Тур-фірмии Львова

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем svitulia, 25 лис 2013.

  1. svitulia

    svitulia New Member

    З якими тур-фірмами Львова найкраще кудись їхати?
     
  2. Напевно залежить куди саме ви збираєтесь. Чотири рази їздила в Чорногорію через Міст-Тур. Все було організовано чудово, включаючи екскурсії по Чорногорії. Претензій - жодних. Подорож до Праги - через Пілігрим (правда це було давненько). Жодного грішка не можу їм приписати. Молоденьке дівча так вміло організувати натовп, що ніхто не смів запізнюватися. Отож все йшло по плану. Тверді 12 б. Товаришка їздила цього літа в Грецію - тур їй підшукали на "Бі-тревел". Якісно і напрочуд дешево. 495 євро за 14 !!! ночей з "все включено", перельотом, страхівкою і візою. Правда раннє бронювання!
     
  3. smartlamer

    smartlamer Well-Known Member

    Чи є гарні пропозиції на відпочинок у Криму? дякую
     
  4. Може хтось порадить, яку фірму краще обрати для поїздки на море в Болгарію автобусом? Може хтось має досвід співпраці з турфірмою "Поїхали з нами"? Буду вдячний за інфо.:give_rose:
     
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А Ви проплатіть рекламу своєї.
     
  6. romashkaaa

    romashkaaa New Member

    На замітку туристам ,які хочуть відправитися на море в Болгарію туроператор Adriatic Trevel співпрацє з перевізником болгарськм Riki-A .Автобус бажає кращого....крісла не відкидаються,простору для ніг нема.Тому перш ніж замовляти тур добре подумайте і поцікавтеся перевізником,оскільки вам може повезти ,а може і ні з автобусом, краще поцікавтеся при замовленні туру хто туроператор і перевізникі,і подумайте про свій комфорт.
     
  7. Desertflower

    Desertflower миється в бані

    Останню нашу сімейну поїздку ми з родиною організовували через цю турагенцію ****** . Їздили до Туреччини в Кемер. Відпочили на славу, зараз згадуєш ті теплі моменти і хочеться знову повернутися на пару деньків. Да ще й з такою погодою за вікном. Брррр.:cry:
     
    Останнє редагування модератором: 8 жов 2017
    Reason for edit: несанкціонована реклама
  8. Mundrivnytcya

    Mundrivnytcya New Member

    Я завжди бронюю тури у "I'm on tour - Я в турі". Тут працюють дійсно професіонали, які організовують відпочинок бездоганно. Я їздила через них в Європу, Єгипет, Туреччину, Болгарію. Вони чують всі мої побажання і завжди пропонують якісні готелі. Мені подобається, що вони не впарюють аби-що! )))
     
  9. Nastasiaaa

    Nastasiaaa Member

    Ну если говорить честно, то можно пользоваться услугой любой турфирмы онлайн, будь она с Киева или со Львова или вообще с другой страны. Я вообще оформляла визу в Канаду онлайн и все отлично вышло.
     
а де твій аватар? :)