Трихологія

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Hnatyk Oksana 365644771, 8 вер 2014.

 1. Цікавить питання трихології, як науки.
  Чи є кваліфіковані спеціалісти у Львові.
  Чи є заклади, які справді займаються лікуванням, а не видурюванням грошей.
  Чи ходив хтось до трихолога і задоволений результатом?
  Чи можете порадити хорошого кваліфікованого лікаря трихолога?
   
 2. Wili

  Wili Well-Known Member

  довелося прогуглити професію, ніколи не чув про таких лікарів, але бачу що це більше жіночий доктор)
   
 3. Та ні.
  Здебільшого в чоловіків проблеми з волоссям трапляються частіше.
   
 4. Lvivska Kvitka

  Lvivska Kvitka Well-Known Member

  Знаю хорошого трихолога в Києві,дуже кваліфікований спеціаліст.Моя подруга мала страшні проблеми з випадінням волосся,в неї вже облисіня починалось,шкіра голови аж просвічувалась..Бо вона сама зі Львові і тут не могла знайти хорошого лікаря,то побувавши в цього лікаря і отримавши гарну консультацію і поради для боротьби з цією проблемою,то ситуація почала змінюватись на краще.
   
 5. Hrustikk

  Hrustikk New Member

  Доброго дня! У мене такі ж проблеми, які були у вашої подруги. Мені 21 рік, а волосся випадає настільки, що голова просвічується..Соромно іти по вулиці з розпущеним волоссям...Заплетене волосся - моя "любима" зачіска...Допоможіть будь ласка, напишіть координати київського лікаря. Або, якщо хтось знає про хорошого трихолога у вашому місті - пишіть. Чекатиму з нетерпінням ваших відгуків! Дякую!))
   
 6. Lolikuz

  Lolikuz New Member

  Як успіхи? Вдалось когось знайти?
   
 7. Lolikuz

  Lolikuz New Member

  Скажіть будь ласка, а проблеми з волоссям у подруги набуті чи завжди були? Я власне з народження обділена густим, шо вже казати про довжину, волоссям. От вирішила поздавати аналізи і шукаю хорошого лікара. Буду вдячна за контакти. Дякую
   
 8. Lvivska Kvitka

  Lvivska Kvitka Well-Known Member

  Ні в неї ця проблема набута,постійні фарбування,не правильне харчування,стреси на роботі та й всякі різні фактори сприяють цьому.
   
 9. Lolikuz

  Lolikuz New Member

  Lvivska Kvitka тоді буду вдячна за контакти трихолога з Києва. Було б цікаво задати пару питань подрузі, якщо вона не проти, також буду рада контакту в соц мережі. Дякую!


  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
 10. Lvivska Kvitka

  Lvivska Kvitka Well-Known Member

  Я вам в приват написала де саме вона проходила лікування.)
   
 11. Gannet

  Gannet New Member

  Будь ласка скажіть мені координати трихолога, якщо він справді спеціаліст своєї справи, бо в мене вже сил нема що не роблю все в пусту, а такі проблеми з волоссям що душа плаче, дуже дякую, поможіть!
   
 12. Gannet

  Gannet New Member

  мені ще скажіть будь ласка!
   
 13. foxylima

  foxylima New Member

  Доброго дня! У мене дуже великі проблеми з волоссям !!!. Мені 22 роки, а волосся випадає настільки, що голова просвічується. Допоможіть будь ласка, напишіть координати київського лікаря. Або, якщо хтось знає хорошого трихолога у місті Львів - пишіть. Чекатиму з нетерпінням!! Дякую!
   
 14. Radka

  Radka New Member

  Дайте мені координати цього трихолога, а то вже з ніг збилася. В донечки випадає волосся, діагноз вогнищева а., дуже-дуже потрібен хороший спеціаліст. Дякую.
   
 15. olegl

  olegl New Member

  Доброго дня
  У моєї дружини вже довгий час проблеми з волося дуже випадає для неї і для мене відповідно це дуже є великою проблемою
  вже які тільки методи не пробували нічого не допомагає почули що є по таких проблемах окремі лікарі
  Просимо поділитися інформацією по цьому Києвському спеціалісті
  Наперед будемо дуже вдячні за допомогу
   
 16. Mylnyk

  Mylnyk Well-Known Member

  Трихологія - ще одна наука як законним шляхом забрати гроші у лохів :) . Так само як лікар Гомеопат, та ще багато інших новомодних "спеціальностей" і "наук".
  Може в людини безсимптомний гепатит Б С Д ? а від нього всі інші проблеми із здоровям в т.ч. волоссям , трихолог хороший допоможе ! конаткти в ПП дам
   
 17. Veselka alj

  Veselka alj Well-Known Member

  А чим саме лікувалася ваша дружина? Бо в мене теж після народження дитини почалася проблема з випдінням, то я проходила курс мезотерапій від випадіння волосся та купляла всілякі краплі і втирала + пила вітамінки в середену та проводила курс кріомасажу. тепер про такі проблеми як випадіння волосся я зовсім забула, вдячна своєму лікарю за терпіння та допомогу!
   
 18. Lvivska Kvitka

  Lvivska Kvitka Well-Known Member

  Так лікування шкіри голови потребує багато часу і терпіння,тому вже якщо братися,то потрібно довести до кінця.А не так як деякі люди хочуть попити якісь вітаміни,щоб перестало вилазити волосся і відростити шевелюру за 1 місяць.
   
 19. Un.Known

  Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

  Дівчата, захворювання шкіри голови і наслідки гормональних змін - різні речі, і оці самі наслідки проходять самі собою (як і вагітність :) ) ми можемо їм допомогти пройти вживанням препаратів, в цьому випадку місяця може бути достатньо.
   
 20. Veselka alj

  Veselka alj Well-Known Member

  Але випадіння волосся однозначно треба лікувати, а скільки часу займе то все індивідуально, ніколи не має одного якогось рецепту для всіх)
   
а де твій аватар? :)