ой як то сумно,ой як то нудно:cry:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Та я вже думаю, чи не змінити гілці назву на "Ой, як то сумно"
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Та видко тре,або взагалі знищити і перетворити форум в один суцільний позитив,може й народ підтягнеться,бо й в житті того всякого ге і фе хватає....
    Я шось намутила,прошу без офтопів але так хочеться тішитись хорошими новинами а не...
     
а де твій аватар? :)