torrents.ru

Тема у розділі 'www', створена користувачем Максим Великий, 25 гру 2008.

  1. Nemo

    Nemo Well-Known Member

    Кидайтеся того torrents.ru 2...
    Незважаючи на "квести" і в продовження теми - без рейтингів, хитромудрих "дурилок" і реєстрацій на максимальній швидкості забираємо Тараса Бульбу 2009 (TS, але якість задовільна з огляду на час):
    tracker.freeexchange.ru
    або
    www.opensharing.ru

    Обидва трекери вільні. У кого широкі канали - роздають із задоволенням. У кого канал так собі - забирають і дякують. Сідів вдоволь...
    Успіхів :)
     
  2. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    http://korrespondent.net/tech/technews/808461

    Досить непоганий торент. За віддачею не слідкують. Амерікан Дед 4 сезона звідти качав.
     
  3. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ось попросив мене "чіста англомовний" канадець (любитель джазу) допомогти зареєструватися на торентс.ру.
    Причому він вперто хоче зробити це сам, просить тільки скріншоти меню з коментами. А тут сервер другий день глючить.

    Послухаю, ЩО він заспіває, коли його ретро-завантаження ніхто не буде розбирати.
    Доведеться навчити його Максимової фішки. :)
    Що він ТОДІ заспіває ? :)

    P.S. А на клубному гамериканському трекері лічильник моєї віддачі вчора показав терабайт. Ну може сотня гіг бонусних, а то й менше.
     
  4. Народ, а як звідти качати? :sad: Я взагалі розібратися не можу.
     
  5. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Щоб звідти скачати треба зареєструватися на тому трекері. Потім(якщо нема) скачати і поставити собі на компі маленьку програмку наприклад utorrent. Потім на самому торентс.ру скачати торент файлик закачки і запустити через utorrent і закачка піде.
    Більш детально там все описано на самому сайті. Вчіться користуватися трекерами - орієнтовно 80% всього світового трафіку в неті таким чином переливається. Зміст в тому що Ви викачуєте інфу не з сервера(там лише ніби координати закачки лежать), а одночасно кусками з багатьох інших компів в мережі які роздають даний файл.
    Можливо на перший погляд то складно, але насправді не важко та й потрібно розібратися.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

  7. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Виявляється дурити трекер торентс.ру значно легше ніж я писав вище.
    МЕТОД: Ставете закачку в звичному режимі, коли пішло скачування тицяєте 2 рази лівою кнопкою миші по закачці. Вискакує таке:

    [​IMG]

    І там варто після знака = поміняти скажімо цифру 3 на 4 чи якусь іншу букву чи цифру. Коли Ви так зробите закачка піде поза лічильником. Коли файл закачало ставите назад ту цифру чи букву яка була раніше і віддача пішла вже по вашому лічильнику.
    Таким способом Ви скачуєте ніби не з тих людей що роздають даний файл через торентс.ру, а через обмін сідами між трекерами іншими. Даний спосіб не буде актуальним якщо закачка свіжа і присутній 1-2 роздаючі, тобто роздаючі лише на торентс.ру. Тре трішки почекати і пізніш можете будете все норм. скачати, або качати звичним способом.
     
  8. matador

    matador Well-Known Member

    давно навчилися
    тільки на форумах такого не пишуть
     
  9. matador

    matador Well-Known Member

    дуже мудро в принципі
    але ось у мене 4МБіт на вхід і 512к на вихід
    я не жадний і роздаю круглодобово тільки не бере ніхто !!! бо закачую не самі свіжі роздачі а в більшості такі які вже нікому не треба
    і шо робити?
     
  10. matador

    matador Well-Known Member

    Васька, не кіпішуй! все в житті не так як ти думаєш
    треба бути добрим до всіх і все тобі вернеться тобі в 10 раз більше
     
  11. matador

    matador Well-Known Member

    шановний
    навіщо кидаєте камінь якщо самі на трекерах сидите?
    це теж свого роду обман
     
  12. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Заробляти рейтинг, хапаючи свіжі роздачі різної дурки, яка Вам не потрібна.
    Тільки не беріть те, де один сід і 100 лічів. Бо як правило аплоудер роздає у режимі суперсіда і Ви не отримаєте переваг, поки у всіх буде однаковий процент завантаження.
    А 2-4 сіди і 20-30 лічів - це вже тепліше.

    Футболи, баскетболи, тупі російські серіали.

    Якщо для Вас має значення - український чи зовнішній трафік - дивіться на адреси лічів. Багато українських - роздавайте їм, а інші адреси забаньте.
    До речі, укртелекомівські юзери висвічуються з американським прапором. :)


    Коли залишаться тільки "гальмануті" лічі - прибивайте роздачу.

    Або... працюйте за рекомендацією топікстартера цієї гілки. :)
     
  13. matador

    matador Well-Known Member

    попробував останню його рекомендацію по зміні пасскея - не помогло
    роздача стала червона, але сайт мені все врахував чітко
    рейтинг впав
     
  14. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    А цього не пробував. У мене стояв сідбокс у мережі, звідки на мю-торенті тільки 1.8 з торентс-ру качав на халяву.
    Щоправда, зараз його тимчасово сховали (інвентаризація), але згодом сховію під фальшстелею. Ми звідти з"їхали, але довірена людина залишилася. :)
     
  15. matador

    matador Well-Known Member

    є сервери де ця порада не заканає
    наприклад http://tracker.hdclub.com.ua/ по замовчуванняю має виключений обмін пірами і DHT
    обмін проходить ВИКЛЮЧНО через трекер
     
  16. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ура!
    Вчорашній експеримент закінчився вдало!

    Адміни не раз казали, що торентоподібні протоколи в новій корпоративній мережі заблоковано!

    Ось ми з колегою почухали потилиці й подумали - невже заблокували тисяч зо 20 можливих портів ?
    Інша справа - засікти "хто тягне" - це можливо.

    Ну тут я придумав, як адмінів нажухати.
    В базі адмінів зареєстровано усі MAC-адреси компів.
    А я ж хитрий - коли переписували адреси, я сказав, що в мене глючать мережеві налаштування, "а може й картка" і назвав МАКи двох карток. (ідея-максимум була - переставити другу картку до "лівого компа").

    Отож я о 18-й годині перезавантажився не під робочою W2k на диску С:, а під ХР на диску D: (там адмін не шарудів), активував другу картку (і їй dhcp привласнив іншу адресу) - і повний вперед!
    Спочатку обережно стягнув невеличку софтину з торрентс.нет.юа, а потім зарядив на всю ніч через "планувальник". Біжить !!!

    Звичайно, обмежив швидкість (щоби у вічі не кидалося), але це вже дрібнички у порівнянні з доступом до "водопою"!

    І що головне: якщо запустити мюторент 1.8 - то з Торентс.ру він тягне поза лічильником ! Хоча проявилися лише 2 сіди з 9 (останні - на версії 1.8.3) - жити можна!
     
  17. dr1ve

    dr1ve Well-Known Member

    есть простая программка RatioMaster=) рейтинг поднимать через нее очень просто!
    ну к примеру не у каждого инет безлимит или если у тебя скорость 8Мбит\128Кбит, то както рейтинг даже на 0.3 не удержишь=) Как говорится "Мы не нарушаем закон, мы его обходим!"
     
  18. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Сьогодні винайшов ще один спосіб дурити торент.ру. Метод полягає в піднятті свого рейтингу. Необхідно 2 компа які знаходяться в локалці і мають нет. Ставите на одному закачку такого файла, який є на роздачі на іншому компі. І віддача буде йти зі швидкістю такою якою володіє ваша локалка і лічильник на торенті буде вам рахувати що ви то віддаєте. В мене Вай-Фай локалка, то швидкість така що 10 гіг витягувало приблизно 1,5 години. Отже за день собі легко можна підняти рейтинг на 100 гіг.
     
  19. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Під одним екаунтом чи під різними ?
    Я колись запускав (дві сусідні публічні адреси, локалка, один екаунт) - "самого себе" не враховувало.

    Колись я запитав адміна торрентс.ру: "якщо на виділеному сідбоксі, з-під одного клієнта приацюватимуть з торентс.ру 2 або 3 різних юзери - чи не буде це порушенням ?"

    Він відповів - тільки не качайте одночасно одне й теж. Бо то сервер сприйме як різновид чітерства.
     
  20. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Під різними акаунтами на двох машинах. Одна машина скачувала поза лічильником, друга роздавала від мого акаунта. В мене один мегабіт швидкості нету всього а віддача була в середньому як видно на скріні нижче

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)