Трамп: Америка для Американців.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Юрко НОТОЦО, 27 січ 2019.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Один колєга відбув в францюзькому легіоні. Громадянство, пенсія, освіта медика, всі діла...
    В 14-му приїхав в Україну і пішов воювати.
    Повоював. Плюнув, поїхав в Конго.
    Не то пальто...
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А тотой "американець", шо я кажу, там тоже шоферує. Його жінка в нього тіпа за диспетчера, шукає за компом йому вантажі по всій Америці.

    Все би нічого, але з нього вже почало лізти американське гімно. "У нас в Америці...", "Ми, американці...", "У вас в Україні..." - то найневинніші його вислови.

    Ну, я тоже був під мухою, тож взяв і розказав йому без цензури все, що думаю за таких україноамериканців :)))
     
  3. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Вам то тєжко зрозуміти таке пізнє і "дике" повернення з США в рідний край на старість...
    В мене два кулєги-музики-будівельники,теж по 70 років, вже це роблять,один з Чикаго,другий з Канади...бойки-галичани.Один ще тут до пятниці,авто Nissan вже переправив в Дрогобич на гамериканських номерах.Помаленьку пакуються,хоча 6 місяців там а 5-6 тут.Старі одинаки,що мають родину в Дрогобичі.Отаке!


    View: https://www.youtube.com/watch?v=mjR4iY4nLBE
     
    Останнє редагування: 29 січ 2019
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А нахєра вони тут на старість? Щоб в поліклініках-лікарнях черги створювати?
    Та й Nissan на гамериканських номерах на нашій нафті не поїде...

    Скажіть їм, хай там сидять, бо тут бідося... ;)
     
  5. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Та вони самі бачать що сі діє...Сестра одного хату має,а другий батьківську має ще хоч 25 років вже там.Розведений...Вчора дзвонив мені по Вайберу,мовив же з пахом шось зле,мусить операцію робити..має проблєму зі здоровям ну і грошима/страховкою на операцію.Пенсія мала 450-500 долярів.І будь мудрим на старість.:preved:
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А чо пенсія така мала?
     
  7. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Пенсія в США дається не від стажу роботи а...від величини сплачених податків за весь час легально оформленої праці. Якщо хтось працює без легального оформлення на працю,за cash і не сплачує федеральний та штатівський податки,то ніц і не отримає! :preved:
    Нелегалььнність,яка забирає працю в американців,це те з чим бореться Трамп..
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну, то ваш колєга сам собі лікар ;)

    Він чим раніше думав?
     
  9. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    [
    Ото ж бо...щось придумає,порадять.Галичанин же ж.
    Страховка медична по 300-500 долярів в місяць,з часів Обами...і будь мудрим.А Ви мовите же думати треба! В Америці ще й працювати тєжко тре,по 2-х роботах,щоб мати змогу страховку платити,аренду помешкання в 1000 долярів,банківські кредити,страховки авто,рент приміщень під шось там і тп і тд.
     
    Останнє редагування: 29 січ 2019
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    То ви хвалитеся чи жалієтеся? :scratch_one-s_head: :)))

    Мені Америка до лямпки, я туда не хотів і не хочу ;)
     
  11. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Хвалюся? Чим хвалитися? І думати там ще і тяжко працювати треба,і не так,як Ви думаєте!
    Та то тільки демократи в США знають вірні виходи і ходи...як без роботи і без проблем в гАмериці жити...:)))
    А Трампа то денервує!

    z5678.jpg
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юрко, ще раз вам кажу - я зовсім не думаю за Америку. Нашо вона мені, щоби я за неї думав? ;)
     
  13. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    000rkihh.jpg

    Може то во Вам інтересне? :)))
    Президент США Дональд Трамп охоче проводить екскурсії по Білому дому, показуючи в тому числі місце, де, ймовірно, займалися сексом екс-президент Білл Клінтон і Моніка Левінські, повідомляє The Washington Post.
    Трамп показывает гостям Белого дома место, где занимались любовью Клинтон с Левински - СМИ
     
    Останнє редагування: 29 січ 2019
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Нє, не інтересне і це :)))

    А ви ніяк не можете забути Америку? То чому не повернетеся знову туда?
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    А його вже туди й не впустять)))))) Він візу протермінував, перебував там нелегально. І тепер під жодним соусом він туди повернутися не може.
    Ну, хіба через якийсь тунель на мерикансько-мексиканському кордоні)))
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Звідки знаєте?
     
  17. manur

    manur Well-Known Member

    Віза в США є на 10 років. Але, то ніфіка не значить, що можна там перебувати всі 10 років. По прильоту з кожним таким бесідують фахівці міграційної служби. За результатами бесіди ставлять штамп - на скільки йому дозволено перебувати в США : 2 тижні, 2 місяці, пів року......
    Якщо людина протермінувала, вона стає нелегалом. Її ніхто спеціально не "виловлює", людина може працювати (в т.ч. і офіційно), купляти і продавати авто чи ще щось, аж поки не попаде в поле зору тої ж міграційної служби. Зазвичай такого не трапляється.

    Але, при покидання Станів Америки його заносять в ТАКІ списки, що знов відвідати Стани З"єдночоні йому дозволять, хіба, як стане президентом якоїсь Зімбабви чи Папою Римським)))

    Наш "друг" був тамкай 20 літ, причому безвиїзно (з його ж слів). Отож..........
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Смішно Смішно x 1
  19. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Нема сенсу і потреби їхати Тому (мені),Хто тяжко вже працювати не зможе...хоча є можливість попасти туди по легальному документі,дійсному по 2021 рік.Поїду в 2021-м ,поміняю на новий...як доживу!:))):drinks:
     
    Останнє редагування: 29 січ 2019
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Перший раз виджу музику, котрий любить тєжко працювати :)))

    А шо, ви в тотих штатах на фуярці не можете грати?


    View: https://youtu.be/WHauq3pXf2w
     
а де твій аватар? :)