torrents.ru

Тема у розділі 'www', створена користувачем Максим Великий, 25 гру 2008.

  1. вільний_слухач

    вільний_слухач Well-Known Member

    *нє вєрю!*(с) Станіславський )))
    багато з того, що є на українських торентах, не викладають на сру..
    погоджуюсь... але і сру так само сказати може... самі собі вирішать і мають на це повне право
     
  2. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Це питання вже давно вирішено. Підрозділи знесуть. Опитування з ОБГОВОРЕННЯМ звичайнісінька провокація.
    На нет.юа я не зареєстрований. ТОмущо була зона ЮА, а потім та дебільна реєстарція.
     
  3. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ввечері почитаю. На роботі сторінки зі словом torrent в URL заблоковано. По айпі - також.

    Дійсно, на torrents.net.ua є багато чого, АЛЕ:
    1. Реєстрація з-за кордону здабільшого закрита.
    2. Юзери, в яких різні тарифи на укр. і світовий трафік, можуть обмежити свої роздачі поміткою "тільки Укр." і українець з-за кордону їх не втягне. Мені доводилося ставати на нецікаві для мене роздачі (без обмежень дони трафіку), щоби допомогти нашим за бугром.

    Справді, сперечатися з тролями.ру на ЇХНІЙ території - марна справа. Там же у правилах записано: "забороняється трансліт і дописи кирилівкою - укр, болг. білор. та іншими мовами".
     
  4. Karbofoss

    Karbofoss Well-Known Member

    Да чего себя самим взвинчивать, никто ничего не удалит, просто перенесут в общую тему. Тему, конечно, зря создали, получился филиал ветки "Справжнє обличчя Росії".:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    torrentсру в дауні. Провокація "вдалась". Думаю сервак просто загнувся від запитів. Задосились
    п.с можна через цей сайт hххp://hidemyass.com/ якщо звісно його не забанили.
     
  6. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Це що - платний ресурс ?
    Мені простіше конектитися Radmin'ом до домашнього компа (попередньо записавши вранці динамічний айпі) і скачувати торент-файли звідти.
    Хоча на NAT на роботі важко працювати з p2p - проте скачувати за методом Максима Великого (респект!) вдається.
     
  7. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Ні. Вводите потрібний УРЛ і він "тунелює" запит через свої канали. Щось на зразок VPN. Таких ресурсів повно.
    Так є ж https://www.no-ip.com і https://www.dyndns.com

    webui.
    Тут детальна інструкцыя що і як
     
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Karmeluk
    Дякую, буду на роботі - пограюся.
     
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Хто підкаже, як виправити ситуацію:
    Я чесно користуюся одним американським трекером (рейтинг =4, але то зы старих мереж).

    На тому трекері
    DHT - not allowed
    Local peer discovery - not allowed
    Peer exchange - not allowed

    Офісна мережа - через NAT.

    Скачую майже без проблем, а роздати можу далеко не всім:
    Наприклад клієнт індикує: Peers 0 (2).

    Учора попросив голандець стати на роздачу старого матеріалу (там був один гальмівний сід).
    Став зранку. Підконектився француз, швиденько скачав у мене.
    Голандець з"явився після обіду - бачимо один одного на сторінці трекеру, а роздача не йде. Дуже типова ситуація.
    Міняв порти, перезавантажував - по нулях.

    Перекинув файли додому - з домашнього компа пішла роздача (з публічного айпі). Причому на сторінці трекера я індикувався двічі (робота + дім).

    Ще:
    коли один суперсід роздає багатьом - я нормально скачую і роздаю під час скачування (навіть роздаю більше, ніж беру). Як тільки наберу 100% - віддача миттєво припиняється - навіть для тих лічів, які в мене перед тим активно розбирали.

    Чи можна це виправити якось?
    Клієнт - мюторент 1.8.2 - найменш глючний.
     
  10. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Порт який ви вибираєте має бути відкритим на сервері(фаєрволі) через який "NATитесь".

    Дісно типова. Ви обидва in passive mode. Вам потрібно ставати в active mode. Для цього ПОРТ ставите в клієнті такий який ВІДКРИТИЙ на сервері(фаєрволі).
    На прикладі ДС++ розжовано докладніше.
    http://www.dslreports.com/faq/6517
     
    Останнє редагування: 15 гру 2009
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Karmeluk
    Сорі, не зовсім в"їхав.
    Тому прошу розтлумачити: яким чином я мушу протестувати свою мережу (точніше NAT)? Адміни не люблять торентистів і тому відповіді не дадуть.

    Фаєрволом (виндовим) я не користуюся.
    Антивірус - NOD, часто відключаю.

    Я вже грався портами у клієнті - ставив 8080 і 3128 - не завжди допомагає.

    А якщо в іншого піра active mode і в мене буде active - обмін піде ?

    --------------------
    P.S. Дещо знайшов в Неті: клікнути по нижньому значку і протестувати порт. Так і робити - тупим перебором ?
     
    Останнє редагування: 16 гру 2009
  12. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Якщо у вас нема доступу до серевера через який ви "NATитесь" тоді селяві :sad:
    Ваш особистий фаєрвол тут нідочого. Я мав на увазі ЛИШЕ сервер через який ви "NATитесь".
    Це стандартні порти для http протоколу. Як правило адміни їх закривають.
    Якщо звісно на них не "висить" наприклад проксі .
    Безпроблем. Навіть якщо у нього passive mode. В даному (active mode) випадку у вас прокинуті порти.

    Основна проблема це ВІДКРИТИ порт НА СЕРВЕРІ. Звісно він має збігатися з тим
    який виставлено у вас на клієнті(мторент).
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Die Hard

    Die Hard New Member

    Мій один кориш пробував накрутити свй рейтинг на торрентс.ру, після чого його забанили. Краще, ІМХО, робити все по-чесному, щоб потім не було прикро за бан айпішніка, такого розкрученого торрент трекера.
     
  14. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Цей трекер починає ставати непотрібним, плавно і впевнено. На ньому банять нові роздачі фільмів, мотивуючи проханням "правообладателя", програми з кряком там не знайдете нормальної. Бан по айпішніку не страшний, оскільки айпішніки у 99% юзерів динамічні. От в мене знайомого на одному сервісі забанили по серійному номеру вінчестера, це вже неприємніше.
     
  15. proffesor

    proffesor Well-Known Member

    Дякую за корисну інформацію, дійсно цікаво :good:
     
  16. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Якось хотів поділитися з немолодим російським меломаном цією "кухнею" - він подякував і сказав, що йому непотрібно: сам має та торентс.ру три екаунти, один з яких - бонусний, з досить високим рейтингом.

    Ну а наприклад, на гамериканському трекері, де я граю чесно, мої дані:
    Ratio: 3.993 Uploaded: 1.36 TB Downloaded: 348.36 GB


    Люди добрі, поділіться інвайтом на Демоноїд.ком!

     
  17. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Мені цікаво, чому в цій темі в першому моєму дописі немає скріншотів, на яких зміст того чому й починав цю тему, а ще цікаво навіщо поміняли назву теми. Тема була "torrents.ru дуримо".
    Він хіба працює зараз?
     
  18. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    На мою думку - тому, що Ви надто відверто "засвітили" subject. Будь-який росіянин, якого пошуковик приведе на цю сторінку, зрозуміє про що йдеться і може дати сигнал адміністрації трекера.

    Особисто я вдячний Вам за Ваше ноу-хау, воно допомагає підтримувати рейтинг (роздаю я під своїм рідним ніком).

    Працює, але заблокований для українських мереж. Доводиться хитрити.
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А не для російських? Я чув від сусідів скарги...
     
  20. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Десь здається у серпні-вересні був заблокований і для російських, потім відкрили.
    Хоститься Демоноїд у Києві, на "Колоколі". Адміни Колокола не мають доступу до сервака - тільки ресетити можуть по команді з-за бугра.
     
а де твій аватар? :)