У дівчини з Києва Д.Н. у Львові))

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Mikael, 5 тра 2010.

  1. Mikael

    Mikael Active Member

    Всім привіт!
    У моєї дівчини скоро буде день народження і ми вирішили святкувати у Львові. Організаційні моменти лягли на мене :)
    Тому і вирішив звернутись до мешканьців цього чудового міста за порадою в якому ресторані його відсвяткувати.
    Вхідні дані:

    Розташування в центральтній частині міста
    Переважно італійська кухня (чи інша європейська, але не українська)
    Гарний краєвид
    Вартість замовлення на особу - 100-130 грн.
    Гарний інтер'єр

    Підкажіть, будь-ласка, хто знає місце, що підходить під ці вимоги.

    Також, якщо хтось знає креативних фотографів, прошу порекомендувати:)

    Дякую.
     
  2. syavych

    syavych копач

    1. Розташування в центральтній частині міста + Гарний краєвид + Гарний інтер'єр > 100-130 грн. :pardon:
    2. Розташування в центральтній частині міста + Європейська кухня + Вартість 100-130 = ресторан "Фламінго"
    3. Розташування в центральтній частині міста + Європейська кухня + Гарний інтер'єр = ресторан "Прага" (знайдіть їх сайт, там є ціни, але в реалі можуть бути трохи вищими)

    Решту (якщо є такі) інші форумляни добавлять...
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну а фотограф - Левандівка, без варіацій.
     
  4. thinkers

    thinkers Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Mikael

    Mikael Active Member

    Дуже дякую. А що ви можете сказати про ресторан Атмосфера? Хтось там був? Що скажете про його розташування та краєвид?

    ---------- Додано в 12:30 ---------- Попередній допис був написаний в 12:30 ----------

    Дякую :good:
     
  6. syavych

    syavych копач

    Непоганий заклад, але я б сказав радше клубний, якщо хочеться тихого романтичного вечора на двох - то навряд чи тут вдасться. Ціни: може впишетесь в заданий бюджет, але з натяжкою (хоча залежить хто як/скільки їсть :) ). Інтер'єр класний.
    Краєвид як такий має хіба що ресторан Опера, але то трохи інша цінова категорія :wacko:

    П.С. Згадав ще одну точку з непоганим інтер'єром - "Купол", але то вже так званий "дальший центр" :)
     
  7. Mikael

    Mikael Active Member

    Добре, дякую! :good:

    І ще знайшов одне місце Замок Лева. Щось відомо про нього?
     
  8. syavych

    syavych копач

    Знаю готель такий є. Ресторан з такою назвою напевно мається на увазі від того готелю. В будь-якому разі я там не був :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Mikael

    Mikael Active Member

    У всякому разі, дуже дякую Вам за активність і за допомогу :good:
     
  10. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Але той готель досить таки далеко від центру.

    А ще - мені подобається Кумпель або Кілікія на Вірменській (якраз сам центр) чи Дзиґа...Хоча це більше з розряду кафе
     
    Останнє редагування: 6 тра 2010
    • Подобається Подобається x 1
  11. bora

    bora Well-Known Member

    Італійська кухня в "кафе 1" та "Валентино". Обидвоє в центрі. Але будуть дорожчі.
    ІМХО, краще Рафінад - центр, є італійські позиції, там можна надовго затриматись, ціни прийнятні, якщо у будні - вхід безкоштовний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Цитадель-ІН - вибирають студенти , і вигляд , і смачно , а рахунок пробиває на гомеричний регіт. )))) на правах п'яти копійок )
     
  13. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    хм. згадую, чи взагалі у Львові є якісь кафе з гарними краєвидами :scratch_one-s_head:
     
  14. syavych

    syavych копач

    А Опера? :dntknw:
     
  15. night

    night Well-Known Member

    Опера під цінову категорію не попадає :) там салатик гривень 60-80. А краєвид дійсно чудовий. Особливо з столиків біля вікна. їх там 2 штуки на дві персони.
     
  16. Romansd

    Romansd Well-Known Member

    якщо не помиляюся, в Магнусі на останьому поверсі була піццерія (чи кафе)...
     
  17. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Так, є піцерія. Краєвид там зі столиків біля вікна гарний, але думаю, що романтичне день народження не дуже там відмічати...Там так, щось типу фаст фуду
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    в "Тарко" добре забігти в обідню перерву - перекусити, і бігти далі - для святкування ДН, не альо)...а краєвид там гарний)
     
а де твій аватар? :)