Трамп: Америка для Американців.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Юрко НОТОЦО, 27 січ 2019.

 1. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  О-да...почне Трампулік з «шифферовоого троцького»,а закінчить асією партіюєю тих гамериканшьких хитрорридуманих меньшовикків Конгресу ізраїльського лоббі в Сенаті. Дай Трампуліку,Боже,щістє!
   
  Останнє редагування: 29 бер 2019
 2. Good man

  Good man Обычный человек

  Он счастье имел уже не раз, даже когда его жена беременная была. :)))
   
 3. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  О-о...копали,копали всякі демократи Розенштерни для Трампа яму і так-таки самі в неї і зваляться...Дай Бог!:suicide:
  ------------------
  Комітет із питань юстиції Палати представників американського Конгресу закликав міністерство юстиції США оприлюднити документи, які стосуються бесід американських високопосадовців про можливе усунення від влади президента Дональда Трампа.
  Резолюція комітету була підтримана одноголосно. За неї проголосували і демократи, і республіканці, які й запропонували текст. Після схвалення в комітеті резолюція буде винесена на голосування в Палаті представників. У разі схвалення до міністерства буде надіслане формальне прохання про надання документів.
  Ідеться про дії заступника міністра юстиції США Рода Розенстайна і колишнього заступника голови ФБР Ендрю Маккейба. Маккейб розповів про плани Розенстайна записувати розмови з Дональдом Трампом. Маккейб також стверджував, що заступник міністра юстиції розмірковував над можливістю імпічменту президента за допомогою американської конституції. За словами Маккейба, Розенстайн говорив із ним на ці теми після обрання Трампа 2016 року.
   
 4. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  О-о,Трампулік в боротьбі з палками-в-колеса від демократів з Конгресу і їхніми видумками...

  upload_2019-4-6_19-12-14.png
   
 5. Good man

  Good man Обычный человек

  Юрко, почему не заметил тему Голанских высот? Трамп признал суверенитет Израиля, войдя в противоречие с решениями ГА ООН по Голанским высотам.
   
 6. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Та дурачка Трамп також грає з гебреями,як вони з ним і з нами,
  Треба йому ті спори США на-пару з Ізраїлем проти блоку Туреччина,Росія,Іран? Декларативно й підтримав! А далі мастіть си голову самі ізраїльскі голанці: ведіть переговори,воюйте власною армією і А-бомбою,а хоч плачте біля Стіни.Мол,мені гроші з бюджету треба на стіну з Мексикою ,а не на фінансування НАТО на Голанських висотах.О-о!
  Це як ті Мінські домовленості між Україною і РФ,які Меркель і Макарону до-дупи,як і Трампу,
  Тому Ізраїль й починає накручувати...о-о,масона Кучму,вимагаючи "правди" для України від Трампа.А Трампу то треба сунути в то носа і ще й попри Ізраїль фінансувати А-бомбу для України.В Трампа своя схема 7 млд.$ на стіну і безпека США,а не Ізраїлю,ЄСу,України.Нафіг йому війна з Іраном,Росією??
  Ото й закручують дурака і різні шкандалі!
  Во,тільки що новина,Кучма тіпа маріонетка Зеленського розкручує бучу...Ще б 24 години дав Трампу на відповідь... :haha:
  Другий президент України Леонід Кучма зажадав від американського лідера Дональда Трампа вибачення за те, що ядерний клуб обдурив нашу державу.
  "Україна обдурили, Північна Корея без ядерної зброї взагалі нічого не варто. Яку б пораду хотіли дати в цьому плані Трампу? Головне, треба повернутися і сказати:" Вибачте, я готовий більш активно допомагати Україні в цій проблемі, яка сьогодні є страшною не тільки для України, а й для Європи та всього світу ", - заявив він в кулуарах 15-ої щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES), передає" Еспресо.TV ".
  ''Украину обманули'': Кучма потребовал извинений от Трампа
   
  Останнє редагування: 7 кві 2019
 7. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Трамп розповів, як визнав анексію Голанських висот після “коротенького уроку історії”
  Президент США Дональд Трамп розповів, що вкрай чутливе для країни рішення про визнання Голанських висот частиною Ізраїлю він приймав швидко, після "невеличкого уроку історії" від радників.:mocking:
  Про це він заявив у Лас-Вегасі, виступаючи на зібранні Республіканської єврейської коаліції, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Times of Israel.
  Президент розповів, що спілкувався телефоном зі своїм радником і зятем Джаредом Кушнером, послом Ізраїлю Давидом Фрідманом та радником Джейсоном Грінблаттом на сторонню тему, а потім раптово підняв питання Голанських висот.
  "Я сказав: хлопці, зробіть мені послугу. Дайте мені коротенький курс історії. Тільки пошвидше. У мене є багато над чим працювати: Китай, Північна Корея. Давайте швиденько" - пригадав Трамп деталі розмови.
  Після цього йому надали відповідну інформацію.
  :good::good::dance3: :))) :dance3::good::good:
   
 8. Good man

  Good man Обычный человек

  Юрко, ты знаешь хорошо английский. В оригинале "небольшой урок истории" или "небольшого исторического экскурса от советников"?
   
 9. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  В оригінальній статті ізраїльської газети The Times of Israel такого роду вислову нема...Це висновок ізраїльських журналістів в викладі матеріалу в іншій пресі..Головне що побоялися зробити Трампа дурачком в Лас Вегасі на території США.А сам Трамп міг і пожартувати про прослухання невеличкого курсу з історії Ізраїля і сказати коротко тут же:- Так, я думаю, що я роблю це прямо зараз! Давайте напишемо щось!:preved:

  upload_2019-4-8_17-59-14.png
  It’s a Las Vegas honeymoon, of sorts, for Trump and Republican Jews
  Існували незручні моменти під час виступу Трампа, який показав, що розділяє багатьох республіканських євреїв з Трампом. Але більш очевидним було те, що привело їх до спільного: Трамп охоче схвалює войовничу про-ізраїльську політику своїх радників.
  Президент Дональд Трамп жестикулював після щорічної зустрічі керівників Республіканської єврейської коаліції в Лас-Вегасі 6 квітня 2019 року.
  ...Потім Коулман очолив кімнату в пародії на пісню "Пасха", "Dayenu" ("Нам було б достатньо"), перерахувавши зниження податків Трампа і його дії, пов'язані з Ізраїлем, включаючи переміщення посольства США до Єрусалиму, визнаючи ізраїльський суверенітет над Голанськими висотами, витягування з іранської ядерної угоди і розгрому палестинців.
  Описаний момент, коли він сказав Давиду Фрідману, послу США в Ізраїлі, який має давні зв'язки з поселеннями, що він визнає претензії Ізраїлю на Голанські висоти, Трамп сказав: “Він був (Фрідман) дивовижний, прекрасний як дитина. Давид Фрідман, посол США в Ізраїлі сказав: "Ви дійсно це зробите, сер?" І Трамп сказав: «Так, я думаю, що я роблю це прямо зараз! Давайте напишемо щось ».:)))

  [​IMG]
  Президент США Дональд Трамп виступає на щорічній зустрічі Республіканської єврейської коаліції, у суботу, 6 квітня 2019 року, в Лас-Вегасі.
   
  Останнє редагування: 8 кві 2019
 10. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  А Трампулік не дочекавшись від масонських демократів підтримки,сам почав гроші шукати на паркан з Мексикою і на оборонні цілі власної держави,а не на підтримку хитро-придуманого конгресменами США бизнесу з Китаєм,гЕвропою,Ізраілем,Саудією...
  І вірно робить!:good:
  Президент США Дональд Трамп заявив, що до кінця тижня Вашингтон підніме з 10% до 25% тарифи на імпортовану з Китаю продукцію на загальну суму 200 млрд доларів.
  На паркан йому потрібно всього 7 млд.доларів:)))
  Трамп анонсував підвищення мит на китайські товари до 25%

  upload_2019-5-6_10-13-56.png
   
  Останнє редагування: 6 тра 2019
 11. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Во-о,Трамп дає по-дупі демократам Конгресу,що затіяли проти нього змову з "фальшуванням виборів".А виявляється то було фальшиве розслідування. Super...Men!:aggressive::good:
  Молодець Трампулік!
  Джеррі Фалуелл-молодший, закликав продовжити президентський термін Трампа на додаткові два роки в зв’язку з триваючим весь цей час розслідуванням спецпрокурора Роберта Мюллера, яке не виявило змови його передвиборного штабу з Росією.
  “Це був найкращий для Дональда Трампа тиждень — ніякої змови, ніякого перешкоджання здійсненню правосуддя, The New York Times визнала, що Барак Обама насправді шпигував за його передвиборчою кампанією, а економіка тим часом процвітає. Тепер я за те, щоб збиток був відшкодований — Трампу слід додати ще два роки до його першого терміну в якості компенсації за час, який був у нього вкрадено цією ганебною і проваленою спробою державного перевороту”, — йдеться в повідомленні керівника Університету Ліберті в штаті Вірджинія Фалуелла-молодшого, яким поділився президент.
  Трамп опублікував заклик продовжити його президентський термін на два роки

  upload_2019-5-6_23-31-49.png
   
 12. Good man

  Good man Обычный человек

  Юрко, держи нас в курсе по поводу ситуации с нагибаением демократов с помощью Украины. Эти уроды, которые 2 года орали про связь Трампа и России, а сами активно сотрудничали с Украиной, должны ответить сполна.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 13. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Масони воообразили собі же то тільки вони "майстри",як Бєня Коломойський не подавати податкові деклярації і всралися хитро-мудрі на-зелено...ні,на-Зелено!
  Отаке!:tongue:
  Глава Мінфіну США Стівен Мнучін відмовився надавати демократам в Палаті представників Конгресу США податкові декларації президента країни Дональда Трампа. Про це йдеться в заяві Мнучіна, поширеному прес-службою відомства в понеділок.
  "Грунтуючись на рекомендаціях Мін'юсту США, встановлено, що у Конгресу немає на це законних прав, тому ми не будемо розкривати запитані відомості", - йдеться в заяві.:good:
  Глава Мінфіну США відмовився передавати демократам в Конгресі податкові декларації Трампа

  000ca2fp4іа.png
   
 14. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  5 травня Трамп заявив, що в п'ятницю США піднімуть податки на товари китайського експорту загальною вартістю $200 млрд із 10% до 25%. Президент США підкреслив, що торговельні переговори з Китаєм ідуть занадто повільно.
  Трамп заявив, що Китай зірвав домовленості, досягнуті на торговельних переговорах зі США
  ----
  Молодець ! Замітьте економічні зміни почнуться вже завтра,в пятницю...а не через рік-два,з 2030...як то в Нас!:preved:

  upload_2019-5-9_13-25-42.png
   
 15. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Адвокат Трампа заявляє, що їде до Києва, щоб переконати українську владу почати розслідування, пов’язане з інтересами президента США.

  NYT зазначає, що розслідування буде пов’язано з двома темами. Перша – втручання Росії у президентські вибори в США в 2016 році. Джуліані також розраховує, що візит до Києва дасть нову інформацію про роботу сина колишнього віце-президента Джо Байдена в українській газовій компанії Burisma Holdings.
  Особистий адвокат Трампа планує приїхати в Україну, щоб зустрітися із Зеленським, – NYT
  ------
  Во-во,якраз вчасно займеться Трамп тою провокацією з фальсифікаціями проти нього і круговою порукою ізраїле-українських Бєнь та спитає ще Зеленого президента: - Що думаєш робити,пацан? ....
  Та й Петрусь підскаже,що і як слід робить! Аякже! :yes:
  Петрусь в ООН видно готовиться. Нехай!;)

  upload_2019-5-10_12-59-35.png
   
 16. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Вже наступила пятниця...і зміни вже наступили.:good:
  -------------------
  Президент США Дональд Трамп розпочав підготовку до запровадження мит на майже весь китайський імпорт, який досі був звільнений від таких зборів.
  Про це 10 травня заявив торговельний представник США Роберт Лайтхайзер, повідомляє "Європейська правда".
  Йдеться про товари з Китаю на суму приблизно 300 мільярдів доларів, заявив Лайтхайзер. При він не уточнив, якими будуть нові мита і коли їх запровадять.
  Торговельна війна: Трамп доручив готувати мита на весь імпорт із Китаю

  upload_2019-5-11_13-47-28.png
   
 17. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Супер новина!
  Браво,Трамп!

  Сергія Лещенка офіційно назнано ворогом Трампа і США
  11/05/2019
  Адміністрація Дональда Трампа, схоже, уникатиме контактів з новообраним президентом України Зеленським. Адже у його команді опинилися не лише близькі до олігарха Коломойського люди, але й особи, які чинили ворожі дії щодо президента США.
  Так, зокрема, адвокат президента США Дональда Трампа і його близький друг Рудольф Джуліані в ефірі Fox news вже назвав прізвище ворога Америки в оточенні Зеленського.

  Сергія Лещенка офіційно назнано ворогом Трампа і США – Третє Око

  upload_2019-5-11_16-16-18.png
   
 18. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Йо-майо,гебреї Ізраїлю з перестраху перед можливим нападом Ірану починають лебездіти і дупу Трампу лизати та відкривати на Голянських висотах,йо-пере-сете...поселення під назвою Трампана.Ціль іранцям вказують,маючи Трампуліка за лоха! о_О
  Трагі-комедію якусь розігрують! Трамп в Твіттері після того його шантажу з російським втручанням в вибори,та може й відповісти їм па-русскі: - На-хер,на-хер!, - закрічалі гості!:haha:
  Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху повідомив, що вже визначено місце для будівництва на Голанських висотах обіцяного їм поселення в честь президента США Дональда Трампа. Відповідну заяву прем'єр зробив у неділю на щотижневому засіданні уряду, передає УНН з посиланням на Jpost.
  "Я обіцяв, що ми створимо поселення в честь Трампа і назвемо його ім'ям президента. Повідомляю, що ми вже знайшли місце на Голанських висотах, де буде створено це нове поселення, і ми почали процес", - цитує висловлювання Нетаньяху його канцелярія. "Я доведу це рішення до офіційного затвердження нового уряду після його створення",
  В Ізраїлі визначилися з місцем для будівництва поселення в честь Трампана на Голанських висотах
   
  Останнє редагування: 12 тра 2019
 19. Good man

  Good man Обычный человек

  Я жду мощного наступления на эту демократическую шваль, которая с помощью лжи хотела украсть у американского народа его победу.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 20. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  О-о,тепер Трампулік на коника сідає вже...Скакати буде.Троцкізм поскаче перемаги...і в Україну (з тою корупцією Байдена,Бєні...) також.Пізніше,пізніше!
  -----------------------
  Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп закликав провести розслідування стосовно колишнього віце-президента Джо Байдена через бізнес-зв'язки його сина з Китаєм
  Хантер Байден нібито отримав комерційну угоду з урядом Китаю на тлі складних перемовин Вашингтону й Пекіну щодо обмеження доступу китайських товарів на американський ринок.
  Вибори у США. Трамп вимагає розслідувати зв'язки родини Байденів з Китаєм

  Як Україну втягнули в американські передвиборчі інтриги
  Скасований візит адвоката Трампа Рудольфа Джуліані до України міг стосуватися газовидобувної компанії «Burisma» Миколи Злачевського, яку звинувачували у розкраданні держкоштів. Серед директорів підприємства – син нинішнього конкурента Трампа за президентське крісло Джо Байдена – Хантер. Тож адвокат очільника Білого дому на переговорах в Україні міг переконувати поновити це розслідувння, аби «потопити» політичного конкурента Трампа.
  Адвокат Трампа, Луценко і молодший Байден: Як Україну втягнули в американські передвиборчі інтриги

  upload_2019-5-19_14-12-44.png
   
а де твій аватар? :)