Twitter

Тема у розділі 'Новий сайт', створена користувачем Максим Великий, 25 кві 2010.

  1. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Щось так всі за нього гудуть. Вчора і сам зареєструвався. Шукаю якесь практичне його використання. Цікаво як там з індексацією лінків.
    Одне, наразі, що побачив корисного, це пошук. Тобто вбиваєте наприклад Львів і відразу виводяться по свіжості дописи всіх юзерів, які згадують слово Львів. Так можна бути в курсі навколо любої події. Найоперативніша інформація.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    • Подобається Подобається x 1
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я у Твіттері дуже давно. Наразі для мене він нецікавий і ніяк мені не пригодився.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Теж піарився нахаляву? [​IMG]
     
  5. sani

    sani Well-Known Member

    Зареєстрований там, але не користуюсь твітером, не бачу в чому він може бути мені корисним.
     
  6. syavych

    syavych копач

    А шо за "это моеб первое сообщение..."? Він хтів матюкнутись, але вчасно го зупинили, чи як?
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. Мо, не остановили, а пробел забыл поставить? Или это ник адресата. Типа "моеб, первое сообщение тебе, второе - Свете..." :))) Даже не знаю, кто бы это мог быть...
     
  8. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Я бачу у Вас в підписі завішана ссилка, певно Ваш ресурс, який хочете розкрутити. Цікаво Вам буде знати, що можна поставити розширення в браузер, яке з допомогою одного кліка кидає ссилку з тайтлом у твітер. Тамтешні ссилки індексуються.

    З допомогою твітера я слідкую, за деякими цікавими блогами, слідкую за новинами від своїх хостерів, ...

    Також заробляю в автоматичному режимі до 1грн в день з твіттера. Є сервіс, який автоматом кидає 5 рекламних дописів від мого імені в день і за це платить.

    ---------- Додано в 12:16 ---------- Попередній допис був написаний в 12:10 ----------

    Якщо подивитися на клавіатуру, то можна побачити, що буква "е" і цифра "6" стоять поруч. Висновок не важко зробити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Даже два. Один, что ему русскоязычную клавиатуру привезли и второй, что у него ОГРОМНЫЕ ПАЛЬЦЫ! Наверное, это у него от предков... :)
     
  10. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Ну, тоді ще й третій: багато бухає, трусяться руки.
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    точно, руки загребущі

    а по темі... Теж колись реєструвався, пробував підтримувати, але так і не в"їхав в чому фішка того твіттера і нафіга він людям потрібен. Дурня якась
     
  12. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Чому ж дурня? Якщо добре розібратися і знайти потрібні для сеебе фічі, то цілком корисний ресурс.
    Один з найпопулярніших ресурсів світу.
    Я теж на перший погляд оцінив, як непотріб якийсь. Тепер бачу, що помилявся.

    ---------- Додано в 14:25 ---------- Попередній допис був написаний в 14:18 ----------

    Хочу додати, що непоганий замінник Вконтакті.
    Користувачі цього сервісу актуальні новини взнають першими.
     
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    крім дізнавання про новини першим (дуже сумнівна перевага), чим ще може бути корисним твіттер? Мені дуже цікава тема використання всяких соціальних сервісів в бізнесі, але от сенс твіттера я поки що не розумію
     
  14. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Я для себе бачу Твіттер як аналог статусу на Вконтакті, тільки з ширшими можливостями. Тобто можна писати якісь коротенькі фрази, що характеризують щось актуальне для тебе в дану мить.
    Для чого? - щоб повідомити всім, хто за тобою слідкує.
     
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Попахує ексгібіціонізмом
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Процитую блог Дімка, на якому можна знайти масу цікавої інформації про користь з Твіттера:
     
  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ок
    Давайте по порядку
    Як знайти нового клієнта і як залучити трафік на свій сайт?
     
  18. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    В Твіттері пишете короткий допис з ссилкою на свій ресурс. Цей допис миттєво бачать Ваші фолловери, ссилку індексують пошукові системи, внутрішній пошук по Твіттері працює по ключовим словам для всіх твіттерян з релевантністю по актуальності(свіжості).

    Якщо я в пошуку Твіттера впишу слово автозапчастини, то бачу відразу в результаті видачі допис Васі Пупкіна 2 хв назад, де він згадав назву статті в якій міститься слово "атозапчастини" і дав ссилку, мені стало цікаво і я перейшов по ссилці. почитав, побачив що нормальний сайт. Добавив Васю Пупкіна до друзів в твіттері і надалі вже без пошуку бачу анонси статей сайту Васі Пупкіна...

    Це основні три чинника, які я бачу найдієвішими у Твіттері.
    Почитайте в тому блозі статті про твіттер, в пошуку на блозі вбийте слово твіттер.


    Привів приклад зі словом Вібратори:
    [​IMG]



    Автозапчастини нічого не знайшло, а от по слові автозапчасти можна подивитися як працюють фірми в твіттері:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 24 чер 2010
  19. found

    found Well-Known Member

    Під час котрогось із ураганів люди передавали короткі повідомлення про ситуацію, яка де склалась, тоді твітер мав користне практичне застосування. Але для себе я в ньому не відкрив нічого корисного.

    ---------- Додано в 22:22 ---------- Попередній допис був написаний в 22:20 ----------

    Ну що ж Ви такі меркантильні??? )))
     
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    З того, шо я бачу по слову "автозапчасти", виглядає , що твітер це звалище примітивного спаму
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)