Три питання з Біблії.

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Pan profesor, 17 бер 2016.

  1. Pan profesor

    Pan profesor Філософ 7-го розряду

    Питання 1:

    У 2 книзі Царів. 2:23-24 читаємо:

    23 Звідти пішов він у Бетел. Як же йшов він дорогою, повибігали малі хлопчики з міста і стали сміятись із нього приговорюючи: "Ходи лисий, ходи лисий!"
    24 Обернувся він, поглянув на них та й прокляв їх ім'ям Господнім. Тоді дві ведмедиці вийшли з лісу й роздерли сорок двоє дітей.
    Мова йде про пророка Єлисея. Чому Бог так вчинив?

    Питання 2:

    У 2 книзі хронік. 7:5 читаємо:

    Цар Соломон приніс у жертву 22 000 волів і 120 000 овець: так цар і ввесь народ освятили дім Божий.

    Коли я це прочитав, то трохи завис, в голові спробував собі уявити ту кількість, принаймні площу яку би така кількість тварин займала. Ну або вагу цих тварин. Мені це не вдалось і я погуглив: середня вага вола - 1000кг. Середня вага вівці - 70кг. Множимо: (22000х1000)+(120000х70)= приблизно 31 тисяча тон!
    Площу цих зарізаних трупів важко собі навіть уявити. Ну і час, який потрібен був для того щоб цих тварин вбивати теж вимірюється не годинами. Припустимо вони вбивали кожну секунду по одній тварині, тоді ділимо 142000/60=2367 хвилин. Ділимо 2367/60=40 годин! Отже якщо вбивати тварину кожної секунди потрібно 40 годин, це приблизно дві доби.
    Ну і власне питання яке я хотів задати. Як вони здійснювали це вбивство? Для чого? І яка висота гори цих трупів?

    Питання 3:

    У 2 книзі хронік. 9:13 читаємо:
    Золота, що приходило до Соломона лише за один рік, було вагою 666 талантів.
    Чому саме така вага? чому не 665?

    P.S: Я знаю що тут є різні теми про Біблію, і тим самим застерігаю модераторів не переносити цю тему в інші подібні теми, бо це буде великим гріхом і ви будете горіти в пеклі вічно!:ireful1: :yes: :give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А Ви підете в баню, як будете модераторам казати, що їм робити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Це хороші питання для тролення свідків, боюсь тільки вони вже мають на них штамповані відповіді...
     
  4. Pan profesor

    Pan profesor Філософ 7-го розряду

    Просто вони вже один раз таке зробили. І ось я вирішив зайвий раз акцентувати, що не хочу щоб моя тема загубилась в іншій темі, яку ніхто не читатиме, і звісно ніхто мені не відповість :)
    В баню не піду, я просто видалюсь з форуму, на якому будуть робити таке неподобство :bandera:
     
  5. Pan profesor

    Pan profesor Філософ 7-го розряду

    Так, тут ви праві, на більшість таких питань у них вже є методичка як правильно відповідати))
    Але мене турбує інше: чому більшість людей, які називають себе християнами і ходять в церкву, жодного разу не заглядали в Біблію? Вони чують лише трактування цієї книги священиком, а слабо прочитати самому, і зробити власні висновки? :read:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Докину вам ще одне питаннячко :mocking:

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Pan profesor

    Pan profesor Філософ 7-го розряду

    аж страшно подумати, у якому скрутному становищі їм приходилось розмножуватись :download:
     
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Hase

    Hase зайчик

    Історію про Елію знаєте повністю? А знати потрібно, щоб зрозуміти. Коротко: В часи Елії ізрайльський народ був у моральному дні. Вони перейняли більшістю язичнецтво сусідніх народів і поклонялися Баалу з всіма відповідними виходами, як наприклад приношення в жертву власних дітей (живе спалювання). Не потрібно забувати, що євреї був вибраний народ з яким Бог заключив так званий "контракт (тестамент)". Поклоніння іншому божку прирівнюється плюванню в очі справжньому Богові. Це, думаю, ясно.
    Але Бог ще у надії все справити посилає Елію, щоб повернути народ до правди. Тобто Елія є у цьому випадку посланцем від Бога, який виконував відповідні вказівки.
    До питання. Посланець Бога, який носив (був одягнений по всім правилам) в особливий одяг, який показував його особливе призначення від Бога. Діти знали це, це знаB КОЖЕН єврей. При цьому вони його принижували. За що і були покарені. В якісь мірі це було не лише покарання, як таке, а показ, що Елія справді представляє Бога.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Hase

    Hase зайчик

    Жертвоприношені тварини потів зїдалися. Сама відповідь на питання у тій же Біблії. Читайте 1. Царів 8:62 і до кінця.

    "Цар і весь Ізра́їль склали дуже багато жертв перед лицем Єгови.63 Цар Соломон склав для Єгови мирні жертви. Він приніс 22 000 биків і 120 000 овець. Тож цар і всі ізраїльтяни присвятили дім Єгови.64 У той день цар освятив середню частину подвір’я, що перед домом Єгови, щоб скласти там цілопалення, хлібні приношення і жир мирних жертв, бо всі ці жертви — цілопалення, хлібні приношення і жир мирних жертв — не вміщались на мідному жертовнику, який був перед Єговою.65 І влаштував Соломон свято, на яке зібрався весь Ізра́їль — великий збір людей, котрі населяли землі від Ле́во-Хама́та аж до Єгипетської долини. Народ святкував перед лицем Єгови, нашого Бога, 7 днів, потім ще 7 днів, усього 14 днів.66 Наступного дня цар відпустив людей, і вони благословили його та пішли додому. Вони тішились і раділи у своєму серці, що Єгова виявив таку великодушність своєму слузі Давиду та своєму народу Ізра́їлю."
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Hase

    Hase зайчик

    Це вже питання до Сoломона :) Був багатим Царем, мав багато грошей :) Якщо вас смущає цифра 6, то хочу заспокоїти. Цифра є завжди лише цифрою і не більше. Хоча колись цифри мали у деяких випадках значення. "6" означає недосконаліть.
     
  12. Hase

    Hase зайчик

    Ще один випадок обсуджувати те, чого не знаєш... Якщо є історії про трьох братів, то це не значить, що не було інших. Пишеться також про жінок синів (які є відповідно також дітьми Адама і Єви), їхніх дітей (внуків) і т. д. Перші люди жили дуже довго, відповоідно мали багато дітей.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Історія про рекет якась :crazy: як в 90 карали за те, що сміли сплачувати іншому "дахові"
     
  14. Pan profesor

    Pan profesor Філософ 7-го розряду

    А хто такий Елія?)
    Діти знали це? Де таке написано? Дитина по визначенню неосудна, бо не тямить ще нічого.
    Вбито 142000 істот, це справді мирні жертви :)
    Я розумію що там написано, просто не можу собі уявити цей процес одночасного вбивства стількох живих істот та їх поїдання за кілька днів. І зрештою де вони взяли стільки тварин? :dntknw:
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    судячи з ваших запитань, ви теж читали вибірково, або уривками, нє?
     
    Останнє редагування: 18 бер 2016
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    точно! Колгоспів не було.:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
  17. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Пан Мих говорит, что консерватизм - это благо. Возможно, в чём то это и так. :)

    Но как делать собственные выводы по косноязычному тексту, события в котором происходили нереально давно и в абсолютно не соответствующим нынешним условиях. :)
    Тысячи богословов пытаются трактовать, что же имелось "ввиду", а Вы говорите - выводы :crazy:

    Трактования консервативные , по простым примитивным выводам, приводят к упрощению и отрезанию голов, отказу от медицинской помощи и убийствам собственных детей.
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    У техніці, науці - ні в якому розі, ви шоооо?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А ви не пробували дізнатись через Біблію скільки кіз було у Соломона? Це так цікаво!!!:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Не, я про религию веду речь лишь.
     
а де твій аватар? :)