Трошки незвичайне захоплення

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Roma Pavlesss, 10 жов 2016.

  1. Roma Pavlesss

    Roma Pavlesss New Member

    Я пробував себе в різних видах діяльності. І, чесно кажучи, мені швидко ставало нудно. Техніка не моє, різьба теж, вазони мруть. Але я просто втрачаю голову від інтернету! Те місце, де я справді розуміюся більше, ніж інші. Своїм хобі я зробив роботу з сайтами. Це справді цікаво! Описувати, думати над стратегіями, бачити результат, чути подяку. Можливо, багато з вас мене не зрозуміє, але я справді сильно захоплений цією роботою, яка часто здається нецікавою.
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А нашо нам то всьо знати? :scratch_one-s_head:
     
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А раптом комусь потрібен сеошник?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Fon

    Fon whom how

    у мене була дівчина - вона любила красити нігті на ногах у смайли з різним настроєм. потім фотографувала і зберігала. через 2 роки після того як ми розійшлись вона мені звонить і каже як відновити ті фото з пошкодженого харду )))) двісті фоток смайлів пропали
     
  5. Irina Serova

    Irina Serova Well-Known Member

    Вам пощастило, що ви маєте можливість займатися тим, що вам справді подобається і при цьому ще й грощі заробляти ))
     
  6. sofiakoshyh

    sofiakoshyh миється в бані

    Моє хоббі то вишивка , вишивала вечорками для задоволення , та потихеньку хоббі переросло в хороший додатковий заробіток . Маю багато замовлень . Вишиваю на полотні та по заготовочках. Полюбляю купувати у нашого Львівськаго виробника Магія Візерунку . У них сучасність поєднана з традицією для поціновувачів вишивки . Може комусь знадобиться ось сайт Магія Візерунку : схеми для вишивки, заготовки вишиванок
    Хорошого всім настрою!
    1472030288-shirts-w-sorochka-zhenskaya-kvitkoviy-ornament-2.jpg
     
  7. contactcatalogs

    contactcatalogs миється в бані

    Добре коли справа, якою займаєшся так подобається та надихає
     
  8. Hermanmen

    Hermanmen Member

    сеошників багато не буває)))
     
а де твій аватар? :)