Тканини у Львові. Де купити?

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Pelyashmelya, 16 тра 2016.

  1. Pelyashmelya

    Pelyashmelya New Member

    Добрий День. Ми з Дівчиною переїхали нещодавно до Львову. І відкрили свій малесенький цех з пошиву одягу. Підскажіть будь ласка, де є великій вибір тканин в місці? Я чув, що є декілька магазинів тканин в Комплексі "Південний". Там нормальний вибір? Ціни? Підскажіть, де ще є магазини тканин.
     
  2. Olyusya manchak

    Olyusya manchak New Member

    В мене подруга завжди купує тканини в Новому Цумі ( вул. Кн.Ольги чи Володимира Великого точно не знаю), і за південним є в особняку гуртівня тканин, а ще на Дж.Вашингтона є гуртівні з тканинами)

    Надіслано від мого D6503, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ninoz

    Ninoz миється в бані

    Можно в любом интернет магазине заказать,например точно знаю что в Гранд Текстиль есть опт,вам наверное было бы выгодно там покупать. А скажите можно у вас спросить совет?Я начинающий мастер по пошиву одежды и хочу купить хорошую швейную машинку,сейчас остановила свой выбор на Швейная машина Bernina Bernette Milan 7 - купить швейную машинку Bernina Bernette Sublime Milan 7 в Киеве, Харькове, Львове, Днепре по низкой цене - «Шпулька - Магазин швейных машин» Что скажите она хорошая?
     

    Вкладення:

  4. viktorvv

    viktorvv миється в бані

    Хочу открыть свой швейный цех во Львове. Подскажите, какие швейные машинки лучше покупать? Присмотрели себе тут velles-shop.com.ua несколько вариантов фирмы Brother. Нужен ваш совет!
     
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Щоб шити щось у Львові, машинки потрібно купувати або на україно- або на англомовних сайтах. Продукція, виготовлена у Львові на машинках, придбаних на кацапоязичних сайтах, попиту мати не буде. Карочє, збанкрутієте адназначна!!!
     
  6. UstinovaEkaterina

    UstinovaEkaterina миється в бані

    Краще всего замовляти тканини в Китаї або Турції , там найбільший ринок по тканинам
     
  7. OlgaGudim

    OlgaGudim New Member

    А я люблю купувати тканини на гостинці подружкам)))
    Саме збираюся до Львова через пару тижнів - потрібно буде погуляти по магазинам тканин
     
  8. bimaidepo

    bimaidepo миється в бані

    Можете заказати в інтернет-магазині. Моя жінка займається пошиттям різного одяну (не дуже знаю що вона там конкретно шиє), то я бачив, як вона заказувала тут нитки та котушки для машинки Промышленные швейные машины – купить промышленную машину в магазине Лапка . На запитання "Навіщо в інтернеті, якщо магазини не далеко", вона відказала що цей вже перевірений... Можете і ви попробувати заказати
     
а де твій аватар? :)