Тимошенко

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Дядя Миша, 22 лют 2012.

1. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

р е к л а м а
    15 ЧЕРВНЯ
    КиївЕкспоПлаза

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ

[​IMG][​IMG]

Маю честь запросити Вас до участі у роботі Форуму «НОВИЙ КУРС УКРАЇНИ».

На цей захід я запрошую експертів, фахівців, відповідальних лідерів, представників громадянського суспільства, бізнесу, медіа та міжнародних партнерів, з якими ми спільно будемо шукати відповіді на головні виклики сьогодення.

Мета нашого форуму — розробити стратегічну програму «НОВИЙ КУРС УКРАЇНИ», завдяки якій Україна стане сильною, незалежною та європейською країною, де кожен зможе реалізувати свої можливості.

Я знаю, наскільки кожен з нас вболіває за те, щоб нам, українцям, все вдалося.
    Об’єднавшись навколо спільної національної мети, ми збудуємо сильну державу.

Юлія Тимошенко

2. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

«Батьківщина Молода» провела патріотичне таборування на Прикарпатті

Батьківщина Молода» провела в селі Одаєві Івано-Франківської області перше регіональне таборування обласних організацій «Батьківщини молодої».

У заході взяли участь 300 активних молодих людей з Києва, Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської, Рівненської та Одеської областей.

Урочисте відкриття таборування розпочалось із розгортання найбільшого у світі державного прапора України.

3. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

4. iso

iso Well-Known Member

Нарешті і ми в чомусь "впереди планеты всей":)

5. Capitoshechka

Capitoshechka Кінітіпський москаль

6. Мих

Мих Дуже важлива персона

7. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

8. Мих

Мих Дуже важлива персона

От дивіться, Ігорко.

Ми отримали безвіз, стали асоційованим членом ЄС, стали на порозі входження в НАТО, зростає товарообіг з Європою і падає з Росією.

Про який новий курс торочить ця баба? Є два курси: або Європа, або взад, в Росію. нє?

9. Capitoshechka

Ох і 3,14зда з косою...
    1. Який може бути поріг входження в НАТО, коли анексований Крим і в лугандоні стріляють?
    2.
    tovaroobig.jpg

• Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Мих

Мих Дуже важлива персона

1. Це не є перешкодою.
    2. Зріс - то зріс. Порівняйте співвідношення: з Росією і Європою до 2014 року і у 2018 році.

11. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

То ви дивіться, Ромко.

І не брешіть, що падає товарообіг з Росією. /капєц, ви не дихнете якшо не брехнете.../
    Він (товарообіг) почав рости.

Україна збільшила торгівлю з Росією вперше з 2013-го

А во за 18 рік:
    За перші три місяці 2018 року Україна збільшила товарообіг з Росією порівняно з аналогічним періодом минулого року на 14,9% - до $2,6 млрд.

Так що свої побрехеньки розказуйте десь йнакше ;)

2. Безвіз - то є фігня. Я давно сказав, що буду оцінювати безвіз по тому, коли український середньостатистичний малий підприємець /Хуліган/ зможе по безвізу поїхати в Європу на каву чи в театр. Поки що він за кордон по безвізу не їздив.

3. На порозі входження в НАТО ми можемо стояти і при Юлі-президенті, ще років 100, шо нє?

Останнє редагування: 17 чер 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Capitoshechka

Та шо Ви кажете?
    Наскільки мені відомо, кандидати в члени НАТО повинні:

вирішити етнічні, територіальні і політичні конфлікти відповідно до принципів ОБСЄ;

У нас конфлікти в лугандоні і в криму вирішені?

13. Мих

Мих Дуже важлива персона

Ви не розумієте, тому й тупите.

Прирівняйте торгівлю до майдану з Росією і з Європою vs торгівлею сьогодні з Росією та Європою. Скільки у відсотках змінилася картина.

14. Мих

Мих Дуже важлива персона

15. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

@Мих, ви знову як той жид на пательні :)))
    Ви сказали " зростає товарообіг з Європою і падає з Росією.". Покажіть, де товарообіг падає з Росією?

16. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

17. Мих

Мих Дуже важлива персона

Я тепер зрозумів чому вам все зрозуміло, коли говорить Сьома Семенченко про економіку.
    :))):))):)))

У вас десь одинаковий рівень.

:)))

Ок.

Пояснюю. Якщо не дійде, то я - пас.

Є частка товарообороту з Росією і частка товарообороту з "решту світу".

Припустимо, з росією і "решту світу" було 50 на 50. Разом - 100%.
    Припустимо, так як ви кажете, з Росією товарооборот був на 1 млн. доларів і збільшився у 1,5 рази., тобто абсолютно зріс.
    Але в той час з "рештою світу" зріс у 3 рази.
    Запитання: куди Україна більше орієнтована? На Росію, чи на "решту світу"?

Тобто частка товарообороту з Росією впала, незважаючи, що зробсла в абсолютному вимірі.

Дійшло? Ну якщо не дійшло, тоді звертайтеся до Сьоми, він професор по Ротердам+(вмираю від сміху) та економіці.

18. Мих

Мих Дуже важлива персона

Вірите в це?:mocking:

19. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

Ви мені свої побрехеньки тут не туліть, я дружу з єкономікою і політекономією :)))

Є факт: За перші три місяці 2018 року Україна збільшила товарообіг з Росією порівняно з аналогічним періодом минулого року на 14,9% - до $2,6 млрд.

Всьо, що не ясно?

20. Мих

Мих Дуже важлива персона

Значить не дійшло.:))):))):)))

Ну добре, ні так ні.

Запамятайте одну просту життєву річ. Якщо є дві країни поруч, то в 99,9% їх товарооборот завжди буде зростати. Виключення - економічний, політичний, короткотерміновий стрес. Економічні закони діють завжди, незалежно від того, чи хтось це хоче, чи не хоче. Незалежно від того, чи є війна, чи мир. Чому? Тому що людина є матеріальна і вона ніколи не відмовляється від матеріальних вигод. От такі реалії, пане друг економіки і політекономіки.:))):))):)))

а де твій аватар? :)