Трамвай на Сихів. Вже скоро?

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем MARTINI, 5 чер 2013.

  1. Zdenyk

    Zdenyk чайник

    На Новому Львові буде також розворотне кільце ...

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. hrim

    hrim Well-Known Member

    Вітаю з трамваєм на Сихів! Ще, принагідно, з фонтаном на пл.Митній.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    так само вітаю з фонтаном у Стрийському парку !
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вже пускали пробні маршрути, офіційний запуск 17 листопада. Наразі кінцевий розворот біля кінотеатру ім. Довженка, може продовжать, маршрут поки що ніби від головнного вокзалу.
     
  5. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Як каже відео, маршрут від площі Соборної до к-ру ім. Довженка.
    Але з такою погодою, чи встигнуть до 17-го числа виправити всі недоліки?


    View: https://www.youtube.com/watch?v=_vQmAPYHr3k
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тема стає не актуальною, трамвай запущений.
    Хіба, що планується продовження лінії та можливі казуси у прокладеному маршруті, а саме поломки колії, перекриття дороги, повязано із ремонтом і т.д...
     
  7. Zdenyk

    Zdenyk чайник

    Проїхався вчора, вагон був старий і їхав ну дуже повільно ...
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    У телерепортажі показали, що найбільше пустили на рейс трамваїв Електрон, правда і що до їх довговічності... не така як у совкових телевізорів Електрон, що витримували 10 років без ремонту.
     
  9. muravey

    muravey Well-Known Member

  10. hrim

    hrim Well-Known Member

    Чудовий текст.

    Трамвай. На Сихів. Це як люди на Марсі.
    "От рідко так бува. Взагалі не бува. Ніколи. Бо то одиничний випадок. Винятковий. Як відкриття пам’ятнику Міцкевичу. Як закопування Полтви в колектор. Як Коперніківське розуміння, що Земля обертається навколо Сонця.

    Прокинувся з почуттям історичності. Я досі живий і буду свідком пуску трамваю на Сихів. Нині. Практично січас. Трамвай. На Сихів. Це як люди на Марсі. Як перший шотик «зеленого мексиканця». Як запах незайманки.

    Шнурки напрасовані, чисті шкарпетки, батарея фотіка заряджається... Ще поголюся, помию голову і юш. Пішов би до сповіді, та хто ж мене прийме з тим міхом гріхів за плечима.

    Франц Йосиф встав з могили і вже чалапає з Відня на площу Соборну. Правда, він не знає, де той Сихів, але зацінив значущість моменту і штивно встане до знимки.

    Думаю, що на кождій зупинці гратимуть оркестри народної музики в киптариках і крисанях, матері підноситимуть міському голові немовлят для благословення, всечесні владики освячуватимуть кождий сантиметр колії, а майстерня чоколяди відлиє памнятник першому пасажиру, який ступив на благословенну сихівську землю просто з трамваю.

    Я трепетно чекаю на цю подію. Я хочу, щоб на моєму надгробку написали: «Він їхав в першому трамваї на Сихів». Це виправдає моє нице існування в цьому світі. На брамі в царство Боже я покажу святому Петру трамвайний квиток, і він сам проведе мені екскурсію Раєм. І буде завстидженим, бо він ніколи не їхав трамваєм на Сихів.

    Заздріть мені, люди. Я дожив до трамваю на Сихів. Я ще теплий. І нині їхатиму ним в країну щастя, тепла і сонцесяйності. Тепер я знаю – призначення людини – хоч раз переїхатись трамваєм на Сихів. І нехай весь світ зачекає.

    Файнючого раночку, посполиті. Усі – на трамвай! Не забувайте компастувати бльочки!
    Трамвай на Сихів – це як люди на Марсі!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. hrim

    hrim Well-Known Member

    "Совкова довговічність" - це оксюморон.
     
  12. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Я чого люди протестували в день пуску трамваю. Чим були незадоволені?
     
  13. muravey

    muravey Well-Known Member

    розташуванням однієї з зупинок - її поставили серед довгого перегону на вул. Стуса, а на думку мешканців мали б поставити вже біля житлового кварталу.
     
  14. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ну і як, задовольнили бажання народу?
     
  15. muravey

    muravey Well-Known Member

    Садовий сказав що "ок, зробимо", щоб вони далі там руху не заважали.
     
  16. Forpost

    Forpost Стоїк

    А мені відео пуску сподобалось , і сам факт. Остальні всі підераси

    Tapatalk
     
  17. Forpost

    Forpost Стоїк

    А підераси не їздили на "стодолі " ЛИАЗ" 27, й маршрут до пл.Галана

    Tapatalk
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    У кого був у 80, навіть у 90 теелевізор " Електрон ", вони дійсно витримували років 8-10 без ремонту, доки не сів кінескоп, перекваліфікувався завод ( який неофіційно у совку навіть виготовляв обладнання для ракет ) на транспорт... виглядає гарно, але як всередині, якщо деякі міста від нього відмовлялись.
    У трамваях є перевага - колія на Сихів майже відокремлена від проїзджої частини, це більшекологічно чистий вид транспорту, інша річ - велике тут відмивання грошей та далеко не все зроблено совісто та якісно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. iso

    iso Well-Known Member

    А конкретніше?:scratch_one-s_head:
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Та хоча би, якщо цей проект, за різними даними вже більше 10 років, не повірю, що зробити змогли тільки тепер і до цього часу ніхто ні копійки із запланованого проекту не вкрав.
     
а де твій аватар? :)