torrents.ru

Тема у розділі 'www', створена користувачем Максим Великий, 25 гру 2008.

  1. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Дуже багато з нас качає фільми з цього сайту і всі знають про рейтинг закачок. Тобто можете качати, але заодно тре й віддавати інформацію. Коли рейтинг падає, тоді Ви вже не можете скачувати торент файлики.
    Хочу з Вами пеоділитись одним легеньким способом як обдурити цю заморочку і качати досхочу.
    Отже тре мати два аккаунти на торенті і бажано щоб зареєстровані в різних браузерах. Один толковий, який Вам потрібен для скачування торент файликів і високого рейтингу, інший лише технічний.
    Значить, під нормальним аккаунтом заходимо і ставимо фільм на закачку, все як завжди і коли вже закачка почалась, тицяєм по ній два рази і у вас з"явиться така штука
    [​IMG]
    Виконуємо наступне:
    [​IMG]
    Виділене(ідентифікатор вашого аккаунта) тре поміняти з основного на технічний акаунт і тоді скачані мегабайти рахуватимуться на технічний аккаунт, який не забаниться. На технічному рейтинг прямуватиме до 0,000...01. Цей тех акаунт потрібен лише для викачки. Потім коли завершиться скачка знов міняєте цей ідентифікатор на основний в даному випадку PzwCayC6pr щоб роздача вже йшла з вашого основного. Отже постійно збільшується рейтинг. Хороший рейтинг можна потім і продати :)))
    Як технічні я використовую наприклад такі:
    1lnws2ssIi
    RHMt8yeXau
    hP4qP1Ssma
    Тобто махінація і :
    [​IMG]
    Галочки знімаються для того щоб люди поза лічильником сайта торрент.ру не качали у вас трафік.
    Успішних закачок. Вибачайте якщо незрозуміло написав. Радо відповім і поясню:preved:
    P.S. Акаунти зареєструйте на різні мила і різними браузерами, щоб не забанили. Ті ідентифікатори що я навів робочі можете попробувати поставити собі щоб не реєструвати новий аккаунт. Але я не знаю, як воно почне поводити себе, коли багато людей поставлять одночасно ті самі. Краще зареєструйте свій "лєвий", перепишіть лише ідентифікатор, а все інше(пароль, логін) пам"ятати не обов"язково.
     
    Останнє редагування: 25 гру 2008
    • Подобається Подобається x 11
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    • Подобається Подобається x 4
  3. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Ну я рейтингом вихвалятись не буду, оскільки недавно лише включив вдома безлімітку з мегабітом. До того качав на роботі з infostore.org(який тепер заарештували). А торентом не користувався через те що нет через проксі сервер і ніяк не вдавалось налаштувати mTorrent.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Максиме,
    я колись там зареєструвався, скачав 2 ГБ, віддав 4 Гб (рейтинг нараховується з 5 Гб скачаних).
    Потім місяць не заходив туди. А коли зайшов знов - мій трафік пішов чомусь поза лічильником. (закачка в мюторенті висвічується червоним).

    Отак і качаю - в основному старі роздачі, які вже ніхто в мене не розбирає. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. kertis

    kertis миється в бані

    круто... нашли ещё один способ дурить москалей)
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Прикольно про москалів, ще б так аналогічно навчитись газ з труби їхньої качати було б нам щастя.:)
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. Brixton

    Brixton New Member

    пiсля того як почав користуватися безлiмiТом то вже не сходжу з роздач, а ранiше теж дурив там мав декIлька регiстрацiй
     
  8. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Ну не знаю... і без махінацій накачала порядка 2000Гб, а зараховано тільки 160Гб... Навіть зара, качнула фільм на 2,16Гб, а зарахувало тільки 316Мб...
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. shumik

    shumik Well-Known Member

    Не розумію нащо намахувати... Дали вам скачати, то не будьте жадними - дайте іншим :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Тю...
    Ось я купив терабайтний винт, переніс усе на нього і через втому стер з одного компа фолдер з 3-ма ДВД-9 (сумарно 22 гіга).
    А тут товариш смикає - коли можна в тебе переписати?

    Ну поставив я на закачування (з офісу), на ранок набігло. Поза лічильником :)

    Загалом натягав звідти більше 300 Гіг, виключно поза лічильником :)
    Про всяк випадок стаю на роздачу (з іншого компа, іншим клієнтом). То вже через лічильник. Ось 158 роздав при 9 скачаних "легально".
    Халявний рейтинг тіпа 17.

    А деякі люди навмисно виловлюють свіжі футболи-хокеї, а також та різне кінолайно - де кілька десятків лічерів на початку роздачі.
    Знають, що за ніч підвищать рейтинг і зітруть непотрібне кіно.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Марусино

    Марусино Well-Known Member

    а как вы этого добились?:)


    автору топа: раз появилась в сети эта инфа, то точно скоро прикроют лавочку, в смысле, придумают антивирус от этого способа:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Випадково. Побачив "червоні значки", конфіденційно запитав молодшого модератора, потім проаналізував ситуацію і зробив певні висновки.
    Тут впливає мережеве підключення. На двох компах у мене "халявне скачування", на двох інших - роздача "через лічильник".
    Якщо я роздаю, то я же не краду !

    Плебс сотнями тягне "прожектор періс хілтон", а мене цікавлять матеріали для гурманів, викладені 2 роки тому.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Вже більше року користуюся і не прикрили цю лазєйку.
    Я іншим даю в мене все скачане завжди на роздачі. Просто якщо нормально скачувати і віддавати рейтинг буде низьким і тре буде чекати його підняття без можливості скачувати
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    І я не жадібний. Роздаю через інший хитрий файлообмінник людям. Навіть фахові телевізіонщики використовують. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    ) Я на американські торенти заліз. Вони не вимагають роздачі. Але чисто із порядності роздаю 50-70% зазвичай ... Хоча тре відзначити, що із роздачами немає проблем.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    По-перше - росіянам не до торент-аматорів. Їм тре терористів у Неті ловити.
    А по-друге - вони ж не розуміють українську, якою ми це обговорюємо :)

    А на елітному клубному американському трекері у мене чесних -
    Ratio: 6.294 Uploaded: 498.52 GB Downloaded: 79.21 GB

    Запускаю клієнтів на 4 машинах, а файли - на одній. Це правилами дозволяється.
    Тепер за місяць скачаю стільки, скільки роздав за півроку.

    Ще можна, маючи файли з халявного трекера, знайти ту саму роздачу на іншому. І заробляти рейтинг.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Плачу.

    Я розумію українську, якою ви тут обговорюєте... і не розумію, што почьом...

    "Смотрю в кніґу - віжу фіґу"...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Обговорюєм як викачувати трафік з трекера(http://torrents.ru) поза лічильником за допомогою програми клієнта(µTorrent) та кількох махінацій. А також про інші трекери і рейтинги по трафіку
     
  19. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Что ж тут непонятного.Беседа классических халявщиков с националистическим уклоном.Скоро дойдёт до того,что стырят в поезде "Москва-Одесса" подстаканник и давай трубить на весь интернет,как они круто нагадили "клятым москалям",а потом вздохнут,что
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Василий! Ларчик просто открывается!
    Тут-то ничего толкового нету (относительно), вот и трубят!
    А взагалі, :
    - що можна зпомповувати в такій кількості?;
    - хтось ото все від доброї душі там поклав для загального користування;
    - і якщо є безліміт або халявний нет що, жаба давить поставити на роздачу?
    Дивні люди :sad:
     
а де твій аватар? :)