Типи користувачів мобільних телефонів

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем STALKER, 10 лют 2010.

?

До якого типу користувачів мобілок належите Ви? (можливі кілька варіантів)

  1. Поет

    2 голосів
    8,7%
  2. Танкіст

    0 голосів
    0,0%
  3. Ді-джей

    1 голосів
    4,3%
  4. Меломан

    1 голосів
    4,3%
  5. Майстер конспірації

    3 голосів
    13,0%
  6. Телефоніст

    4 голосів
    17,4%
  7. Безумець

    0 голосів
    0,0%
  8. Скрудж

    1 голосів
    4,3%
  9. Бідний Йорік

    0 голосів
    0,0%
  10. Астронавт

    3 голосів
    13,0%
  11. Девід Блейн

    7 голосів
    30,4%
  12. Абонент-в-тумані

    7 голосів
    30,4%
  13. Мало користуюсь мобільним

    1 голосів
    4,3%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    Ексклюзивна спроба класифікувати усіх сучасних користувачів мобільних тебефонів та мобільного зв’язку! Ми усі такі схожі, але такі різні… Кожен упізнає тут себе за як мінімум однією ознакою! Отже, я виділяю наступні типи користувачів мобілок:

    Поет

    Ніколи не наважиться подзвонити, бо це надто дорого. Але пише всім підряд сотні смс-ок, і в кінцевому рахунку витрачає на це ще більше грошей. Для підвищення швидкості заспамлення телефонів своїх адресатів виробив спеціальну мову ієрогліфів, яку часто неможливо зрозуміти. Найбільш вдячний користувач сервісів “колекція смс-привітань”. Може надсилати ту саму смс 10-м людям одночасно.

    Танкіст

    Абсолютно впевнений, що аби його почули на іншому кінці необхідно кричати на все приміщення. Навіть якщо чути погано лиш йому – буде розмовляти настільки голосно на все приміщення, наче він один в танку. Всі хто навколо невільно стають співучасниками його особистого життя в усіх непотрібних деталях.

    Ді-джей

    Завдяки йому всі мають змогу насолоджуватись чудовими рінгтонами на зразок стандартних дзвінків Nokia або монофонічних варіацій набридливих тонів. Ніколи не вимикає звук, хоч навіть його вібро чути за кілометр. Дає концерти в публічних місцях і громадському транспорті. Особливо злосно діджеїть на роботі – ніколи не носить мобілку з собою, а кладе її на столі, в той час як самого вічно немає в кабінеті. Після п’ятого концерту пропущеного виклику вдячні фанати починають бігати по всіх кабінетах в пошуках свого ді-джея з радісними вигуками “У вас вже 5-й раз дзвонить телефон – візьміть нареті слухавку!”

    Меломан

    Дуже любить музику! Улюблений стиль – мобільна музика, всі інші види – аццтой! Якщо в тишині парку спів пташок перериває хриплий звук динаміків мобільного увімкнених на весь голос, знайте – перед Вами справжній меломан. Весь парк замирає і з захопленням проводжає поглядом меломана, аж допоки він не буде далеко і не стихнуть звуки його чарівної мелодії. Улюблені пісні – весь нормальний шансон і жизнєнний реп. Деколи збираються стадами і влаштовують конкурс в кого голосніший динамік і більше пісень на картці. Виграє той в кого Nokia 6233 і картка на 4 Гб, або той хто сильніший.

    Майстер конспірації

    Справжній Агент о_О. Незалежно від того скільки має телефонів знайти його неможливо! Ніколи не бере трубку і не читає смс. Завжди умудряється класти телефон в такі місця і ставити такі мелодії, що почути практично неможливо. А якщо хтось і чує дзвінок, то звісно ж не наш Джеймс Бонд. Настільки суворий і секретний, що навіть не припускає думки, що йому може хтось дзвонити, що треба класти телефон на видне місце, або принаймні час від часу перевіряти його. Знайти його простіше десь випадково на вулиці чи в барі, тому варта почати саме з цього.

    Телефоніст

    Справжній телефоніст – майстер своєї справи! Говорить по телефону більше, аніж оператор колл-центру мобільного зв’язку! Все своє життя проводить зі слухавкою в руках. Часто тримає телефон плечем бо заняті руки, тому вичислити справжнього телефоніста можна по схиленій на бік голові. Звик з мобілкою ходити, сидіти, спати, їсти, душ приймати і на побачення ходити. Навіть коли наближається на вулиці до людини з якою розмовляє по мобільному, не кладе трубки аж поки не підійде на відстань 50 см.

    Безумець

    Схожий на Телефоніста, але завжди користується гарнітурою, що робить для оточуючих непомітним те, що він саме по мобільному говорить. Створює ефект дивака, що розмовляє сам із собою або з неживими предметами. Вводить в шок перехожих і людей що його оточують, часто створює незрозумілі казуси і дурні ситуації. Ніколи не попереджає співрозмовника, що заходить в автобус чи магазин і починає говорити до інших людей. Часто половина його розмови складається з вигуків “та чекай то я не тобі!”.

    Скрудж

    Зазвичай має два, а то й три мобільних телефона одразу. Намагається говорити по усіх і заплутується незнаючи хто від нього що хотів. Вічно розпихає мобілки по всіх кишенях і завжди дістає спочатку не той, який хотів. У барах та інших закладах завжди кладе їх на стіл. Дуже часто будує із них на столі “пірамідку”, ставлячи один моліьний на інший. Коли збираються кілька Скруджів, то бавляться в гру “чия пірамідка вища”. Виграє той, чиї телефони не падають на підлогу.

    Бідний Йорік

    Коли би ти його не спитав – у нього вічно нуль на рахунку! Навіть якщо він поповнив лише вчора чи сьогодні зранку! Ніколи не дзвонить навіть по 10 копійок, і ніколи не пише, навіть якщо смс 12 коп. Якщо ніколи нікому не дзвонить, а гроші все одно десб діваються, то тут одне пояснення – миші з’їли! Лише миші можуть стати реальним конкурентом жабі. Хоч і вже майже розівчився писати смс (бо ж 0.00 грн на рахунку), але досяг неабиякої майстерності в уміні “пускати бомжа” (надсилдати запист “передзвоніть мені будь-ласка”).

    Астронавт

    Вічно літає в астралі, міжгалактичному просторі, в верхніх, нижніх, середніх, бокових та інших шарах атмосфери. Коли він бачить в свому телефоні пропущені дзвінки (навіть 10 штук поспіль) або написані йому смс-ки, він все одно ніколи не відповідає і не передзвонює, бо не може вилізти зі свого космосу. Сила невагомості і міжгалактичні вири нещадно знищують пам’ять, тому про потребу передзвонити він не пам’ятає одразу з того моменту як бачить повідомлення чи пропущений виклик. Проте на фюзеляжі його зорельоту завжди красуються дві таблички “ой я шось забула передзвонити” та “вибач я був занятий – шойно звільнився”, які приходять на допомогу нашому гуманоїду.

    Девід Блейн

    Лише цей великий вуличний маг і чародій може керувати часом і простором! Він легко переміщається, левітує, і буває в двох точках простору одночасно. Зазвичай його магію видно простим смертним, коли в маршрутці великий маг, щойно виїхавши зі спального району каже впевнено комусь по телефону “та я вже в центрі”. Також сила чаклунства проявляється коли маг віщає “я вже їду в маршрутці”, а сам не дійшов навіть до зупинки, або “я чекаю маршрутку, щось довго не їде”, а сам ще вдома доїдає канапку і взувається.

    Свідчення про мага збереглись в правдивій історії:

    - Альо, ти де?
    - Та я вже в маршрутці підїжджаю до вас!
    - Блін, от шкода, а ми тобе хотіли попросити, аби ти з дому баняк узяв…
    - Те без проблем! Зараз візьму!

    Абонент-в-тумані

    Часто-густо не знає чи заряджений його телефон, скільки залишилось на рахунку, які акції в нього підключені, який у нього тарифний план, і часом навіть який оператор. Не читає сервісних смс і не знає половини функцій свого телефону. Не знає очевидно всіх комбінації від “пускання бомжа”, до додзвону до оператора. Часто стає жертвою акцій до яких його підключають без його відома. Ніколи не слудкує за тим які оператори у його адресатів і тому часто дивується куди діваються кошти.

    ;)

    п.с. Стаття не вкрадена десь, а написана мною особисто :))) Вперше опубліковано на сайті Українська Онлайн Спільнота :)))

    Признавайтесь чесно - до кого належите ви! зараз ще прикручу опитування :)
     
    • Подобається Подобається x 13
  2. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Йа абонент в тумані... Всьо правда, що там написано...
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Я , мабуть Телефоністка+Майстер конспірації:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Текефон - не медіа центр, комп"ютер з забавками і професійник нікон-кодак... Телефон, це телефон... Лишні функції: зміна мелодій, заставки і ігри... Це в моїй нокії... Зате батарея 10 днів і з любої крапки полігону брав...(де понтові не хапали).
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    О ні! :mocking:А я, виходить, вуличний маг! Девід Блейн!:))) Так запізнююся, що аж соромно...:blush:
    А ще трошки Майстер Конспірації, тому що закидаю своїх два телефони в різні кімнати, і забуваю про них надовго! Аж потім бачу безліч пропущених дзвінків...злосні смс-ки!!!
    В рот мне ногі!:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    шось ти тутай, друже, наплутав, але я здається суть зрозумів...

    а щодо того шо фоткати має фотік, грати музику плеєр, а іграми розважати якась ігрова прситавка - то я згоден!

    ---------- Додано в 21:19 ---------- Попередній допис був написаний в 21:18 ----------

    Фак мой мозг, не прібліжайся дємон!
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Я майстер конспірації. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. syavych

    syavych копач

    Хм, себе не знайшов. Хіба що віддалено Девід Блейн :dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я астронавт, причому в тумані
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Darcy

    Darcy Active Member

    А я щось середнє між Скруджем і Девідом Блейном :)
    Голосувала за Скруджа, бо певно я на 55% Скрудж, а на 45% Блейн :mocking::pardon::bye2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Абонент-в-тумані
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    насміялась:) поет я
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Я в тумані, но не конче густому. Свій номер памятаю, оператора вроді тоже, а от з функціями телефону біда. А ше часто поняття не маю скільки грошей на рахунку. Буває так шо 100 в місяць десь пропаде, а от недавно помітив шо за місяць тільки 15 грн зговорив. То певне шось з викривленнями в часі справа не ладна.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. bora

    bora Well-Known Member

    А мене тут нема....:cry::cry:
    Маю один телефон, змінюю тільки коли вже зовсім затюкають, що з таким ходити не пасує. Зате всі функції знаю і решті пояснюю. Маю звичку записувати море мелодій, але ніколи їх не слухаю)) Майже завжди відзвонюю, якщо пропускаю дзвінок. Одна з небагатьох кобіт (а скажіть, що ні), яка свій телефон ніде не залишає і ЧУЄ коли на нього телефонують:) А ще я - телефонна будка для друзів - в мене часто беруть телефон задзвонити кудись.. ось.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Хм...я тойво..на форумі сидю...слухаючи музику...в гарнітурі...періодично розмовляю...в гарнітурі...періодично посилаю смс(слухаючи музику в гарнітурі)...паралельно спілкуючмсь в асі(слухаючи музику в гарнітурі)...то,коли не розмовляю..по гарнітурі...тоїсть...коли розмовляю ..то не слухаю музику,але роблю всьо решта...:sorry:
    Ага...а,коли не роблю того,про що казав,то заходю на фензин і читаю книжку...(слухаючи музику в гарнітурі)......правда...недовго...бо...хтось постукає в асю...або подзвонить....
    Запутався...я...:scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. bora

    bora Well-Known Member

    Так тож зрозуміло хто)) Цезар!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    І ти,Брут..(с)...:sorry:
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. крадійка надій

    крадійка надій Well-Known Member

    і так завжди зроблю, а тоді бачу, що щось ще дописане))ехххх....проголосувала за поета, але, прочитавши інформацію, + телефоніст))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Та нє...по всьому видно жи я самий натуральний....асісяй....
     
  20. Sopilkarka

    Sopilkarka Active Member

    Я - Абонент-в-тумані + Майстер конспірації:)))
     
а де твій аватар? :)