Трамп: Америка для Американців.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Юрко НОТОЦО, 27 січ 2019.

  1. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ага,Томас Бауэрс повісився,як і Джон Кеннеді застрілився! Ой,в тих аферистів,то все і вилізе боком...та і дупою.А зобачите ще... і то скоро!Відразу після Штайнмаєрівщини! Та моліться там,помалейку! :preved:

    upload_2019-12-1_21-9-33.png
     
    Останнє редагування: 1 гру 2019
  2. Юрко, під дурника косити можна, але не задумувались чиі гроші отримував Трамп через той банк. Чия то пральня?
     
    Останнє редагування: 1 гру 2019
  3. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Косити під гебрея? Свят,свят...Та як вони не захищатимуться від європейців антисемітизмом,то програють ,Михайле завтра! Мені то тре?
    "Дойче Банк видав Трампу кредити в разний час...".Ну і що? Навіть,якби й подарував би му мільйони,потомку німців,І шо? Шикльгрубером він став,ги-ги-ги.А ще може...Франко,чи то Піночетом стати! Плачу буде,йой,йой,йой! Але де-де...то пререгатива палестинців-семітів і персів! Європейці в то вже не пхаються,в то самозннищення!:yes:
     
    Останнє редагування: 1 гру 2019
  4. Вам то що? Цвинтарі в Україні в більшості ще бесплатні. Не дай вам боже пережити внуків, якщо Трамп пройде на другий термін. Тоді буде аншлюс трансокеанский.
    І не переживайте так за євреїв. Вони вже про себе потурбувались. Внуки Трампа вже євреї.
     
  5. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Єврей той в кого мама єврейка ,ну і прізвище Штайнмаєр,а не Трамп,Михасю!:)))
    В мами Адольфа сусідський гражданський муж Шикльгрубер,також був не німець!:preved:


    View: https://www.facebook.com/watch/?v=1937375962952580
     
    Останнє редагування: 1 гру 2019
  6.  
  7. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Во-во...а мама Трамп,про-німецька.А тато Кушнер,чи Кушнір з Кінашіва,то шо...то шось впливає на дітей,коли їх мама про-німецька Трампова доця,га-а?
    Ой ,Михасю,Ви так-такі чимсь ,та на Зєлю подібні троха! А може Ви...?? :crazy:
     
    Останнє редагування: 1 гру 2019
  8. Все, Юрко, припиняю підтримувати вашу тему про трампа. Пуста трата часу. Ящо бог розуму не дав, а ймо відібрав, рахуй каліка. А калік не можна обіжати, хіба пожаліти.
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Йой,Михасьо,Ви так такі видно гуцульский хозар,разом з Пєтєю болградським,ну і Бєнею коломийським!:mocking:
    В Хайфу,в Хайфу пора збиратись,Міша!:drinks:

    000nb2.jpg
    upload_2019-12-1_22-24-8.png


    View: https://www.youtube.com/watch?v=eP9ULtYKuGQ
     
    Останнє редагування: 1 гру 2019
    • Креативно Креативно x 1
  10. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Президент Володимир Зеленський заявив, що
    США шкодять Україні, коли посилають світу сигнал про неї як про корумповану державу.
    Як повідомляє "Європейська правда", про це Зеленський розповів у інтерв'ю західним ЗМІ Der Spiegel, Le Monde, Time і Gazeta Wyborcza.
    "Я хочу від США, і я теж це відчуваю, щоб вони допомагали
    upload_2019-12-2_13-5-37.png upload_2019-12-2_12-55-51.png upload_2019-12-2_13-24-59.png upload_2019-12-2_12-55-51.png
    і щоб вони зрозуміли, що ми – суб’єкт, щоб вони не домовлялися з іншими за нашими спинами. Сполучені Штати посилають щось на зразок сигналу світу, в Міжнародний валютний фонд і Світовий банк, в Європу.
    І коли вони кажуть, що Україна - корумпована країна, це дуже жорсткий сигнал.:good:
    Я хочу, щоб Сполучені Штати зрозуміли: тепер це інша країна, ми абсолютно інші люди. Звичайно, органи влади були довго корумпованими, але ми їх очищуємо".:cools::cools::cools:
    Зеленський прокоментував заяви Трампа про корумповану Україну


    upload_2019-12-2_13-10-48.png
     
    Останнє редагування: 2 гру 2019
  11. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Все ясно...Зеленському стало ясно про провал імпічмента Трампу, штучно створеного демократами Конгресу з метою перемоги Байдене,з метою включення України в цю небезпечну гру і що Трамп та республіканці таки візьмуть верх,то й починає Зєля відходити від шляху, що веде до до програшу і напруження,так щоб в дальнійшому скористатися хоч якось американською поміччю. Лох виграє з-себе лоха!:mocking:
    Зеленський: в Україні є більш пріоритетні проблеми, ніж імпічмент Трампа

    Президент України Володимир Зеленський вважає, що перед Україною стоять важливіші проблеми, ніж процедура імпічменту президента США Дональда Трампа, яка наразі відбувається в США. Про це він заявив під час спільного брифінгу з Прем’єр-міністром Швеції Стефаном Левенмом, передає кореспондент УНН.
    “На мою роботу зараз ніяк не впливає (ситуація з тим, що у США відбувається процедура імпічменту — ред.). Я думаю, це більше впливає на роботу інституцій США. Зараз я, при всій повазі до нашого стратегічного партнера, до США, і ми вдячні за будь-яку допомогу, але у нас незалежна Україна і є більш пріоритетні проблеми”, — сказав Зеленський.

    upload_2019-12-4_19-54-27.png
     
  12. Good man

    Good man Обычный человек

    Мало Трампик доминирует Европу на саммите НАТО. Ох, мало.
     
  13. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Він ЄС на догому шурочку тримає!
    Трамп – не Макрон
    Макрон-ефект: як скандальні заяви президента Франції примирили НАТО і Трампам
    Вашингтон донедавна утримувався від чітких заяв на цю тему, натомість лунали натяки на протилежне, як-то заява держсекретаря про те, що НАТО або зміниться, або застаріє. До того ж Трамп і сам був здавна відомий як критик Альянсу, а торік під час саміту в Брюсселі навіть погрожував виходом США з організації.
    А отже, скандальні заяви Макрона, здавалося б, збігалися з його позицією.
    Однак у вівторок Трампа немов підмінили. Із НАТО-скептика він умить перетворився на безкомпромісного прихильника Альянсу!
    Трамп скасував пресконференцію в Лондоні і достроково летить у США

    upload_2019-12-4_20-59-4.png

    Трамп не з тих,хто перед кимось стоїть струнко!

    upload_2019-12-4_21-11-29.png
     
    Останнє редагування: 4 гру 2019
  14. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    О-о,Трамп вже має однодумців в Великобританії,які розуміють Його,а Він Їх ,ту політичну поведінку в той час коли троцкісти-демократи клоунаду розігрують з імпічментом.
    Президент США предположил, что победа Консервативной партии в Великобритании может стать «предвестником» результатов выборов в 2020 году в США
    Дональд Трамп поздравил премьер-министра Великобритании Бориса Джонсона с «потрясающей победой» Консервативной партии на парламентских выборах и предположил, что это может стать «предвестником» результатов президентских выборов в США в 2020 году.
    Трамп поздравил британского премьера с победой консерваторов на выборах

    upload_2019-12-14_14-5-3.png
    Трамп назвал демократов «партией ненависти»
    Президент США Дональд Трамп раскритиковал Демократическую партию из-за процесса импичмента.
    «Это нечестно, что в отношении меня начат процесс импичмента. Я не сделал ничего неправильно. Радикально-левые бездельники демократы стали партией ненависти. Они вредны для страны», — заявил Трамп.:good:
     
    Останнє редагування: 14 гру 2019
  15. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    ІНТЕРЕСНО БУДЕ ЗНАТИ!
    Адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані зміг зібрати важливу інформацію про опонентів Трампа під час своєї поїздки в Україну на початку грудня. Про це повідомляє УНН з посиланням на The Wall Street Journal.
    Після повернення в Нью-Йорк 7 грудня, Джуліані відразу ж зателефонував Трамп. "Адвокат заявив йому, що зміг отримати "більше, ніж ти можеш собі уявити", - йдеться в повідомленні.
    Зазначається, що Джуліані готує 20-сторінкову доповідь для Трампа за підсумками поїздки.
    Нагадаємо, Адвокат американського президента Рудольф Джуліані зміг багато чого з’ясувати в ході свого антикорупційного розслідування в Україні, однак поки не ділився цією інформацією з самим Дональдом Трампом. Про це американський лідер повідомив журналістам у Вашингтоні.
    “Він, я думаю, представить доповідь генеральному прокурору і Конгресу. Він каже, що у нього є багато хороших відомостей. Я поки не говорив з ним з приводу цих відомостей”, — заявив Трамп. “Він не сказав мені, що йому вдалося з’ясувати, але я думаю, що він хоче повідомити Конгресу, генеральному прокурору і міністерству юстиції. Я чув, що йому дуже багато чого вдалося з’ясувати”, — додав президент, відповідаючи на питання про поїздку свого адвоката до України.

    upload_2019-12-14_14-26-5.png

     
  16. Good man

    Good man Обычный человек

    Очень надеюсь, что Джулиани сумеет показать всему миру кто такой Байдан. За Манафорта обидно.
     
  17. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Також надіюсь,що в світі зрозуміють з чим звязана в демократів-троцкістів з Конгресу та,їх обіда на Трампа і Республіканців...напевно таки загублена сила впливу на Близькому Сході (де Ізраїль),в Європі,в Великобританіїї (з Брекситом)....та і губляча їх сила в Україні!
    Трамп же робить свої висновки...
    Білий дім після скандалу з Україною звузив коло з доступом до дзвінків Трампа - CNN
    Cтарші помічники президента США Дональда Трампа ще більше обмежили кількість чиновників адміністрації, яким дозволено слухати телефонні дзвінки президента з іноземними лідерами.
    Як повідомляє "Європейська правда", про це заявили джерела CNN.
    Доступ до стенограм телефонних розмов Трампа зі світовими лідерами також тепер поширюється на набагато меншу групу людей всередині Білого дому, кажуть джерела в адміністрації.
    "Ніхто не допускається до дзвінків", - заявив чиновник Білого дому, описуючи нові зусилля з обмеження доступу до розмов. До них допускають лише найвищих помічників президента і забороняють слухати деяким службовцям вищого та середнього рівня

    upload_2019-12-14_20-35-55.png
     
  18. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ось і помало республіканці запихають демократів Когресу США..."в-дупцю"! :yes:
    ------------
    Глава юридичного комітету Сенату планує закінчити справу імпічменту Трампа
    Республіканець, голова юридичного комітету Сенату США Ліндсі Грем заявив, що докладе всіх зусиль аби справа імпічменту президента Дональда Трампа, коли дійде до Сенату, швидко закінчилась.
    Джерело: CNN
    "Ця справа дійде до Сенату і дуже швидко помре. Я докладу всіх зусиль, щоб вона померла.
    Я намагаюся дати досить чіткий сигнал про те, що саме я вирішив. Я не прагну вдавати з себе справедливого суддю."
    На запитання журналіста щодо доречності озвучувати таку думку, сенатор відповів, що мусить так думати, бо він так діє.
    Грем додав, що вважає "вузькопартійною нісенітницею" те, що відбувається довкола імпічменту.

    upload_2019-12-15_9-19-30.png
     
  19. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Да-а,розкусив таки Трамп зелених революціонерів,тих крутійських слуг демократів-конгресменів...:morning1::preved:
    --------------------
    Конгресмен про зустріч Трампа з Лавровим: Краще би зустрівся з Зеленським
    Голова підкомітету Палати представників Конгресу США з питань Європи, Євразії, енергетики та навколишнього середовища Білл Кітінг вважає, що президент Дональд Трамп краще б зустрівся із українським колегою Володимиром Зеленським, чим з очільником МЗС Росії Сергієм Лавровим.
    "Голос Америки"
    "Я повинен сказати, що ця зустріч викликала мій інтерес через те, що вона відбулася за кілька годин після паризьких переговорів у "Нормандському форматі", і своїм форматом - зазвичай зустрічаються міністр і держсекретар, але тут до них приєднався президент. Цей збіг викликає занепокоєння - ми у Конгресі хотіли б продемонструвати решті світу, що Сенат і Палата представників, республіканці і демократи, проявляють велику зацікавленість у підтримці України.

    upload_2019-12-15_11-44-23.png
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Юрко НОТОЦО, а чо ви так переймаєтеся тотими американцями? Маєте там свій інтерес?
    /бо я маю інтерес в Америці, про що тут і писав/

    зі

    тільки прошу без катренів, бо знов забаню
     
а де твій аватар? :)