Трудове право

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Солоха Конотопська, 8 тра 2011.

  1. чи існує таке в Україні? чи приватні підприємці зобов'язані його дотримуватись? мене просто шокувала новина, коли молодих дівчат присилюють писати заяву на звільнення без дати, щоб роботодавець, при перших ознаках її вагітності, сам вписав дату, щоб не платити декретні о_О

    але хіба декретні - це не державне утримання? яка різниця від цього роботодавцю?

    сумно, коли дізнаєшся, що існують такі чи інші "пікантні" подробиці, які не афішуються, але є "в законі"...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. вільний_слухач

    вільний_слухач Well-Known Member

    Нема такого
    Зараз хтось скаже: Та як? Ось воно, все гарно прописано
    Але так у всьому. Конституція у нас взагалі найкраща в Європі (можливо і в цілому світі), а шо з того? Виконання нема (чи контролю за виконанням)
    так і з трудовим.. ще більш-менш в держструктурах, але там процвітає "кумівство" і "бабло за посаду"

    Ще одні почнуть казати: Це все від вас самих залежить, бо ви всі лохи і не вимагаєте свого, не можете за себе постояти. А багато є варіантів роботи (нормально оплачуваної)? Отожбо і воно. Тому роботодавці і вимахуються.
    Найкращий варіант, бути самому господарем. Хоч і з невеличким бізнесом (нехай тільки з одного вас "фірма" складається), але самому.
    Хоча тепер і тут прикручують гайки.
    Ось така невтішна картина.
     
  3. зрозуміло... правду шукати - собі ж дорожче
    колись казав мій тесть (нехай з Богом спочиває), що "повинно стати краще, бо гірше - вже нема куди". як він помилявся...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Декретні видає соцстрах з першого дня виходу на лікарняний по вагітності та пологах (при звичайному лікарняному - роботодавець оплачує перші 5 днів). З декретних не сплачуються жодні податки: ні єдиний соціальний внесок, ні ПДФО.

    Єдина морока роботодавцю: це вирішити всі справи з соцстрахом (з цього року - геморой: рахунок треба окремий в банку відкривати), і знайти нову людину на місце дівчини, яка пішла в декрет.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. AcidJump

    AcidJump Member

    Дотація...наслідки розірвання договору ПРАЦІВНИКОМ!

    Доброго часу доби.
    Хто в курсі, які наслідки чекають ПРАЦІВНИКА, який влаштований по ДОТАЦІЇ і сам добровільно хоче звільнитись до закінчення терміну договору (2 роки)?
     
    Останнє редагування: 17 лип 2011
  6. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Наскільки я знаю - ніякі. В мене сестра працювала на дотаційному робочому місті. Звільнилась за власним бажанням. Ніяких наслідків. В ПОРЯДКУ НАДАННЯ РОБОТОДАВЦЮ ДОТАЦІЇ НА СТВОРЕННЯ ДОДАТКОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ ДЛЯ
    ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ БЕЗРОБІТНИХ немає жодних натяків на відповідальність працівника. До відповідальності можут притягнути працедавця, якщо він звільнить працівника раніше терміну
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. LoginzaID: 1879172943

    LoginzaID: 1879172943 миється в бані

    Питання юридичного харктеру можна задати тут http://lawstack.com.ua
     
а де твій аватар? :)