torrents.ru

Тема у розділі 'www', створена користувачем Максим Великий, 25 гру 2008.

  1. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Є ж теми де можна говорити про національну ворожнечу, навіщо вже сюди тикатися і офтопити. Дана порада і москалям в нагоді стане. А не подобається можна проігнорувати дану теми і писати у відповідній. Про трубу був жарт а не під...б. Я в цій гілці не хочу з вами сперечатися, засмічуючи кількістю непотрібних дописів дану тему.
    А дана порада і вам згодиться, якщо є потреба.
    Москва - Одеса через Львів не проїжджає :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Де написано що на роздачу не ставить хтось? Просто якщо багато качати, то не встигаєш роздавати. Оскільки швидкість закачки завжди є більшою від тієї швидкості з якою в тебе скачують і відповідно акаунт скоро йде в бан і потім тре чекати довший час щоб піднявся рейтинг і бан зняли. Хто качав той знає.
    Я вважаю що дав хорошу пораду для тих хто стикався з даною проблемою. До чого тут
    ??????????
     
  3. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Ось до речі мі аккаунт на торентс.ру
    [​IMG]

     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Хорошу пораду дав Deus igrok. Пошукайте в гуглі, там торрентів безліч, і в більшості без рейтингу типа TFILE.RU. Хоча про мораль в даному випадку говорити - марна трата...
     
  5. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Хочете говорити про мораль створіть тему "Мораль при обмані трекера". Я не про то почав. Про мораль можна довго говорити
     
  6. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ще раз пояснюю: якщо я хочу викачати живий концерт B.B.King'a або Collegium Musicum, який виклали 2 роки тому гурмани для гурманів і дивом залишилася на роздачі, то КОМУ Ж Я ЙОГО віддам на трекері ?
    95% публіки тягнуть і роздають ЛАЙНО і заробляють на цьому рейтинг.

    Мабуть деякі "критикани" сидять на нічному діалапі і навіть не уявляють собі, що таке гігабайт.
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    І я не про мораль. Користуватись хаканими прогами і піратками через торренти стоїть в одній площині з підняттям рейтингу за допомогою Вашої поради. Я зареєстрований на чотирьох торрентах, качаю доволі часто, але в основному іграшки. Іноді програми. Всю медіапродукцію по можливості шукаю онлайнову. І без Вашої поради дотумкав як піднімати рейтинг... або не піднімати.:pardon:
     
  8. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Ну от добре що ви дотумкали. А кілька моїх знайомих питали мене як їм качати далі з трекера коли рейтинг впав до бану, а роздача ледве йде по тим файлам що вони скачали, словом місяць чекати для того щоб знов почати скачувати. Вихід - реєструвати новий аккаунт, а то геморно. От і порив я трохи гугл, поексперементував і написав для широкого кола.
    В мене таке враження що критикують люди суто із національної ворожнечі та ті які ніколи не користувалися цим трекером і не стикалися з подібною незручністю
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    и тут же

    Ви як "двуликий" Янус. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Блін, то жарт був про газ з труби. Чого Ви вчепилися до того? Прохання до млдератора стріть той допис про трубу з газом і цей теж після прочитання. Далі не хочу спорити. Є технічні питання по даному методу? - радо поясню.
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Та не про газ розмова!
     
  12. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    От-от... не виставляти на роздачу закачане, це те саме, що створити її і через два дні перестати роздавати, при тому, що двоє скачало і не приєдналось... Я недавно хотіла скачати Віденський мюзікл... і шо?! А нічого... источника нету 14 дней... Торент таки качнула, на авось, так пішла закачка через 5 днів... Питання... і чого таке робити?
    В моїй роздачі, благо скачали люди з зовнішньою айпіхою, бо не хтіла йти викачка... на сідерстві ті люди, які перші качнули, періодично додаються нові, і я її підтримую... І всьо гуд... всі довольні... Не бачу сенсу махінаціями займатись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Спробую ще раз пояснити те саме іншими словами:
    Ви нормальна чесна людина і не хочете нікого обманювати, але і хочете скачати необхідні гігабайти з торента. Хтось підказав Вам за його існування і ось ви зареєструвалися. Допустимо швидкість нету у Вас 1 Мб/с анлім. Знайшли фільм в хорошій якості на 8 гіг, скачали його за день і все ви в бані з рейтингом поганим. Дивитесь на лічильник кожного дня як повільно його від вас викачують. І от одного дня через місяць піднявся рейтинг і ура можна знов качати. Протягом місяця було бажання ще багато речей скачати - блін, але не можна, чекати тре. От я описав незручність і вище метод як її оминути.
    Я не стверджую, що готові файли після закачки треба закривати від всіх. Ні роздавайт наздоров"я. Я і сам все роздаю, просто качаю відносно багато і тому при інтенсивній закачці не можна йти поруч з роздачею однаковою!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Тим більше коли Ви скачуєте рідкісні, неактуальні файли і потім ніхто від Вас їх не викачує. Подумайте над цим.

    Подивіться на різницю швидкостей завантаження і відвантаження в даний момент у мене і зробіть висновок куди б прямував мій рейтинг
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 26 бер 2009
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Почнемо з цього твердження:
    - Якшо Ви ЧЕСНА людина - Ви придбаєте цей фільм, програму, софтину за ЧЕСНО зароблені гроші;
    - Якщо Ви не хочете нікого ОБМАНЮВАТИ - ви не БУДЕТЕ ОБМАНЮВАТИ і власне трекер:
    - Якщо Ви НОРМАЛЬНА людина - Ви не будете ВІДКРИТО давати поради, як обдурювати інших НОРМАЛЬНИХ людей.
    Яж казав "двуликий" Янус [​IMG]

    І назва гілки теж наштовхує на роздуми!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Ага знов про мораль. Добре я нечесна людина а скорше небагата щоб купувати ліцензійні диски з фільмами, та це вже не по темі даній а про піратство взагалі. По - друге, питання стосовно чесності і ліцензійності треба спершу трекеру задавати через який я їх скачую. По-третє даний метод лиття трафіку поза лічильником не стосується лише піратського трафу, є ж фільми, програми і куча іншої інформації скачуючи яку ви не порушуєте нічиїх авторських прав.

    Питання до VasMT: Якщо я "нечесно" скачую з трекера програму чи фільм(незахищені авторським правом) і заодно всю інфу потім роздаю через трекер, хто в такому випадку буде пострадавшою стороною, Я, інші юзери, трекер, ...? Дайте обгрунтовану відповідь
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Методом натискання на кнопки клави всі ці цінні поради а-ля Максим Великий можна знайти на тих же трекерах, або поряд. :dntknw:
     
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Насправді я брюнетка... не розумію просто, навіщо такі махінації, тобто розумію, але "критичності" ситуацій не розумію...

    Та? Я чогось думала, що якщо весь час роздавати, то цифри приблизно однакові...

    Я, якщо стягну фільм до 1 ґіґа, то таку саму кількість приблизно і роздам за день...

    А не Ви писали про Періс Хілтон? Вистачає стягнути щось отакий "висококультурний" матеріал один раз, а потім підвищувати собі рейтинг цією роздачею...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Багато людей так і роблять. Тільки мені особисто - соромно мати у послужному списку ТАКЕ.
    Краще виловлювати футболи-хокеї, якими я мало цікавлюся.

    А щоби скачати раритет, достатньо попросити людину, яка його давно скачала, стати на роздачу. Або (якщо людині зручніше) викласти на хостингу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    пане мораліст, а вінда та офіс у Вас також куплені, і нема жодонї крякнутої програми на компі?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ось у мене: розділ D:
    російська ліцензована винда-ХР, російський ліцензований офіс.
    Наклейка на компі.
    Задля перевірки. Ніколи не користуюся.

    Розділ С:
    Англійська неліцензована 2000 від адміна. Англійський офіс, до речі, від нашого форумлянина. Дякую, А.!
    І усі проги, якими я користуюся.

    Я звик до hotkeys і не збираюся переучуватися. Це те ж саме, що в автомобілі поміняти місцями педалі.

    За непотрібну мені винду Майкрософту заплачено ? Заплачено.
    То кого хвилює, ЧИМ я користуюся ?
    До речі, 2000 вже Майкрософтом не підтримується.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)