У чому сенс усього?

Тема у розділі 'Філософія та мораль', створена користувачем Athena, 2 вер 2009.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    [​IMG][​IMG]
     
  2. analityk

    analityk Member

    Сенс життя - пізнати себе, відчути стан, що тіло - це тіло, а я - то є я (душа), що не тіло мною керує, а я керую ним. Моє Тіло - мій робочий інструмент, засіб впливу на матеріальний світ та пізнання навколишнього світу. Через фізичне тіло ми впливаємо на матеріальний світ та пізнаємо його. Рано, чи пізно воно своє відпрацювує, зношується і ми покидаємо його духовно бідні або духовно багато, продовжуючи жити без нього. Смерті, як такої немає, є лише перехід з однієї форми існування в іншу. Тому, щоб не було скучно, людина повинна знайти себе і відчути межу між собою та фізичним тілом. Якщо людина відчує це і усвідомить свою безсмертність, вона відчуватиме всіх і все, що її оточує. Життя стане набагато насиченішим і цікавішим. Те застереження стосовно Бога абсурдне, тому що якщо відкинути будь-яку думку про Бога, то можливо краще дійсно померти, та не мучити свою душу. Тому той чоловік і впав безвихідь, бо душа потребує Бога, а він своїм розумом гальмує її спілкування з Ним. Ми послані на Землю, щоб доглядати її та виконувати ту роботу, яка має в нас найкращі результати. Кожна людина повинна приносити якусь користь: один пече хліб, другий прибирає вулиці, третій шиє взуття, четвертий лікує і т.д.. Виконуючи якусь роботу. ми помагаємо іншим, а інші помагають в такий же спосіб нам. Якщо ми просто живемо і нічого не робимо - ми просто паразитуємо за рахунок інших. Розвивати тему дальше не бачу сенсу, бо в кінцевому рахунку все одно дійде до Бога, а автор теми попереджав про Бога та релігію нічого не говорити. Якщо не говорити про релігію та про Бога, то хай той розчарований бідолага виконує хоч програму мінімум - не буде паразитом, а хай працює, щоб прокормити та одіти своє фізичне тіло та допомогти своїм рідним.
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    йой, дерево збігло з клітки)
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    У цьому й сенс усього)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)