Три питання з Біблії.

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Pan profesor, 17 бер 2016.

  1. Pan profesor

    Pan profesor Філософ 7-го розряду

    а й справді, нащо?)
    Є якась різниця у подальшому житті тих що брали шлюб у присутності священика (саме з одним "н", а не з двома як ви пишете), і тих що без нього? Тут все побудовано на психології. Є навіть такий метод досягнення цілей як "публічна декларація". Ви публічно декларуєте що щось зробите до певного терміну, і одразу говорите що буде якщо ви це не зробите. І тоді ваші шанси досягнення мети зростають в декілька разів. Саме цей механізм працює і тут. Тому мабуть шлюб в церкві буде міцнішим ніж шлюб у Вегасі. Те саме зі сповіддю, ця незручна і сороміцька процедура сприяє меншому вчиненню подібних гріхів в майбутньому, бо іти наступного разу до священика, і знову розповідати йому в якій позі ти займався сексом і куди при цьому кінчав (саме таке він питає!) буде соромно.
    А ви в курсі що перші люди бігали за мамонтами в набедрених пов'язках, і не носили трусів? :smokedup:
     
  2. Pan profesor

    Pan profesor Філософ 7-го розряду

    З вами неможливо вести конструктивний діалог))
    Дозволю собі процитувати самого себе:
    Є така наука, називається "логіка". Так ось, якщо уважно прочитати те що я написав, то можна зрозуміти наступне: якщо ви поставите під сумнів те що написано в Біблії, то вам нема чого робити в церкві, бо Біблія це основоположна книжка церкви. Отже якщо ви ходите в церкву, то приймаєте усе що там написано як за істину в останній інстанції, бо ви просто мусите це робити. Отже ви погоджуєтесь з Мойсеєм, і підтримуєте педофілію. :pardon:
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Нон-сенс через те, що ви не розрізняєте слів "створив" і "народив".
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    я вірю, що ви не розумієте Біблію і не хочете розуміти.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    покажіть де ця педофілія у Мойсея? я не побачив.
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    вперед, що заважає? :)
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ваша логіка полягає в тому, що якщо я не вірю(незнаю звідки логіка), то я можу не ходити до церкви. А яке запитання я задавав вам? І це відповідь?
    А де логіка?
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а чим відрізняється подружнє життя від розпусного?
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    я ж не декларував себе святим, на відміну від вас, нє? Можу помилятися.
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну він же Отець, а вони його діти. Він їх, вибачаюся шо ворожою мовою, "произвел на свет". Поясніть різницю.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    З духовної точки зору Бог - Отець. Єдинородний - Син - Ісус Христос. Все інше - твориво.
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А твориво не може бути братом і сестрою?
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    по відношенню до творця - напевно ні.
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Фантазія людська безмежна.
     
  15. Pan profesor

    Pan profesor Філософ 7-го розряду

    На чому базується ваша віра? ;)
    Мойсей сказав: "Позабивайте кожного хлопця між дітьми, і кожну жінку, що познала чоловіка на мужеськім ложі, повбивайте. А всіх молодих жінок, що не познали мужеського ложа, зоставте живими для себе."
    Нічого не заважає, хіба я казав що є прихильником церковних шлюбів? :scratch_one-s_head:
    Ні, ви або прикидаєтесь або просто знущаєтесь, бо я вже три рази вам пояснював :) Логіка в тому що, якщо ви не підтримуєте головної основоположної книги тієї організації, яку відвідуєте, то вам нічого в тій організації робити. Для церкви це Біблія, для державних установ це конституція, для армії це устав, і т.д.
    Я відповів на ваше запитання. Процитую ще раз:
    По факту нічим :) Подружнє життя цілком гармонійно поєднує у собі розпусту, бо чоловік і жінка такі істоти що не можуть витерпіти одне одного на одній житловій площі більше кількох років. Але це не тема цієї дискусії :) Створюйте тему про подружнє життя, і я вам багато чого цікавого напишу :)
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ну... і де педофілія?
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ну якщо для вас гуляння на стороні - це гармонійне поєднання, то про що ми сперечаємося?
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Треба визнати в деяких регіонах нашої країни, де вінчання обов'язкова справа, сім'ї досить міцні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    звідки ви взяли, що я не підтримую?
     
  20. Pan profesor

    Pan profesor Філософ 7-го розряду

    Я про вас там не писав, я пояснював (утретє) свою думку, але на жаль, мої зусилля виявились марними, ну що ж, буває і таке :pardon:
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)