Трамп: Америка для Американців.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Юрко НОТОЦО, 27 січ 2019.

  1. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Не так,а...Отримуйте Кошулинського від львівян! А ні то йдіть до-дупи і шукайте євро-хохли собі преза,як Макрон в Франції.А вже чорно-червоні камізельки ми пошиємо,або і Канада пришле,або Маланка Трампу підкаже як помогти американським республіанцям та українським.І Марійка Ле Пенова нас зрозуміє та перемалює ті свої жовті,та на чорно-малинові.Йой...та як та Європа зденервується,то Петра,Юльку,Зелю,Бєню лише далека Автралія і врятує. Хлопи,тої пів-ложни гівна на Кошулинського показують тільки страх провокаторів...як страхпро-масона Макрона перед націоналісткою Ле Пен. Не кипишіться...ще невідомо чи взагалі вибори відбудутья,а тут спори,Пєтя чи Юля.Смішні ви,коляборанти!Уболтуєте бойків з лемками та гуцулами проти галицького хлопа.Ой,то лі ящо будєть,мовлять про-московшькі патрійоти. Васю спитайте,шо то буде з того всього.А тут деякі з пів-ложки гівна тішаться.Дупу тримайте до переду,щоб бачити,хто копатиме,Трамп,Іран,Турок,чи Фанцуз-зденервований вже.Але то село з Йорданської долини,йой,йой,йой.Не бачить,що сі робить!:haha:

    upload_2019-1-28_0-4-36.png
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    У нас паспорти вже відмінили? Чи спостерігачів вже не пускають?
    А-а-а... У нас це не працює. :)))
     
  3. Це пише той, який проти олігархів. Якщо ви так хочете Кошулинського, то й пишіть відразу що ви за Пупса. А ви не знаєте хто такий Пупс. А може вам підкаже щось ім'я Ігор Кривецький з Турки. То я вам накидаю:
    Заговорили гроші Тягнибока. Кривецький "Пупс" - хазяїн ВО "Свобода" • Портал АНТИКОР
    ОРД: Відомий кримінальний авторитет "Пупс" (Кривецький) лобіює корупціонера на високу посаду в ДБР
    Ляльковод під боком Тягнибока. Ігор Кривецький

    А якщо наберете Google його прізвище знайдете ще більше і навіть як він пов'язаний з роісією
     
    Останнє редагування: 28 січ 2019
  4. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Смішний хлоп з Кінашіва,знайшов олігарха в Турці,що недалеко від Самбора...Порівняв х.. з пальцем,тіпа Коломойського з Кривецьким. То то видно в Кінашіві вас таки напевно і тримають за взірець коляборанта наційональних інтересів гуцулів і Гуцульщини.Якщо Кривецький щось там поназичував в гебрейських магнатів і не хоче віддавати (ну,як Мих,напевно:))), жартую си),та трохи дає на Свободу,то те ж,що і гамериканські українці націоналісти-трампулісти організовують всяку поміч українцям,що боряться,а не підтримку сіоністській церкві України,що крутять тою боротьбою,як Бєня КоломИйський з Ізраеля,де він вже поселився,боячись видачі,як той вже всравшийся Яник.Моцари,б'я!
    Трамп і трампулісти молодці!
    У Нью-Йорку зібрали кошти для поранених українських військових
     
    Останнє редагування: 28 січ 2019
  5. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    О-о-о!!!...Президент США Дональд Трамп заявив, що визнає лідера опозиції Венесуели «тимчасовим президентом». Вашингтон заявив про готовність надати народу Венесуели гуманітарну допомогу.
    «Він дійсно яструб»: Трамп обговорював можливість військового вторгнення у Венесуелу
    «Він дійсно яструб»: Трамп обговорював можливість військового вторгнення у Венесуелу
    ---------------
    Але то теж саме,що може зробити Путін,коли Порошенко-Тимошенко про-російського Бойка переграють.І будь мудрим,лемку з тими КоломОйськими гуцулами і бойками з Голяндських висот,чи якоїсь там Коломої!:preved:
     
  6. Юрко, бачу ви не фільозоф. То не божа роса. То москальска п'ята колона. А з ким поведешся, від того наберешся.
    І в нас олігархи тільки ті , хто мають чоколядову хвабрику. Ну-ну фільозофи-запроданці. Дови@йобуєтесь, але під москальский прес попадете першими. Граблі - любиме національне с/г знаряддя, а жаба - національний звір.
     
  7. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Та так і є,хлопський фільозоф,то не фільозоф з Ноблем,чи ті Карл-Фрідріх-Лєнін вкупі,спаситель ви наш! Подивимось ще,хто Дови@йобується ,обявляючи національні сили держави(які не є!) та...запроданцями,а свою колаборацію патріотизмом.Побачимо,побачимо...самовпевнений,не в своїй,а в чужій "правді"!:hi:
    upload_2019-1-28_13-8-44.png
     
  8. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Явна змова демократів конгресу США на усунення революційно налаштованого президента США на боротьбу з політичними мафіозі,Дональд Трамп може успішно цей план демократів поламати.Це проблема закорумпованої адміністративної система,яка довгий час потаємно діяла в США,підтримувана пресою,що майже повністю в одних і тих же т.з. "демократичних" руках.

    Екс-радник президента США Дональда Трампа Роджер Стоун буде співпрацювати з офісом спецпрокурора Роберта Мюллера, що займається розслідування імовірного втручання Росії у вибори президента Сполучених Штатів, після консультації з адвокатами. Про це Стоун заявив 27 січня в програмі This Week на каналі ABC.
    Стоун запевнив, що жодної змови з Росією не було.
    Більше читайте тут: Екс-радник Трампа Стоун заявив, що готовий співпрацювати з офісом спецпрокурора у "російській справі"
    -------
    Подібні змови можуть виникати напередодні виборів президента і в України,проти національних сил налаштованих на позитивні переміни,тому...слід бути уважним слідкуючи "за фокусами" в інших державах налаштованих на кардинальні переміни.
     
  9. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Спроба №2: навіщо Дональду Трампу нова зустріч із Кім Чен Ином
    Спроба №2: навіщо Дональду Трампу нова зустріч із Кім Чен Ином
    Президент США Дональд Трамп після зустрічі з одним із найближчих радників лідера КНДР Кім Йон Чолем оголосив, що "наприкінці лютого" проведе другу зустріч із Кім Чен Ином.
    ----------------------
    Під час останніх нападів демократів на Трампа і республіканців,Трампу дуже зручно тримати якраз зараз відносини з Півн.Кореєю у власних руках...щоб демократи дуже не скакали до нього з тою Росією,та з Іраном мали б краще свої про-ізраельські справи миротворчі,ніж з ним ворожі. Трамп молодець...розуміється добре...нє,чудово розуміється,хто і як вертить хвостом!Молодець! :boast:
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Юрко НОТОЦО, а нафіга вам тотой Трамп разом з його Америков? о_О

    Вже практично всі тамті остарбайтери дали си на спокій і на ЛФ не заглядають, лише ви тут сорочку рвете за ті штати :)))
     
  11. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    За Штати? За Штати я портки протирав і руки спрацював на тих,з ким нині Трамп кОпається,бо...хтів би м,жеби і Українці мали такого Президента,як Трамп,який би повів: Україна для Українців! Але де там,як худоба вже почала кормитися чеколядою! Ну та й Йой!:preved:

    12ff.png
     
    Останнє редагування: 29 січ 2019
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А чо ви за всіх українців так розписуєтеся?
    Мені і нафік не потрібен такий клоун, як тотой Трамп :)))
    У нас таких своїх хватає ;)
     
  13. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    upload_2019-1-29_14-52-51.png
    До-о-обре!
    Якщо Ви,такий во Українечь,то я єньший...галицький!
    Якщо През має бути не такий як Трамп,то який...МосСадовий?
    Якщо не тутки про це мовити,на ЛФі,ну то де...в Бєні в Дніпрі,в Кернеса в Харкові?
    Тоді впєрйод,за чеколядою...Вас я і не переконую!:hi:
    Ігорку,в Вас там цьвок видно якийсь в голові застряв...подивіть сі і витєгніть го!:)))
     
    Останнє редагування: 29 січ 2019
    • Смішно Смішно x 1
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юрко, який ви до дупи галицький українець, якщо ви в тяжкі часи для України кинули її на поталу і поїхали робити на американців?
    Шо, не можна було шоферувати у нас?;)
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А у нас найщиріші українці живуть якнайдалі від неї.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Не хочу дивитися... нудить... :bad::blush:
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А від Петрика не нудить?
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Мені тре з першоджерел знати, що там робиться. Чисто для погрузочних робіт.

    А Зєлєнський - то атстой, я ним не цікавлюся.
     
  19. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Я й шоферував паралельно з викладанням музики...В 1991-м купив си ві Львові в в/ч воєнного УАЗіка і літом з колєгою-викладачем,гебреєм по-натурі возили-з-мо товар в Польщу(фарби,станки,всяке...).Але гАмерика,то гАмерика...голі баби і т.п. Тому ті ж кулєги,шо поемігрували, намовили ні залишитись там і дужо не перетруджуючись стати багачем.А я,глупий бойко і повірив їм,залишився таки там і гарував 20 років,бо мав принцип Winner Takes iT All,бо та співачка з АВВА копія моєї доньки...Але та гАмерика багатими робить далеко не всіх...тіко деяких, хто тєжко гарує...От і догарувався зі здоровям,але дітям таки дав освіту,працю,сімї,хати,внуків...шо зміг. А ті мої "гебрейські брати" в свої вже 60-70 років далі там полегойко працюють,ніц вартого не мають і далі кавалєрують,банкротують,без сімї,квартири,файної пенсії...о-о,авто і айфони мають, та пару долярів на каву в Dankin Donats,але за то,ге-ге в гАмериці,а я вдома,на Галичині,де так само гаруючих гебреїв-кулєг вже не залишилось в праци,тіко на міністерських і президентськи посадах з набраними кредитами.
    Файно їм тут,в гАмерице юж такого не-ма! Ну то юж...вперед в гАмерику,Трамп вперде...і вірно зробить!

    000rkjhPl.JPG
    Шведів і моїх дітей в гАмерице нема!

    View: https://www.youtube.com/watch?v=iyIOl-s7JTU
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я якось при святі говорив з таким нашим американцем, котрий після виходу на пенсію в штатах хоче переїхати назад в Україну доживати.
    Він вже і пляц купив на хату, бо татова-мамина хата не така, яка має бути по феншую.

    Короче, він загнівався на мене, бо я не так з ним говорив, як він привик, щоб з ним говорили українці ;)
     
а де твій аватар? :)