Трамп: Америка для Американців.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Юрко НОТОЦО, 27 січ 2019.

  1. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Файно,файно ,бо той Трампулік говорить державною мовою пане Гудман. Та й Ви давайте тут мовте хоча б ломаною україншькою,ОК? :dance3:
     
    Останнє редагування: 26 лют 2019
  2. Good man

    Good man Обычный человек

    Смысл? Буду выглядеть идиотом. Важно умение четко и аргументированно излагать свои мысли, это у еня лучше всего получается на русском.
    Кстати, неправда ваша. В США нет государственного языка. :hi:
     
  3. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    А я б Вас забльокував тут за таку неповагу до держави України,яка в принципі,як і Фаріон має Вашу аргументовану думку на велико-русском "в-ду.."...десь так-само,як то маю і я!
    Дивимося уважно сесію ВР і шо то "будєть утром"!:hi:

    16580_1000.jpg
     
  4. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    О-о,Трампулік успішно веде свою мирну справу по-забеспеченню безпеки для США(!!). Це для нього нині найважливіше,як і безпека на мексиканському кордоні,А Канадський кордон з США спокійний.І це добре!
    ------
    Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин і глава США Дональд Трамп прибули у В'єтнам, де 27 лютого пройде їхня друга зустріч. Від цих переговорів очікують історичних рішень.
    Так, бронепоїзд із лідером КНДР прибув на в'єтнамську станцію Донг Данг 26 лютого після 4000-кілометрової поїздки, яка тривала більше двох діб і була оповита таємничістю, повідомляє ТАСС.
    У той же час літак із главою Білого дому піднявся у повітря з авіабази "Ендрюс" у штаті Меріленд і взяв курс на Ханой.
    "Я думаю, що у нас буде грандіозний саміт", – сказав Трамп перед поїздкою.

    upload_2019-2-26_11-44-19.png

    А от Натаньяху слід буде вже починати думати власними мозгами в справі забеспечення миру і спокою для Ізраїля...поскільки міністр Ірану добровільно пішов у відставку і країна стала в даній ситуації на шлях редикалізації в звязку з небажанням Ізраїлю,США вести з нею рівноправні мирні переговори.
    -------------
    Мохаммад Джавад Заріф, який привів Іран до угоди про ядерну програму цієї країни, подав у відставку міністра закордонних справ.
    Заріф оголосив про свою відставку в понеділок увечері . Його вступ цитує іранський PressTV - «Я щиро прошу вибачення за нездатність продовжувати служити через всі недоліки і помилки під час офісу». Політик не дав підстав для своєї відставки. Це підтвердив і представник іранського міністерства закордонних справ Саджайда Аббаса Мусаві, який підтвердив відставку нинішнього глави цього міністерства.
    Відставка Зарфії може довести до того, що Іран радикалізуватиме свою позицію щодо тиску США та Ізраїлю.
    Szef irańskiej dyplomacji podał się do dymisji » Kresy

    upload_2019-2-26_12-22-44.png
     
    Останнє редагування: 26 лют 2019
  5. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Три найрозумніші з справедливими думками і найдосвіченіші на-нині лідери світових держав!
    upload_2019-2-26_12-42-4.png upload_2019-2-26_12-37-43.png upload_2019-2-26_12-32-50.png

    То вам не Порошенко,Меркель і Путін для України!:yes:
    І не Макрон,Путін,Натаньяху для ЄС.:haha:
     
    Останнє редагування: 26 лют 2019
  6. Good man

    Good man Обычный человек

    Не повторяйте промах президента, не все русскоязычные должны жить в России.
    Но давайте вернёмся к США. Глава США спокойно встречается с главным диктатором мира. Где же критики Порошенко, которые гнобят его за встречи с Путиным и т.д? Почему эти патриоты не гнобят США?
     
  7. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Прошу пана,Ви файний хлоп,але я теж принциповий в питанні України і української мови,тому не хочу,щоб в такий от час Росія і її сторонники з Вами щось там,чимсь там мали б зверхність над Україною.А всі ті про-демократично ізраїльські чи то про-російські кандидати,то не моє.Я пас і лише за Українську Україну,як Трамп за федеративну Америку для американців з Еnglish,Spanish & China leguages!
    Говоріть-си там з тими коляборантами,як Вам то пасує.А тут про Трампуліка,не гнівайтесь,але пишіть до мене,хоч ламаною,але по-українськи,або і по-англійськи. Я теж якийсь гоноровий Українець з Галичини,що жив в україншькому Чикаго.:hi::bye2:

    Notoco Photo 5389k.jpg
     
    Останнє редагування: 26 лют 2019
  8. Good man

    Good man Обычный человек

    За Трампа голосовал или старушку Клинтон?
     
  9. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    За Трампу-у-уліка!:pardon:
    О,Трамп поїхав в Ханой на зустріч з північно-корейцями,а Асад поперсі(яко молодший) в Тегеран на зустріч з іранцями.І юж файно!:good:
    -------------

    Президент Сирії Башар аль-Асад відвідав Іран в понеділок з несподіваним візитом. Іранці є ключовими союзниками сирійської влади.
    Хоча Іран залишається одним із найближчих союзників сирійської влади, аль-Асад вперше відвідав Тегеран після початку сирійської війни в 2011 році. Це був також перший закордонний візит сирійського президента до країни, яка не є Росією. У Тегерані аль-Асад зустрівся з Верховним Лідером Ірану аятоллою Алі Хаменеї. Агентство Reuters підкреслює, що на зустрічі також взяли участь командир спецпідрозділу (Quds) генерал-майор Капела Сулеймані (Ізраїль). Це Корпус - іранська збройна сила, відокремлена від армії, відповідальна за політику Тегерану в Сирії, і багато коментаторів Сулейман, як головного координатора іранської діяльності в цій країні.
    Під час зустрічі з іранським лідером аль-Асад заявив, що ніяка ескалація нападів західними державами не перешкодить Сирії та Ірану відстоювати свої інтереси. Він подякував "керівництву і народу Ісламської Республіки за те, що ми досягли під час війни", - цитує він Washington Post. "Ісламська Республіка Іран розглядає підтримку Сирії як підтримку опору [проти Ізраїлю] і дуже пишається тим, що вона надає", - сказав він. Хаменеї також висловився проти присутності американців у Сирії, назвавши їхні операції у Східній Сирії для побудови "буферної зони". Це можна розглядати як коментар до декларації президента США Дональда Трампа, який у грудні оголосив про вихід усіх американських військ з Сирії.
    Prezydent Syrii odwiedził irańskiego sojusznika » Kresy

    upload_2019-2-26_14-18-35.png
     
  10. Good man

    Good man Обычный человек

    На твой выбор Россия повлияла, известный факт, не отрицай. Иначе получается, весь истеблишмент США обманывает весь мир.
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    He-he,Mr.Goodman,you are not right. :)))
    I was influenced by the tenacity of the Trump Republican who, like nationalists, is a patriot of his homeland.:uanew::bandera:
    And...Please tell me:
    What is your opinion about the new relationship between Iran/Syria and Israel?:yes:
     
    Останнє редагування: 26 лют 2019
  12. Good man

    Good man Обычный человек

    Не хватает участия могучего разума Порошенко. Украина могла бы играть серьёзную роль в разрешении близневосточного кризиса.
    Все СМИ США уверяют, будто за Трампа голосовали под влиянием Кремля, а ты тут так легко говоришь обо лжи американских СМИ.
     
  13. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Все ясно...как будто,как будто говорили єврейські газети і гудмен-патрійоти про договорняк якийсь і всралися на-зелено! Клінтон кнопку з Путіним натиснула ,а рускоязичні євреї опинилися з Мюллером і Ассанжем в-дупі вже,з тим імпічментом Трампу,як то буде і з русско-язикатою Юлькою та її імпічментом Петрусю ,що всрається,як і та Клінтонша!
    А ти таки русско-ізраельский провокатор,Гудман! Ну,ну!:haha:

    upload_2019-2-26_15-50-34.png upload_2019-2-26_15-47-46.png upload_2019-2-26_15-48-21.png

    upload_2019-2-26_16-21-33.png
     
    Останнє редагування: 26 лют 2019
  14. Good man

    Good man Обычный человек

    Без меня меня женили.)
     
  15. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    upload_2019-2-26_19-18-22.png
    Антон Геращенко: Оскільки поліпшити ситуацію в економіці не вдалося, Порошенко пішов шляхом звернення до духовності, до питань віри, мови й армії
    ----------
    А я Вам, Хороший Ви Наш, катреняк наклатав ...:cools:

    Катрен для Хорошого Мена


    Женили гебрея із Хайфи
    у Ольгіно з Замоскворіччя,
    то й стали тепер виникати у нього
    як в Пєті із Юлькою противоріччя!

    78а.png
     
    Останнє редагування: 26 лют 2019
  16. Good man

    Good man Обычный человек

    Трамп ещё задаст жару старушке Европе. Украина пока вне ЕСиможет выстраивать свою, независимую политику с США, как Китай, как Турция.
     
  17. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    I agree with you completely. Trump is a smart head of state.:good:
     
  18. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Президент США Дональд Трамп заявив у неділю, що прийняв рішення відстрочити підвищення митних зборів на китайську продукцію в зв’язку з продуктивними американо-китайськими переговорами щодо врегулювання двосторонніх суперечок в сфері торгівлі. Відповідне повідомлення американський лідер опублікував в Twitter, передає УНН.
    “В результаті цих дуже продуктивних переговорів я відкладу підвищення американських мит (на китайську продукцію), заплановане на 1 березня”, — зазначив президент.
    -----------
    Молодець,Трамп.Слідуючою буде в США відміна високих митних зборів на продукцію ЄС. Так слід буде робити і Україні.Продавати в Україні чужу продукцію по-цінах виробника,а не підганями її вверх (до 10-20% :wacko:) як ЄС,заробляючи на цім наглим бизнесовим способом.:good:

    upload_2019-2-27_12-10-24.png
     
  19. Good man

    Good man Обычный человек

    Он ещё славянок любит. Настоящий мужик.
     
  20. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Yes,like me!:)))

    Notoco Photo 6081.jpg

    And do you like such as Hillary Clinton?
     
    Останнє редагування: 27 лют 2019
а де твій аватар? :)