"тяжкий" характер - це який?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Гелена, 31 січ 2008.

  1. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    мені вже добре надоїло, що всі кажуть або натякають, що в мене важкий характер, тим більше, що я так не вважаю. ну хіба що зовсім трошки :)
    який характер вважають "важким" і чому?
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: "тяжкий" характер - це який?

    От,в мене дуже важкий характер.
    Без жартів.
    Типовий Овен.Тобто баран.
     
    • Подобається Подобається x 12
  3. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: "тяжкий" характер - це який?

    :D а конкретніше? чим саме важкий? мають бути якісь конкретніші причини, щоб назвати характер важким
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: "тяжкий" характер - це який?

    Впертий.Сказано ж
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: "тяжкий" характер - це який?

    впертий, то не конче зле
    я теж дуже вперта
    і то тільки через це важкий характер?
    я по знаку зодіака типовий тілець, хоча не думаю що то зірки винні в моїй впертості :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Відповідь: "тяжкий" характер - це який?

    В мене ще гірший:
    Впертий, злий щей шизоїдний. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: "тяжкий" характер - це який?

    що б хто неказав,але знаки зодіака сають якийсь вплив на характер.Моя дружина - типова Коза.
    А я ще й типова Мавпа.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: "тяжкий" характер - це який?

    а конкретніше? і в чому це проявляється? як оточуючі страждають?
    бо я від свого характеру зовсім не страждаю, якби не оточуючі я би і питання не ставила
    мені цікаво чому оточуючі вважають чийсь характер важким?

    може просто люди не вміють сприймати інших такими як вони є і видумали оте "важкий характер"?

    Додано через 1 хвилину
    якийсь дають, але люди такі різні, що на всіх знаків не вистачить :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Відповідь: "тяжкий" характер - це який?

    Ну більше жартую. :) Не знаю Ваш характер. Важаю чийсь характер тяжким коли хтось має постійні претензії до інших, особливо безмістовні. Такі люди є. Стараюсь уникати.
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Відповідь: "тяжкий" характер - це який?

    Тяжкий характер, це коли людина не знаходить спільну мову з іншими, коли з нею не можна досягти компромісу. Зазвичай це запальні та дратівливі люди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: "тяжкий" характер - це який?

    є кілька людей, характер яких вважають важким, але я з ними чудово спілкуюся
    "- ступенька!
    - где?
    - осталась позади" (с)
    я навіть не помічаю, щоби в них був важкий характер, може тому, що я просто їх сприймаю такими як вони є? от і вся проблема
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: "тяжкий" характер - це який?

    О це так прошу... обізвалисьте свою жінку і козою та щей мавпою. Добре що вона не бачить, а то спати вам на канапі і не куштувати борщу завтра :D:D:D:D

    Додано через 6 хвилин
    Для нас у моєї мами важкий характер і вона Тілець, то співпадіння думаєте? Думаю що він таки констатується впертістю.

    Мені про поганий характер невідомо бо я просто ангел без крил, крила ще м не заробила (жартую) :D
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: "тяжкий" характер - це який?

    Нє,Мавпа - то я!
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Відповідь: "тяжкий" характер - це який?

    Як я Вас розумію... Я Коза та ще й Близнюки.... настрій змінюється як вітер... а ще вперта як незнама що
     
  15. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: "тяжкий" характер - це який?

    В моєму розумінні важкий характер : 1. це коли людина не вміє промовчати чи поступитись в дрібницях;
    2. постійно має якісь претензії і зауваження до оточуючих.
     
    • Подобається Подобається x 12
  16. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: "тяжкий" характер - це який?

    Згідна з Льолік

    Мені не говорили, що у мене важкий характер, але на безкомпромісність, категоричність і не вміння втриматись в розмові завжди звертали увагу.

    Завжди говорю те, що думаю і не відбираю як це сказати. Єдине, з часом навчилася деколи промовчати.

    Оточуючі не завжди, або ж як правило, не хочуть чути, те що ти думаєш про них чи їх вчинки
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: "тяжкий" характер - це який?

    Як на мене, це пояснення найближче до правди...І ще: тяжкий не конче означає поганий, тобто людина з тяжким характером - не брехун, не лицемір, правда ж? Просто це людина, яка не вписується з загальні уявлення про "нормальний характер" - як правило, замкнута, некомунікабельна, безкомпрмісна, прямолінійна, нетактовна подекуди, незадоволена життям, песимістка...
    Особисто мені тяжкими здаються песимісти, надмірні циніки.

    Я за собою тяжкого характеру не помічала (та й інші не звертали уваги), хоча я теж Овен...ну, емоційна хіба що занадто, трохи вперта...а так - золотко... ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: "тяжкий" характер - це який?

    Якщо вам кажуть, що у вас важкий характер, занчить тому, хто це каже, важко з вами спілкуватись і взаємодіяти (читайте "важко від вас добитися тих результатів, до яких вони прагнуть)
    От і все.
    Звичайно, якщо від того часто страждають близькі вам люди, і вам до того не байдуже, то треба щось трохи міняти. Головне, не кардинально, бо тоді будете уже не ви...
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Espert

    Espert Забанений!

    Відповідь: "тяжкий" характер - це який?

    Мені теж кажуть, що я маю дуже важкий характер... Що я поганий... Але ж далі спілкуються - не "посилають"! І мене це трішки злить!
    Хоча я в принципі знаю що трішки наглий, але ж то має кожен! Ну майже! Правду кажуть, що наглість то друге щастя! Я це вже трішки це перевірив!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    Відповідь: "тяжкий" характер - це який?

    гггггггггггггггггггг, мені теж кажуть, що в мене важкий характер)))) а я Скорпіончик....
    Як на мене тим і цікаво жити, що всі неоднакові, єдині і цікаві в своєму роді, і додають у життя свою перчинку чи ізюминку)))
    А всім характером не догодите, все рівно знайдеться людина, якій щось недовподоби, але .......... це ж її проблеми, якщо вона не вміє сприймати людину такою, як є)))
    Адже зазвичай люди бачуть в оці ближнього скалку, а у своєму колоди не помічають))))
     
    • Подобається Подобається x 6
а де твій аватар? :)