Третя світова. Перебіг війни

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем llleonid, 21 гру 2018.

 1. llleonid

  llleonid Well-Known Member

  четвер, 20 грудня 2018 р.
  138. Третя світова. Перебіг війни


  [​IMG]

  Продовження.
  Початок тут:
  64. Третя світова війна. Початок і пророцтва
  Громадська організація "Міжнародний аналітичний центр права": 64. Третя світова війна. Початок і пророцтва

  Спроби аншлюсу України жовтими росіянами набувають дедалі чіткіших обрисів. Ці азіяти не вражають нас чимось принципово новим у стратегічному й оперативно-тактичному плануванні аншлюсу.

  Майже завершено формування ударної групи військ в окупованому Криму. На східному кордоні України завершено вже давно. Цікаво, що це угрупування військ розгорнуто як для вторгнення в Україну, так і для окупації Білорусі.

  Завданням обох груп військ є спроба концентричними ударами оточити українську Операцію об'єднаних сил (ООС). У нашій країні річки течуть з Півночі на Південь. Тому диверсанти азіятів спробують (якщо їм це дадуть зробити) підірвати там мости. Потенційно це може завадити маневру силами української ООС.

  Саме диверсанти ГРУ почнуть першими створювати техногенні аварії, щоб відволікти сили й увагу на ліквідацію наслідків розливу аміаку, зруйнування сховища радіоактивних відходів, прориву дамби тощо. Їхні дії планують страхувати й посилювати крилаті ракети "Калібр", 9М729 (SSC-X-8), ОТРК "Іскандер".

  Росіяни накопичили чималий досвід постачання сил автомобільним транспортом. Тому залізничну гілку Кримського мосту добудовувати не поспішають.
  Єдина стратегічна задача цього мосту - сприяти спробі аншлюсу України.
  Все!
  Це все!
  І він своє відпрацював.
  Це єдиний в історії капітальний проте одноразовий міст.
  Більше така скрєпа їм не потрібна.
  Мільярди, вкладені в його будівництво, пропаганду й мозкопромивання азіяти вважають хорошою інвестицією.

  Тамошні "стратеги" вважають, що з успіхом аншлюсу України подальші спроби аншлюсу Європи можна підтримувати перекиданням військ окупованою українською (а бажано ще й білоруською й молдовською й прибалтійською) територією. Після цього міст більше не будуть підтримувати - немає сенсу цього робити для конструкції на плавучих ґрунтах. Він вже почав руйнуватися.

  Звідси по ресурсу мосту можна оцінити й максимальний час, який ще в нас лишився, щоб підготуватися, зустріти й розгромити азіятів - щонайбільше кілька років. Отже, якщо Кацапстан у 2018 році не сказиться й не почне кидатися на всіх й кусатися, то 2019-го така ймовірність лише зросте.

  Не факт, що Кримський міст вдасться легко зруйнувати, як це нас запевняють деякі політики. Українська протикорабельна ракета "Нептун" дозвукова. Відносно легка ціль для російських наземних і морських зенітно-ракетних комплексів. Для винищувачів родини Су-27. До того ж азіяти добилися вражаючих успіхів у галузі радіоелектронної боротьби. А ми не знаємо наскільки відпорна до перешкод головка самонаведення "Нептуна".

  Першою під удар окупанти планують нашу протиповітряну оборону (ППО). Вона для них як більмо на оці. Це в Сирії можна безкарно убивати бомбами з безпечної висоти. В Грузії. В Казахстані. Вертольоти Ка-52 вправляються в Криму саме проти неї. Потім заплановано удар авіації.

  А як ми зустрінемо авіацію супостата?
  А ніяк!
  Чому?
  Тому, що наші винищувачі МиГ-29 модернізують у штурмовик для ударів по землі:
  НОВЕ ДИХАННЯ ДЛЯ МІГ-29

  Навіщо?
  Навіщо з винищувача МиГ-29 робити штурмовик? Адже над територією АТО й ООС нашу авіацію й так не застосовують через потужну ППО окупантів. Тому обставини вимагають модернізацією посилити саме винищувальні можливості.
  Винищувачі МиГ-29 і Су-27 мають винищувати.

  Український МіГ-29 проти Т-50: обрізання
  МОДЕРНІЗАЦІЯ ВИНИЩУВАЧА МИГ-29 У FULCRUM SUPERCRUISE ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ТЕХНОЛОГІЙ ROCKWELL COLLINS F/A-18 HORNET ТА DASSAULT AVIATION MIRAGE MILAN

  Штурмовик Су-25 штурмувати.

  57. Аналіз низки окремих аспектів АТО та її авіаційної компоненти
  Громадська організація "Міжнародний аналітичний центр права": 57. Аналіз низки окремих аспектів АТО та її авіаційної компоненти

  Я вважаю це саботажем. Закопуванням грошей у пісок. Окупанти за таке в 1937 році стріляли ворогу народу кулею в потилицю, а сім'ю висилали довічно на Сибір. У нас таке не практикується. Розслідування не проводиться. Саботаж.

  Стратегічною метою окупантів не є спроба прорубати коридор вздовж узбережжя Чорного моря до Одеси й отримати води Дніпра для окупованого Криму. Стратегічною метою першого етапу окупації, якщо пукани не розв'яжуться, є аншлюс Лівобережжя України.
  Стратегічною метою другого етапу окупації, а навряд чи до цього дійде, то без зупинки аншлюс Правобережжя України з Молдовою включно.

  Між етапами аншлюс Білорусі силами ФСБ. Більше й не потрібно. Там опиратися давно вже нікому. А біснуватого бацьку придушить його ж персональна охорона.
  Він як і кримська скрєпа теж вже не потрібен.

  Азіяти погрожують застосувати тактичну атомну зброю. Застосують вони її чи ні?
  З усією відповідальністю, наскільки я знаю азіятофф, заявляю:
  - вони не застосують тактичну атомну зброю!
  Вони застосують стратегічні термоядерні заряди мегатонного класу!
  А для того, щоб було особливо "душевно" - нейтронні атомні боєприпаси, хімічну й біологічну зброю, або я погано знаю жовтих росіян:

  131. Врахування особливостей ведення бойових дій противником при плануванні розвитку озброєння і військової техніки Сухопутних військ
  Громадська організація "Міжнародний аналітичний центр права": 131. Врахування особливостей ведення бойових дій противником при плануванні розвитку озброєння і військової техніки Сухопутних військ

  Окупанти цікаво вирішили проблему власної обмеженої кількості сил і ресурсів. В ОРДЛО проти урядових військ пуляють "абдрачєнці" з "нарота бамбаса". Також є "добровольці" з РФ з числа злочинців, убивць, гвалтівників, садистів, крадіїв і просто скрєпних виродків з жовтих московських неорасистів. Вони сковують урядові війська. Підставляють їх під удар в одному місці. А свіжі кадрові російські військові готуються до війни. Цікаве рішення.

  Як нам боронитися?

  Прийняти добровольців.
  Так їх ніби вже прийняли відповідно до чинного законодавства?
  Тупо прийняли на дуже тривалі в часі контракти. Тому всіх добровольців розігнали й відвернули. Саботаж.
  А це колосальний ресурс!
  Це і є наш захист!
  І перемога!

  Добровольцями приймати всіх. Ще за часів Запорізької Січі старі й покалічені дідугани-січовики чатували на сторожових вежах у Дикому Полі. Вони передавали сигнал димом чи полум'ям ланцюгом веж про появу орди. Вони знали, що загинуть. Татари їх убивали. Це самопожертва.
  Приходить дід. 80 років. Жилавий, бадьорий. Жіночка. 60 років. Хворий на СНІД. Невиліковно хворий. Навіщо злочинцеві сидіти у в'язниці? Застрахувати їхнє життя й брати всіх. Створити умови.

  І справді? Навіщо гинути молодим і здоровим білим українцям, генофонду нації? Цілком можна зробити як в Іноземному легіоні, Франція.

  Є купа бажаючих послужити тиждень, місяць, квартал. Ось як має бути:
  - Ти хто такий?
  - Я? Доброволець!
  - На скільки?
  - Півтора місяці.
  - Так, ось твій автомат, там тебе ідентифікують і запишуть, там дадуть аванс, а там твій командир. Бігом!
  - Слухаюсь!

  У кадрову армію конче потрібно влити свіжу кров. Наприклад: звільняється на пенсію майор-підполковник-полковник зі штабу-управління-департаменту Міністерства оборони України. І тут же наступним числом його беруть на роботу туди ж але вже працівником Збройних Сил України. Цивільним тобто. А сам він ватник азіятомовний. Якщо я святкую 19 грудня Святого Миколая, то такий гуманоїд 18 грудня День народження Джугашвілі, 19 грудня Брєжнєва. Саботаж.

  Вже зараз на всіх основних дорогах, перехрестях, ключових висотах мають бути блокпости. Боєприпаси вивезено й розосереджено. Організовано засади. Укріпрайони. Потім може бути вже піздно. На жаль, цього немає. Саботаж.

  А зброю народу потрібно роздати вже зараз.
  Слава Україні!
   
 2. llleonid

  llleonid Well-Known Member

  Цікаво, що протягом останнього тисячоліття Руси-Україні доводиться весь час знищувати загрози зі Сходу. Це стосується періоду історії й до Руси. До того ж кожна наступна загроза востократ лихіша й лютіша за попередню: послідовно черкеси, половці, хозари, монголо-татари, московити, росіяни. Ми ледве приходимо до тями після півтисячоліття окупації, як із обов'язковим крахом РФ приходить нова загроза зі Сходу — КНР. І буде все, як у тому старому політичному анекдоті часів окупації про конфлікти на українсько-китайському кордоні!
   
а де твій аватар? :)