Трамп: Америка для Американців.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Юрко НОТОЦО, 27 січ 2019.

 1. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Трамп заявив про бажання укласти новий ядерний договір
  U.S. says to withdraw from arms control treaty in six months | Reuters
  Таки інтересно чи Ізраїль признається,що має пару А-бомб і шо на то скажуть єньші з бомбами! Правда інтересно! Ще й як! :yahoo:
   
 2. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Йой,я копія такого зустрічав на 5-й Авеню...хотів продати мені золотий(?) годинник за 100 долярів. Я си згадав старий галицький кавалок:
  Продає циган в Дрогобичі бойкові на-куті золотий перстень за 50 долярів.Бойко подивив сі же то фальшиве злото,і мовить,же бере,але має тіко 100 долярів.Циган дає му на здачу свої 50 долярів,хлоп бере перстень ,посміхнувся і мовить так сам сам до себе: - Ну і чим я не жид,же поміняв єм фальшиві 100 долярів на справжні 50.:)))
  Я того негра тоді не рухав ніц,тіко м посміхнув сі легойко! То була гАмерика Обамця.Нинька юж Трамп там керує.Я го люблю.:good:

  Notoco Photo 1940.jpg
   
 3. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Пам'ятаєте, ґазети писали,же Трамп не помітив бабцю і тим зневажив стару королеву Лізу ІІ...та всю ту масоньську Британьську імперію?

  upload_2019-2-3_13-38-26.png
  Кіно продовжується.Ото нинька вже отаке...
  Перестрашені мільярдери-бариги,та й Ротшильд думають де заховати сі,куди втікати,бо як ті "зелені камізельки" з "новічком" та Ла-Манш перескочуть до Англії на надувних човнах,а гАмерика хопить в-свої руці тонни,десятки тонн массонського золота,що десь в горах Канади заховані,то буде...йой,йой,йой,шо то буде! Рос'я собі вже хопила в Мадуро 20 тонн,а Трамп шо,глупіший? За ті гроші й побудує паркан-стіну мексиканцьом.О-о-о,хлоп думає добре!:tongue:
  ЗМІ: в Британії є план евакуації королеви у разі безладів через Brexit
  Та я вже катренякав,десь 4-5 років тому про шось-такеє подібне...

  000a.jpg
   
 4. Украинская "Кольчуга" помогла израильтянам разнести в пух и прах российский "Панцирь"
  Успех атаки ВВС Израиля на объекты террористической инфраструктуры в Сирии был во многом обусловлен использованием мобильного комплекса радиотехнической разведки "Кольчуга". Об этом сообщает Avia-pro со ссылкой на китайских экспертов.
  "Кольчуга" помогла определить местонахождение всех средств противовоздушной обороны Сирии, к которым относятся зенитно-ракетный комплекс "Тор", зенитно-ракетный пушечный комплекс "Панцирь-С", зенитно-ракетный комплекс С-75 и радиолокационная станция JY-28. +
  По данным издания, эксперты указывают на поразительную точность ударов ВВС Израиля и отмечают, что до приобретения "Кольчуги" в Армии обороны Израиля крайне осторожно относились к решению о нанесении ударов по террористическим объектам в Сирии.
  (с) 9 канал израильского ТВ.
   
 5. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Та пішли Ви...все па-русскі і ніц про мого Трампуліка!:punish:
   
 6. Юрко, тута й все про вашого трампуліка. Кедись його дівка, теперішня амбасадорка в Кийове пані Маруся Йванова, нагло брехала, що ми туту цяцю послали до срак..., ой пепепрошую до Іраку і через те гамериканці зачили войну проти того Хусейна. Але так до сих пір нієдної там не зналязли. А воно вона де вилєзло.
   
 7. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Ніц не зрозумів...що,де,коли і Трампулік тут до чого? Заспокійтеся з ним,то не ваше...Ото ваше...
  Зеленский обидел Порошенко. Реакция последовала мгновенно
  Поговоріт си про то десь там...а я зайду туди з коломийкою.Давайте,вперед.Тільки не тут...:bye2:
   
 8. Цілі були виявлені оновленою українською системою радіо-технічної розвідки «Кольчуга», закупленою Їзраїлем в України, і знищені надсучасними американськими F-35, поставленими в Їзраїль з приходом до влади Трампа.
   
 9. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Таки інтересно чи Ізраїль признається,що має пару А-бомб... і шо на то скаже Трамп,якщо да? А шо Іран скаже?? А шо лохи з ЄС...ну там Меркелька,Макарон....Як гадаєте,як то все буде виглядати??? А ну по-фільозофствуйте! Давайте,давайте...перевірю Вашу со-о-образітєльність порохоботську,що в тім випаду Порох і боти будуть робити. :blush:
   
 10. А що тут визначатись. Якщо б Ізраїль не був стратегічним партнером США поза межами НАТО, то з ним би вже давно зробили те саме, що з Іраном.
  А так він отримує щороку 3 млрд $ безкоштовні допомоги і зброю яку хоче чи потребує.
   
  Останнє редагування: 3 лют 2019
 11. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Якби! Але то вже вчора було,як і гЕвропа! Ну і шо завтра буде,так само,га-а?? А чи Трампулік буде війну з Іраном зачинати,як Буш,що обївся груш, з Іраком,ги-ги-ги?! А чи то гЕвропейшьке НАТО з Україною в складі?:haha:
   
  Останнє редагування: 3 лют 2019
 12. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Трамп не відкидає воєнного втручання у Венесуелу
  Трамп не відкидає воєнного втручання у Венесуелу

  О-о,в носі має він війну з Іраном,з Росією,з Півн.Кореєю...Він свою п'єсу грає про порядок на гАмериканському континеті...в разі чого,якщо Ізраїль чи то ЄС скаже йому і НАТО Їх захищати! Скаже їм в русскім стилі: Ідітє в жопу!...В мене тут роботи по-горло! :)))
  І тоді на війну проти ворога пошлють кого? Україншько-гебрейське козацьке НАТО з нелегально-легалізованою А-томовою бомбою,о-о!
  І треба нам того? Ото ж! :scratch_one-s_head::mocking:


  View: https://www.youtube.com/watch?v=02oNLXXV6U0
   
  Останнє редагування: 3 лют 2019
 13. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  О-о...
  Президент США Дональд Трамп заявив, що відмовився зустрічатися з главою Венесуели Ніколасом Мадуро і не відкидає доправлення американських військових у цю країну
  Трамп заявив, що відхилив прохання Мадуро про зустріч
  І шо,Росія чи Іран буде слати своє вісько,кораблі з ракетами в Венесуелу? :haha:Відповідь однозначна: Ні США ні Росія з Іраном не мають потреби їхати-летіти-плисти якогось "хрена" на сусідній континент. Так то вже і буде далі.
  Так визначає свою лінію Трамп в світовій політиці.
  Але провокувати його на-війну таки ще будуть і робити з-нього лоха.А хто справжній лох,то Трамп ще вкаже,як це вже вказав на Меркель і Макрона.А Хто нині є Хто,то Нам і судити!:hi:

  upload_2019-2-3_21-49-31.png
   
 14. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  upload_2019-2-4_11-31-4.png
  Дивлюся-любуюся політиком Трампом і порівнюю його з Аріелем...ну,не з тим,що літав,а з тим пральним порошком.яким він якоби чистить гАмерику. І сам такий чистенький та біленький,як...як...як справжній євро-гамериканшький Арієць...
  Подивимось,побачимо,чи не будуть ще го обливати брудом,зеленкою. Якщо арієць,ну то він не повинен і не дасть з себе зробити шмату,якою підлогу витирають!
  upload_2019-2-4_11-26-58.png
   
 15. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  О-о,Трамп вже діє і то розумно!
  Президент США Дональд Трамп заявив у вівторок, що він проведе свою другу зустріч з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином у В'єтнамі 27-28 лютого
  У щорічному зверненні до Конгресу "Про становище в країні". Трамп сказав, що завдяки його політиці щодо КНДР, там вже понад 15 місяців не було запусків ракет.
  "Якби я не був обраний президентом Сполучених Штатів, ми б зараз, на мою думку, були б у великій війні з Північною Кореєю", - зазначив американський лідер.:good:
  Трамп планує зустрітися з лідером КНДР 27-28 лютого у В’єтнамі

  І Україні такі дії Трампа на руку...
  Україна може почати виробництво власних ракет, щоб захистити себе в умовах, коли Договір про ліквідацію ракет малої та середньої дальності більше не діє.
  Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін у інтерв'ю "Голосу Америки".
  За його словами, Москва "свідомо роками руйнувала договір" про ДРСМД, що призвело до "логіки гонки озброєнь".
  :rock::uanew::bandera:
  Слава Трампу,слава Бандері в справі захисту рідної землі! :yahoo:

  21151388_1917684775159221_2863121471747481118_n.jpg

  P.S. Йой,та як Україна хопить бомбу атомову,та ввійде(створить) НАТО-ЄС ,то і буде фундаментом захисту Європи і керуватиметься захистом держави Україна ,а не захистом грошей і багатств корупціонерів і євро-масонів.Так має бути,так і буде,навіть як то нинішнє,про-масонське ЄС і розпадеться... при потребі! Свят,свят,свят! :mocking:
   
  Останнє редагування: 6 лют 2019
  • Тупо Тупо x 1
 16. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  ТРАМП: МИ НЕ БУДЕМО НІКОМУ ВИБАЧАТИСЯ ЗА ДОГЛЯД ЗА СВОЇМИ ВЛАСНИМИ ІНТЕРЕСАМИ
  6 лютого 2019 року
  У своєму виступі про стан держави говорив президент США Дональд Трамп про можливе розширення формату INF для Китаю, про його наступну зустріч з Кім Чен Уном, війну в Афганістані, про необхідність зменшення нелегальної імміграції та захисту задуманого життя
  У своїй промові Трамп підкреслив, що він не обмежується деклараціями, а акцентує увагу на дії - на відміну від своїх попередників. Він також вважає, що його підхід до міжнародних відносин характеризується реалістичністю, що дає як приклад рішення визнати Єрусалим як столицю Ізраїлю, а також його політику щодо Північної Кореї. Він стверджував, що завдяки його зусиллям "можна було уникнути великої війни з Північною Кореєю". Кім Чен Унем назвав свої контакти з лідером КНДР дуже хорошими, зазначивши, що переговори ведуться на ранній стадії.
  Trump: Nie będziemy nikogo przepraszać za to, że dbamy o własne interesy » Kresy
  ----------------------
  Трамп вчить...і Україну: Америка для Американців! Україна для Українців! Ізраїль для Ізраїлітян (Євреїв і Палестинців),а Росія для Росіян московських! Решта все Китаю,Кореям,Ірану...:good:
   
 17. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  upload_2019-2-6_13-56-47.png
  В Василя з ФСБ знову приступ...Та дайте му якогось лікарства,ну там касторки,новічка,чи пів-ліітри Московшької,бо гине хлоп,як чує Бандера,Фаріон,чи то Трамп! Бо Трамп як ще вп'єрдолить раз,то й Васильова родіна Казахстан - Китаєм стане!Бац і БАМ в-дупі!
  Вася і Московія будуть дуже плакать!:haha:

  upload_2019-2-6_14-20-32.png
   
  Останнє редагування: 6 лют 2019
 18. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  пару слів про Америку, ракети, націоналістів, патріотів і шо з тотого вийшло

  По ящику колишній Генпрокурор Піскун розказав історію

  Коли він був ГП, то до нього прийшов тодішній депутат ВР Степан Хмара і запропонував разом поїхати десь чи то на схід, чи то на південний схід України / я точно не скажу/, бо там американці згідно договору мали зривати наші ракетні пускові шахти. Хмара пропонував лягнути на шахти і не дозволити їх підірвати.
  Піскун відмовився, тіпа він держчиновник і не може виступати проти рішень ВР і КМ. Та й Піскун запевнив Хмару, що ракети тепер нам не потрібні, бо Америка згідно договору буде захищати Україну.

  Хмара Піскуна обізвав матом, сам поїхав і його вояки і служби силою відтягували з тотих ракетних шахт, бо він не дозволяв знищити установки.
  Хмара як у воду дивився...

  От така уйня, малята...
  А Довбойоб десь там наїжджав на Ільковича ;)
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 19. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Ми так багато говоримо про президента Порошенка, Путіна,Януковича,як і вони нам,що вже аж противно говорити/слухати...а Трамп заявляє коротко і ясно,щоб дати зрозуміти людям Хто він Є...

  Президент США Дональд Трамп під час виступу в Конгресі з промовою “Про становище країни” повідомив про намір покласти край участі США в збройних конфліктах за кордоном. Про це в п’ятницю заявив журналістам високопоставлений представник адміністрації США, інформує УНН.
  У традиційній промові перед Конгресом Трамп планує повідомити, що США не воюватимуть у всьому світі
  І цього досить,щоб бути принциповим і чесним перед своїм народом.Не буде він вести війну ні за ЄС,ні за Україну/Польщу,ні за Ізраїль.Оце ясно вже...і добре робить!Спасіння потопаючих,справа рук самих потопаючих!Зброєю може допомогти!:hi:

  upload_2019-2-6_18-10-48.png
   
  Останнє редагування: 6 лют 2019
а де твій аватар? :)