Тимошенко

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Дядя Миша, 22 лют 2012.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    15 ЧЕРВНЯ
    КиївЕкспоПлаза

    ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ

    [​IMG][​IMG]


    Маю честь запросити Вас до участі у роботі Форуму «НОВИЙ КУРС УКРАЇНИ».

    На цей захід я запрошую експертів, фахівців, відповідальних лідерів, представників громадянського суспільства, бізнесу, медіа та міжнародних партнерів, з якими ми спільно будемо шукати відповіді на головні виклики сьогодення.

    Мета нашого форуму — розробити стратегічну програму «НОВИЙ КУРС УКРАЇНИ», завдяки якій Україна стане сильною, незалежною та європейською країною, де кожен зможе реалізувати свої можливості.

    Я знаю, наскільки кожен з нас вболіває за те, щоб нам, українцям, все вдалося.
    Об’єднавшись навколо спільної національної мети, ми збудуємо сильну державу.

    Юлія Тимошенко
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    «Батьківщина Молода» провела патріотичне таборування на Прикарпатті

    Батьківщина Молода» провела в селі Одаєві Івано-Франківської області перше регіональне таборування обласних організацій «Батьківщини молодої».

    У заході взяли участь 300 активних молодих людей з Києва, Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської, Рівненської та Одеської областей.

    Урочисте відкриття таборування розпочалось із розгортання найбільшого у світі державного прапора України.

    [​IMG]
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  4. iso

    iso Well-Known Member

    Нарешті і ми в чомусь "впереди планеты всей":)
     
  5. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    От дивіться, Ігорко.

    Ми отримали безвіз, стали асоційованим членом ЄС, стали на порозі входження в НАТО, зростає товарообіг з Європою і падає з Росією.

    Про який новий курс торочить ця баба? Є два курси: або Європа, або взад, в Росію. нє?
     
  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ох і 3,14зда з косою...
    1. Який може бути поріг входження в НАТО, коли анексований Крим і в лугандоні стріляють?
    2.
    tovaroobig.jpg
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    1. Це не є перешкодою.
    2. Зріс - то зріс. Порівняйте співвідношення: з Росією і Європою до 2014 року і у 2018 році.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    То ви дивіться, Ромко.

    І не брешіть, що падає товарообіг з Росією. /капєц, ви не дихнете якшо не брехнете.../
    Він (товарообіг) почав рости.

    Україна збільшила торгівлю з Росією вперше з 2013-го

    А во за 18 рік:
    За перші три місяці 2018 року Україна збільшила товарообіг з Росією порівняно з аналогічним періодом минулого року на 14,9% - до $2,6 млрд.


    Так що свої побрехеньки розказуйте десь йнакше ;)

    2. Безвіз - то є фігня. Я давно сказав, що буду оцінювати безвіз по тому, коли український середньостатистичний малий підприємець /Хуліган/ зможе по безвізу поїхати в Європу на каву чи в театр. Поки що він за кордон по безвізу не їздив.


    3. На порозі входження в НАТО ми можемо стояти і при Юлі-президенті, ще років 100, шо нє?
     
    Останнє редагування: 17 чер 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Та шо Ви кажете?
    Наскільки мені відомо, кандидати в члени НАТО повинні:

    вирішити етнічні, територіальні і політичні конфлікти відповідно до принципів ОБСЄ;

    У нас конфлікти в лугандоні і в криму вирішені?
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ви не розумієте, тому й тупите.

    Прирівняйте торгівлю до майдану з Росією і з Європою vs торгівлею сьогодні з Росією та Європою. Скільки у відсотках змінилася картина.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, ви знову як той жид на пательні :)))
    Ви сказали " зростає товарообіг з Європою і падає з Росією.". Покажіть, де товарообіг падає з Росією?
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я тепер зрозумів чому вам все зрозуміло, коли говорить Сьома Семенченко про економіку.
    :))):))):)))

    У вас десь одинаковий рівень.

    :)))

    Ок.

    Пояснюю. Якщо не дійде, то я - пас.

    Є частка товарообороту з Росією і частка товарообороту з "решту світу".

    Припустимо, з росією і "решту світу" було 50 на 50. Разом - 100%.
    Припустимо, так як ви кажете, з Росією товарооборот був на 1 млн. доларів і збільшився у 1,5 рази., тобто абсолютно зріс.
    Але в той час з "рештою світу" зріс у 3 рази.
    Запитання: куди Україна більше орієнтована? На Росію, чи на "решту світу"?

    Тобто частка товарообороту з Росією впала, незважаючи, що зробсла в абсолютному вимірі.

    Дійшло? Ну якщо не дійшло, тоді звертайтеся до Сьоми, він професор по Ротердам+(вмираю від сміху) та економіці.


    :)))
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :)))

    Вірите в це?:mocking:
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ви мені свої побрехеньки тут не туліть, я дружу з єкономікою і політекономією :)))

    Є факт: За перші три місяці 2018 року Україна збільшила товарообіг з Росією порівняно з аналогічним періодом минулого року на 14,9% - до $2,6 млрд.

    Всьо, що не ясно?
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Значить не дійшло.:))):))):)))

    Ну добре, ні так ні.

    Запамятайте одну просту життєву річ. Якщо є дві країни поруч, то в 99,9% їх товарооборот завжди буде зростати. Виключення - економічний, політичний, короткотерміновий стрес. Економічні закони діють завжди, незалежно від того, чи хтось це хоче, чи не хоче. Незалежно від того, чи є війна, чи мир. Чому? Тому що людина є матеріальна і вона ніколи не відмовляється від матеріальних вигод. От такі реалії, пане друг економіки і політекономіки.:))):))):)))
     
а де твій аватар? :)