Тиверія / з шиком до студенства

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем myRelax.com.ua, 25 гру 2006.

  1. myRelax.com.ua

    myRelax.com.ua Well-Known Member

    Тиверія / з шиком до студенства
    Розташовувати «не студентський» заклад біля гк Університету Франка, здається як мінімум безглуздим. Але… Хто сказав, що заклади навколо універу мають бути усі як «під копірку»!? Принаймні один з таких – Тиверія, так би мовити є іншого ґатунку і потроху привчає студентів «жити на широку ногу».)) Дизайн невеличкого кафе-бару тяжіє по стилю до багатого античного, але при цьому в закладі відсутня скульптура і будь-які розкішні деталі. Основні акценти в інтер’єрі виставлені на ті місця де Ви безпосередньо сидітимете - диванах та стільцях)). Якщо у першій залі (на 3 столи) з першої ж хвилини перебування хочеться відразу плюхнутися на багряні м’які дивани, то у другій та третій залах (по 3-4 маленькі столики) до того як присісти Ви точно розглядатимете біло-золоті візерунки на стільцях. Ох вже ці білі подушки..., що не кажи розраховані вони більше на панство, яке з машини і до бару кілька кроків робить, не грузнучи у всеохоплюючій сирості та любій львівській багнюці.)

    Аркові входи, фігурна підвісна стеля, незаймано-біла витіювата ковка, безліч світильників, картини, вишукані гардини з грецькими орнаментами, вазочки і свічки на столах – і все у світлих теплих тонах. Загалом, не надто оригінально, але, сусідку по парті запросити точно не соромно.)) При усьому цьому в інтер’єр вже не вписується дерев’янний заюзаний паркет, (мав би бути «залізно» - мармур).

    Тиверська публіка складається переважно зі студентства та службовців, що забігли по справах. На відміну від інших закладів поблизу, тут переважно є вільні місця. Обслуговування нічим не відзначилось, - таке як усюди.

    Перелік страв – передбачуваний, європейський. Середній чек представленого закладу складе Вам 40-60 грн без алкоголю. Так, приміром, страви з свинини тут коштують 17 грн, з телятини – 18 грн, з риби- 19 грн, з птиці – 16грн. Салати - від 12 грн, безалкогольні коктейлі – 5 грн, елітні чаї – по 7 грн. Дещо дорожчий алкоголь- мартіні від 7 грн, кампарі – від 8,50/50гр. Мінус, як для такого бару – у меню відсутні алкогольні коктейлі.

    Вул. Словацького, 18, тел. 72-75-45, 74-62-61



    ЧИТАТИ ДАЛІ
     
  2. froggy

    froggy New Member

    Попередження від колишнього клієнта

    Нікому не порекомендую замовляти в цьому ресторані банкет. Кухня там непогана, і не рахуючи шматка полыетиленової обгортки у відбивній, все з їжею добре. Але, персонал не працює для клієнта. За місяць до весілля ми з майбутнім чоловіком відвідали наш улюблений ресторан Тіверія і замовили банкет, вказавши кількість гостей і точну дату-час. Офіціант записав замовлення, обговорив з нами можливості розміщення столів і відмовився від завдатку. За його словами, нам слід було прийти за тиждень до весілля, скласти меню і принести завдаток. Із спокійною душею ми займалися передвесільними справами і рівно за тиждень до дня ікс прийшли в ресторан. Той же офіціант повідомив нас, що хтось замовив банкет на більшу кількість людей цього ж дня, а наше замовлення "загубилося". Причому, я не почула від нього жодних вибачень, на моє прохання покликати начальство він почав методично полоскати посуд не звертаючи уваги на нас. Потім сказав, що він нас не бачив, і не знає, що нам від нього потрібно. Навіть ворогові не побажаю пережити те, що пережила того дня я. За тиждень до весілля, коли гості вже запрошені, автомобілі замовлені, час погоджений залишитися без ресторану... На щастя, ми вирішили одружитися в четвер, і нам вдалося знайти ресторан. В результаті ми відмінно відсвяткували весілля в іншому ресторані за ті ж гроші, але з несподівано вищим комфортом. Але я ніколи не забуду той ресторан і ту людину, які затьмарили таке важливе для мене свято. Дзвінок в «захист прав споживача» нічого не дав, тому я на веб сторінках розповідаю людям про цей випадок, можливо, мені вдасться когось уберегти від помилки, здійсненої мною.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)