Туристичні фірми нашого міста

Тема у розділі 'Львів туристичний', створена користувачем Анютка, 10 сер 2007.

  1. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Привіт, форумчани! Цікаво дізнатися Ваші думки та враження про туристичні фірми Львова. Які фіми надійні, а в які не варто звертатись? Хочемо поїхати на медовий тиждень у Хорватію, постали перед вибором. Порадьте:) :) :)
     
  2. Demyan

    Demyan Well-Known Member

    Відповідь: Туристичні фірми нашого міста

    ЗУпинився на Піраміді-Тур. Перепробував багато фірм наразі на них жодних нарікань все робиться як має бути. Чорногорією здається в них світлана займається. Фірма на пр. Шевченка знаходиться.
     
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Туристичні фірми нашого міста

    В Леотурі потужно працюють по Хорватії. Нарікань нема. Гарно орієнтуються в готелях, я залишилась задоволена. Обирайте 3-х зірковий готель, він буде як турецький 4-х і 5-ти (4-х зірковий хорватський майже нічим не відрізняється).
    Хоча одного разу їх таки дуже підвела транспортна компанія (переважно турфірми не мають власного транспорту). Але підбирають автобуси дійсно комфортабельні. Те що вони надійні - гарантовано.

    Порівнювала з багатьма пропозиціями інших фірм для себе. Можу розповісти і детальніше, якщо буде цікавити.
     
  4. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Туристичні фірми нашого міста

    Реалії українського життя... У всіх медовий місяць, а у нас - тиждень :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Туристичні фірми нашого міста

    зато скіко вип"ють і закусють за три дні,всім і не снилося
     
  6. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Туристичні фірми нашого міста

    Сейчас езжу от Бон Вояж (Небольшая фирма на Князя Романа) Всего 2 девушки, насколько понял совладелицы. Давно уже убедился: чем больше фирма и чем больше у нее клиентов тем ниже сервис. Все равно любая тур фирма, в основном является посредником и перепродают Вам туры от других более крупных компаний, которые занимаются организацией поездок и бронировкой отелей. Если Вы хотите обратится в такую компанию напрямую - не выдет они работают только через агентов.
    В общем весь Ваш отдых зависит от конкретного человека, занимающимся Вашим направлением.
    По Хорватии, уже писал в других ветках, действительно плотно занимается Лео Тур на армянской, неплохо ехать от Пирамиды (Светлана замечательный специалист, сам ездил от своего Бон Вояжа, остался очень и очень доволен.
     
  7. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Туристичні фірми нашого міста

    Я три рази користувалась послугами фірми "Експрес тур". Дуже хороша фірма. Вони знаходились на вул.Наливайка. Тепер переїхали кудись і я не можу їх знайти. Може хтось знає де вони зараз знаходяться?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Grek

    Grek Well-Known Member

    Відповідь: Туристичні фірми нашого міста

    вул. Ак. Гнатюка, 16, м. Львів, 79007
    тел.: (0322) 97-05-26 (27,28)
    факс: (0322) 97-05-26, 97-05-28
    e-mail:info@expresstour.com.ua
    www.expresstour.com.ua
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Туристичні фірми нашого міста

    Привіт усім! Може хтось знає турестичну фірму яка співпрацює з Італією, дуже туди хочу, а фірми по яких ходили кажуть що, з такою країною не співпрацюють. На скільки мені відомо зараз дуже важко туди попасти(Італію)! Дякою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Туристичні фірми нашого міста

    Дуже, дуже вдячна:)
     
  11. Відповідь: Туристичні фірми нашого міста

    Мене теж цікавить Італія, мене запросили туди в гості на тиждень, а знайти інфу про те як де зробити візу нема. Сайт посольства не показує нічого крім картинки вверху сайту, певно на реконструкції чи що.
     
  12. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Туристичні фірми нашого міста

    Хороша фірма.
     
  13. Відповідь: Туристичні фірми нашого міста

    Все гарно але сайт фірми не працює :sad:
     
  14. Мері_2009

    Мері_2009 New Member

    Розкажіть...

    Привіт!!! Дуже рада, що потрапила на цей форум. Я менеджер по туризму,працюю в туристичній агенції "Прем*єр Тур" в Тернополі. Розкажіть мені, будь-ласка, більше про Львів-туристичний!!!
     
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Розкажіть...

    Екскурсійні маршрути можна переглянути тут - з контактами турфірм.
    http://www.city-adm.lviv.ua/content/view/4/33/
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Бісеня

    Бісеня Active Member

    Відповідь: Туристичні фірми нашого міста

    Туристична фірма " Експрес - тур" вже давно зникла туристичного ринку.Чому? ну напевне не витримали конкуренції,що тут дивного багато розвелось фірм.

    Додано через 5 хвилин
    А на рахунок Італії можливо дісно ще для когось це є актуальним.... у Львові як на мене тим напрямком ніхто не займається,рахують люди все ще хочуть імігрувати.ІМХО
     
  17. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Туристичні фірми нашого міста

    Хто що порадить стосовно відпочинку на Шацьких озерах з нормальними для дитини умовами (проживання, харчування, інфраструктура)?
     
  18. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Туристичні фірми нашого міста

    "Пілігрим" на Коперника і "Леотур" на Вірменській ще ні разу не підводили!
     
  19. Tony

    Tony Well-Known Member

    Відповідь: Туристичні фірми нашого міста

    Рекомендую Трайдент (на Коперніка, напроти Кінопалаці) - дійсно солідна фірма. В більшості працюють напряму з іншими країнами, а тому ціни найнижчі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. MARYANA

    MARYANA New Member

    Відповідь: Туристичні фірми нашого міста

    Рекомендую іфрму Навколо Світу, що знаходиться на вул. Саксаганського. Вже другий рік від них їздимо на відпочинок
     
а де твій аватар? :)