Трійця

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем tradakad, 30 лип 2007.

  1. Rusyn

    Rusyn Well-Known Member

    1234567890


    ---------- Додано в 21:05 ---------- Попередній допис був написаний в 21:00 ----------

    це не означає що будь які бздури які не сприймає людськ алогіка це це високодухонвні речі, порівняння не коректне.
    і що ж це змінює?

    Всерівно був час коли не було сина?

    НІ??

    Але ж Самий Отець розуміє плин часу? Чи ні?

    ---------- Додано в 21:07 ---------- Попередній допис був написаний в 21:05 ----------

    слово - це набір членороздільних звуків, які передають суть речей
     
  2. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    А я думаю, що це справа модераторів вмішатися, і зреагувати на такі дописи. Він вже був забанений довічно а тепер прийшов під новим ніком і знову хамить.
    Чи після смерті Левандівки модераторів не лишилося?
     
  3. Rusyn

    Rusyn Well-Known Member

    Звісно. Хоча якщо зайнятися різноманітними дослідженнями то можна прийти найрізноманітніших результатів, головне вибрати вектор, та все що хоч віддалено нагадує встановлений нами діагноз, та рухатися в тому напрямку.


    хоча раніше людей називали за особливими здібностями, предметом роботи, рисами характеру.

    Можливо його предки були вмілими мисливцями, чи скотобойццями, можливо деякі психічні відхидення передалися йому у спадок, проте я вважаю що головною причиною всіх психічних відхилень є НЕ гени а саме батьківське виховання.
    Син Чика тіло наче нікого ще не вбив.
     
  4. Leri

    Leri Well-Known Member


    якщо ви не розумієте якоїсь іншої логіки - це не означає, що вона апріорі неправильна

    приведу маленький примітивний приклад

    більше 10-ти років я працювала на компах тільки під Віндою і коли довелося працювати з Лінуксом у мене просто мізки "закипали" я не могла зрозуміти чому ті функції до яких я звикла діють не так, не в тому місці і результат не той...

    я себе відчувала дослідницею інопланетної технології

    але ж це всього-навсього операційка розроблена такими ж людьми і якою так само просто користуватися, якщо знає логіку побудови

    до чого я веду,

    уявлення про ЧАС, ПРОСТІР і ЄДНІСТЬ у людей і дійсно Вищого Розуму можуть кардинально відрізнятися

    і якщо особисто ви вважаєте уявлення християн про єдність Триєдиного Бога алогічними,
    то я так не вважаю

    і це не означає, що я неосвічена чи з "глюками",
    маю і декілька освіт і багато знайомих які мають вчені ступені у різних наукових галузях і також приймають концепцію триєдиності як норму

     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    А як вони можуть зрозуміти, Лері? Вони ж крім башти ні в що не вірять.
    Їм забороняється думати чи сумніватися в словах Керівної Організації.
    Власне, ця організація в них зайняла місце Бога, а башта Біблії.
    Поведінка християнина базується на вірі в Христа, почутті постійної вдячності за жертовне спасіння, старання дотримуватись Христової науки і моралі.
    В них страх перед організацією, наглядачем. До цього додайте щоденне(!) промивання мозку і зомбування.
    Так що там про якесь розуміння не йдеться.
    Я, Лері, розмовляв з мусульманами і то ми знаходили якусь спільну мову щодо Бога, з ними такої спільної мови не знайдете.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Rusyn

    Rusyn Well-Known Member

    Догмат про !трійцю! суперечить логіці.

    Його можна лтише прийняти на сліпу віру, ьез доказово

    За допомогою логічного мислення НЕМОЖЛИВО пояснити 3в1 і 1в3.

    Якщо можливо, то поясніть

    За допомогою софістики - важко, проте можливо.

    наперед скажу що софістика та хитромудрі філософські викрутаси не цікавлять

    ---------- Додано в 22:43 ---------- Попередній допис був написаний в 22:39 ----------

    це лише ваші субєктивні враження, вподобання та призвичаєння до чогось.

    Проте немає нічого нелогічного в Лінуксі це такаж операційна система яка керує всіма агрегеатами ПК.

    Коли ж ви замість Вінди поклали на коутбук жабу (земноводну тваринку) - то це було б дійсно не логічно, бо жаба не може керувати всіма процесами ПК.

    (порівняння недолуге, але все ж таки пояснює логічність тиа нелогічність)
     
  7. Leri

    Leri Well-Known Member



    ---------- Додано в 23:48 ---------- Попередній допис був написаний в 23:43 ----------

    так звичайно,
    через 2 дні я вже з лінуксом як з рідним "розмовляла" :) тому, що хотіла зрозуміти...


    добре... поясніть мені один природній фізичний феномен

    світло

    звичайне світло яке поширюється квантами і водночас хвилями

    це визнаний наукою приклад єдності 2 в 1, який спочатку здавався неймовірним
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тому то Бога знати ми не можемо - мозгів замало, тому то є таке поняття, як віра.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Rusyn

    Rusyn Well-Known Member

    Архітектор Всесвіту не розуміє плину часу чи як?

    ---------- Додано в 22:56 ---------- Попередній допис був написаний в 22:54 ----------

    Я ж пор це і написав.

    Проте вданому випадку, має місце саме сліпа віра.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Віра завжди сліпа, якщо би знали (мали б знання), то віри непотрібно.
     
  11. Leri

    Leri Well-Known Member

    Він його розуміє, він же його придумав... може ми ще не до кінця розуміємо?

    в кінці-кінців що таке у людському розумінні Час?

    Час = відстань / швидкість

    якщо немає ще чого міряти, немає матерії і немає чому рухатись - логічно подумати, що часу немає...
    що є замість нього? - це вже зовсім інше питання... як я вже казала - це до філософів
    я того не знаю

    як слушно зауважив пан Мих
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    масонський вислів - архітектор всесвіту
     
  13. Rusyn

    Rusyn Well-Known Member

    :windie:



    ---------- Додано в 23:22 ---------- Попередній допис був написаний в 23:12 ----------

    Правильно, час існує лише для матерії.

    Але це не означає що анголи та Бог без матеріального світу не розуміли відрізку часу.

    Тобто:

    Ви, думаю не будете перечити мені що бог створив анголів?

    Та й напевно що до створення фізичного (матеріального всесвіту: планет, зірок).

    Отже певний проміжок часу Бог був сам, потім створив анголів (вони ж бо не вічно існували) потім планети та зірки потім людей.

    Бог не розумів плину часу?

    Він же створив с віт за 6 днів (не факт що по 24 години) за певний проміжок час.

    ---------- Додано в 23:24 ---------- Попередній допис був написаний в 23:22 ----------

    Час і простір був спокон віку.
     
  14. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Поясню я (дуже приблизно) на хлопський розум Трійцю.
    Живу на березі Ламаншу, при сильному вітрі іноді бризки досягають вікна.
    Але на півдні Девону це вже затока Атлантичного океану. За якийсь кілометр протікає річка, яка дала назву моєму місту. Минулого літа в Австрії бачив чудове озеро. Квітень в Англії був дуже дощовий, але за цілу зиму не випало ні грама снігу.
    Що спільного між цими словами? В О Д А!!!
    Так ми воду дещо вивчили. Але щоб вивчити Бога в нас надзвичайно куценький розумець.
    Я тільки можу повірити, що Бог зявлявся людям як Бог-отець, Бог-син,
    І зараз всі, хто вірує в Сина ходять під керівництвом Бога Духа Святого.
    Але, очевидно, цю істину може пояснити тільки Дух Святий, про якого Ісус сказав що він наставить нас на всяку правду.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Rusyn

    Rusyn Well-Known Member

    земля плоска та тримається на 3 слонах і черепасі, а небо підпирають величні атланти.

    Але тілесним людям цьоого не зрозуміти через іх ущербність.

    в це можна лише повірити і цю істину може розяснити тільки святий дух.

    ---------- Додано в 23:43 ---------- Попередній допис був написаний в 23:42 ----------

    і тільки для людей "духовних"
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    О, невже Бог створив не все? Новеньке щось...

    ---------- Додано в 00:02 ---------- Попередній допис був написаний в 00:01 ----------

    це у нас, а у вас - башта.
     
  17. Rusyn

    Rusyn Well-Known Member

    сумніваюсь, з огляду на історіюю церкви котра залита людською кровью.


    ДОРЕЧІ одним розчерком пера папа переправив душі нехрещених дітей з пекла до раю, або де зникло ЛІМБО.

    http://christ-vs-judai.livejournal.com/40676.html

    Вагомий аргумент... людяності папи...

     
  18. Leri

    Leri Well-Known Member

    я і не кажу що Бог чогось нерозуміє,
    навпаки сказала що ми, люди не розуміємо ЧАС, ПРОСТІР і ЄДНІСТЬ
    все може бути набагато цікавіше ніж ми собі думаємо

    знаєте, серед християн є одна досить популярна пісня "I Can Only Imagine" - я можу тільки уявляти, як воно буде там, на небесах

    але...

    «Чого око не бачило, і ухо не чуло, і що на серце людині не впало, — те Бог приготував був тим, хто любить Його!» (1 Коринтян 2:9)

    я, людина, можу щось зрозуміти тільки у порівнянні з чимось,
    якщо я не знаходжу аналогів якомусь явищу я вважаю його неправдоподібним, нелогічним, неіснуючим
    і можу це сприймати тільки на віру

    але моя віра також не є з пустоти, вона опирається на обіцянки з Біблії

    на деякі натяки...

    Старий Заповіт > Псалми > Роздiл 110
    1. Псалом Давидів. Промовив Господь Господеві моєму: Сядь праворуч Мене, доки не покладу Я Твоїх ворогів за підніжка ногам Твоїм!

    Новий Заповіт > До євреїв > Роздiл 1
    13. Кому з Анголів Він промовив коли: Сядь праворуч Мене, доки не покладу Я Твоїх ворогів підніжком ногам Твоїм!




    немаю такої сміливості щоб стверджувати "я досконало Бога пізнала, його природу, ось має бути так і ніяк інакше!"

    багато що дійсно спирається на суб'єктивні відчуття

    Для мене немає жодного сумніву в існуванні Бога-Отця - Творця неба і землі
    Я вірю що Ісус Христос помер за мене на хресті, щоб я мала вічне життя і коли я попросила Його допомоги - Він усе змінив у мені, у відношенні у моєму фізичному стані
    Нікрапельки не сумніваюся що Дух Святий є зі мною... коли я роблю щось "не те" дуже чітко чую попередження від Нього, і коли роблю добре, також знаю що це не я
    Ісус пообіцяв учням що буде присутній з ними через Утішителя, завжди поруч але через Іншого Утішителя...

    Як я можу це пояснити?

    хоча іноді такі перепалки мені нагадують притчу про сороконіжку яку запиталися як вона не плутається у власних ногах... вона задумалася і розівчилася ходити

    я не контролюю своє дихання це робиться автоматично
    я не контролюю кліпання очей - вони просто самі кліпають коли їм треба, я (свідомо) цього не помічаю

    я не можу пояснити Трійцю... просто знаю Що Бог є ось такий, особливий :) і чесно кажучи мене не дуже турбує, як це працює на фізично-метафізично-духовно-психологічному рівні

    ЦЕ ПРАЦЮЄ! і я з Богом можу спілкуватися, можу Його люити і приймати Його любов, як Батька, як Друга що за мене помер і як Утішителя який завжди поруч...

    а все інше не таке вже і важливе ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Rusyn

    Rusyn Well-Known Member

    згыдний з вами. Проте все ж таки в быбвлыъ Бог нам розповыдаэ про обіцянки вічного життя.

    А про таке основне - як свою природу, Бог безсумніву мав би розповісти людям, та він і розповів і євреї, яким було дана благодать з початку, ніяким ТРІадам не поклонялись і не служили, также не молились до анголів чи людей., І не припадали перед статуями, та картинами.

    Із того часу мало щось змінитисбь?

    ---------- Додано в 07:44 ---------- Попередній допис був написаний в 07:33 ----------

    савме на натяки, бо жодного конкретного вірша який би горорив про триєдиність бога неіснує.
    І що це доводить?
    Ісус найвеличніша особа у всесвіті після Бога, проте це не говорить що Син і Бог це одині той же бог, швидше що навпаки, бо як може РІВНІ ОСОБИ т.з. трійці бути на різних щаблях влади?

    Бог тоді виходить головніший за сина бо саме син його права рука, доречі а де сидить дух святий?

    Памятаєте що говорив степан перед його каменуванням: що він бачить Бога що сидить на престолі та Сина який СТОЇТЬ(???) по його правицю.
    .

    ---------- Додано в 07:59 ---------- Попередній допис був написаний в 07:44 ----------

    ну тоді це догма, яку не можливо пояснити навіть з біблійної точки зору бо на 1-2 суммнівних вірша в яких можна побачити те що ви хочете бачити в ІБбілії знайдеться з півсотні інших віршів які розвінчують цю триєдиність.

    Навіть вчені уми, богослови, не можуть пояснити суть сего догмату, а простий мирянин й поготів.

    Нагадаю, що біблія, а особливо Нов.зав. писалися на простолюдинській мові з таким розразунком щоб кожна людина могла зрозуміфти про що там йдеться.

    Про трійцю там не йдться і без хитромудрого мудрування та філософствування до неїт неможливо прийти самому.

    Чому до неї прийшли?

    Тому що язичницький рим та язичницбький імператор констянтин не могли уявити сина божого обмеженого чимось, силою, знаннями, і тому вони обожествили ісуса, проте ще тоді ніякої трійці не ьуло, було лиш 2-ця, а оскільки тріалди богів були поширенів всюди серед язичників, то була прийнята звязуюча ланка трійця "християнська", так же як і чистоязичницькі свята обряди повір"я звичаї перекочовували в християнство змінюючи лише вивіскуЮ, проте суть залишалась попередньою, при цьомку придумувалась брехлива історія якка мала б показати "благородне " коріння сего свята, чи обряду.

    ---------- Додано в 08:07 ---------- Попередній допис був написаний в 07:59 ----------

    Бог хоче щоб поклоялись йому в дусі і правді.

    Так що в який спосіб ми йому поклоняємось (чи припадаємо перед ідолами чи звертаємось безпоседньо до Бога Творця неба та землі) та про що ми вчимо, чи у що віримо самі (повинна бути не сліпа, безумовна, бездоказова віра, а віра що грунтується на божому слові).

    Тому варто досліджувати день-у-день святе письмо та наближатися до чистого поклоніння відкинувши все що являється обманом, та має язичницьке (небіблійне) коріння.
     
  20. Rusyn

    Rusyn Well-Known Member

    Звісно, шо .... так.

    Мені ближче іудейська єресь, засновником якої був єврей Христос
     
а де твій аватар? :)