Тимошенко

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Дядя Миша, 22 лют 2012.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко
    6 год ·
    Цьогоріч Страсна п‘ятниця припадає на 26 квітня – одну із найстрашніших для України дат.

    Чорнобиль... Аварія на ЧАЕС.

    Давайте згадаємо всіх, хто загинув, рятуючи людство від страшної катастрофи й великої біди.

    Вже тридцять три роки минуло, а рана ця не гоїться досі. Досі болить.

    Попросимо у Господа, щоб більше ніколи...

    Вічна пам‘ять, вічна вдячність.

    [​IMG]
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко
    4 год ·
    Щодо ідеї переглянути повноваження Президента. Як на мене, запропонований "Самопоміччю" закон суперечить Конституції.

    До того ж, країні набридли політичні інтриги, перетягування повноважень і спроби змінити правила під час гри. Люди чекають на зміни в їхньому житті, на дії і результати.

    Повноваження Президента чітко визначені Конституцією. Треба дати можливість обраному главі держави виконувати свою роботу. Час наступному Президенту назвати свої кандидатури на посади міністрів оборони та закордонних справ, голови СБУ, всіх, кого він має назвати за Конституцією. А Верховна Рада має дати можливість призначити їх якнайшвидше.
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]


    Юлія Тимошенко
    3 год ·
    Щиро вітаю з найбільшим та найсвітлішим нашим святом – Великоднем!

    Перед святом всі дні Страсного тижня, відповідно до християнської традиції, називаються великими.

    Я ж мрію про те, щоб в Україну також нарешті прийшла Велика доба і Великі часи. Часи справжнього оновлення та перемог. За останні роки ми вже були і здивовані, і обурені, і налякані, і горді. Тепер прийшов час бути щасливими на своїй власній вільній Землі.

    Бо ми варті того, ми заслуговуємо на це. Я звертаюся в ці дні молитвою до Господа Бога нашого, щоб він дав нам сил, дав мудрості й мужності жити гідно, незалежно і щасливо. Я хочу, щоб Україна стала успішною, я мрію, щоб ми згадали, що людина приходить у цей світ нести любов, повагу та добро ближньому своєму.

    Для успіху нам, як ніколи, нині потрібна єдність. Надто багато політики було в нашому житті останнім часом. Вона нас зіштовхувала у дискусіях і розводила по різні боки, вона сіяла нетерпимість та гнів. Вона розколювала країну і сварила родини. Треба нарешті відпочити від цього, треба повернутися до себе у мирі і радості. Тільки тоді, коли ми зрозуміємо, що маємо бути єдині – нас нікому не здолати, нам все під силу. Єдині – ми непереможні і недосяжні!

    Я впевнена, що ми збережемо єдність і гідно здолаємо всі виклики, які стоять сьогодні перед нами, перед країною.

    Я бажаю вам щастя, здоров’я, миру та радості. Я хочу, щоб всі цими днями зібралися у широкому родинному колі, сказали хороші, добрі, теплі слова одне одному. Підтримали ближніх своїх.

    Весна приходить на Українську землю. Вона віщує нові й щасливі часи для України! Так і буде!

    Зі світлим Святом! Христос Воскрес!


    View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/650561042060401/
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]


    Юлія Тимошенко
    5 год ·
    8 та 9 травня – особливі для України дні…

    День закінчення Другої світової війни в Європі, День Перемоги, День пам’яті та примирення…

    Людині, за її природою, хочеться, аби світ був зрозумілим і контрастним. Це – чорне, те – біле. Це – друг, то – ворог. Свої і чужі. Без відтінків. Бо так простіше.

    Але однозначних подій в нашій історії не так вже й багато. Надто складні наші літописи, надто рясно полита наша земля кров’ю. Всяке було. І брат на брата, і син на батька…

    Не хотілося б сьогодні лише про сумне та скорботне. Але пам’ятати треба. Пам’ятати про всіх, хто поклав своє життя за Україну – за її волю, за честь та гідність людини, за право бути господарем на власній землі. За перемогу цивілізованого світу над нацизмом. Пам’ятати для живих, для себе, для майбутнього.

    Для України та для українців сьогодні ключовою метою має стати примирення і єдність.

    Можна обрати найкращого Президента, можна написати найліпшу програму розвитку, але без єдності нам не стати щасливими та успішними. Доки нас сварять і ділять – ми слабкі та вразливі. В єдності ж – нас не здолати нікому.

    У нас є друзі та партнери. Але є у нас вороги і недоброзичливці, їх чимало і вони не «згинуть, як роса на сонці». За цих обставин ми не маємо права ще й один одного хапати за чуба та доводити, хто з нас більше любить Україну. Тільки наша єдність здатна нас захистити.

    У ці дні пам’ятаймо і про всіх полеглих. Низько вклонімося їхньому подвигу. Подякуймо тим, хто сьогодні героїчно боронить батьківщину від ворога.

    Будьмо єдині для України, для себе, для нашої неодмінної спільної перемоги!

    Світла пам’ять Героям. Слава Україні…
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ха, а Юля тоді була права ;)

    Божевільна пропагандистська машина Порошенко 5 років звинувачувала 90% України в роботі на Путіна.

    Риторика дуже проста. Хто не з Порошенком, той агент Кремля.

    Тимошенко не стала терпіти божевільну пропаганду і у прямому ефірі нагадала Геращенко, що не Тимошенко а Геращенко літає в Москву на літаку кума Путіна Віктора Медвечука, що не Тимошенко а Геращенко літала в Москву і забирала Савченко, що не Тимошенко а Геращенко разом зі своїм господарем Порошенко співпрацюють з Ахметовим.



    View: https://youtu.be/EwSqBtAqQsg

    Опубліковано 1 жовт. 2018 р.
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    О, Юля радить новому президенту створити наддержавний орган – національну комісію розслідування кримінальних корупційних злочинів старої влади. Шось тіпа ЧК з наганами. І суд на місці.

    А Юлю треба поставити в Генпрокуроршою! А шо, в тюрмі вона сиділа, юридичної освіти не має, досвіду роботи в прокуратурі тоже нема.

    Юля наш прокурор!


    Юлія Тимошенко
    20 год ·
    Наживо. Виступ на Погоджувальній раді у парламенті.

    Пройшло вже 20 днів після президентських виборів, але люди не відчувають жодного руху до тих змін, за які вони проголосували.

    Зараз треба вести головну дискусію не про дату інаугурації, а про абсолютно нову стратегію і тактику управління державою.

    Тому я закликаю всіх лідерів фракцій і нового президента негайно перейти до спокійних дискусій щодо створення нової коаліції і нового уряду. Будь-який інший варіант призведе до тотальної втрати часу і продовження тотального безладу.

    Крім того, люди чекають не тільки змін в країні, а і відповідальності всіх, хто руйнував країну 5 років. Швидко перезавантажити силові структури буде важко. Тому я раджу новому президенту створити наддержавний орган – національну комісію розслідування кримінальних корупційних злочинів старої влади.

    Наша команда готова до конструктивної співпраці.


    View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/2310897829158562/
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Звичайно, Зеленському розпустити ВР не вдасться, але він зможе юридично довести, що протягом довгого часу (якщо і не всієї каденції) коаліції попросту не існувало. Незаповнені місця в коаліції були просто заповнені тушками, що протирічить закону.
    А далі можуть бути належні висновки стосовно законності ухвалених цим скликанням ВР законів.
    Може бути юридичними методами із належними висновками покарано кнопкодавство.
    Тому незалежно від того, буде ВР розпущена чи ні, Зеленський (при бажанні, звичайно) може її добре пошерстити.
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко
    4 год ·
    Наживо. Виступ у Верховній Раді.

    На президентських виборах Україна визначилась. 73% громадян жодного дня не хочуть більше терпіти те, що робили з країною та з людьми останні 5 років. Українці хочуть докорінних змін.

    Усі фракції мусять негайно розпочати консультації щодо створення нової коаліції у Верховній Раді, нового уряду та Національної комісії з розслідування корупції на найвищому рівні, починаючи від Порошенка та його оточення. Або парламент стане частиною змін і руху вперед, або не має права на життя…

    View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/420450388790266/
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ти диви, ще в далекому 2010 році Юля запровадила свої іменні стипендії для дітей за перемогу у конкурсі на досконале знання рідної мови.

    Юля!Юля!

    [​IMG]


    Юлія Тимошенко
    1 год ·
    Мова живе тоді, коли нею розмовляють.

    Сьогодні у Києві нагородили переможців конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

    У цієї події мало шансів потрапити у новинні стрічки. У нас же дата інаугурації і парад вишиванок у соцмережах). Але я хочу, щоб принаймні мої читачі дізналися, що десятки дітей з усієї України отримали стипендії і премії за перемогу у конкурсі на досконале знання рідної мови.

    Сьогодні таке нагородження відбулося вже в 19-й раз. Конкурс Яцика за ці роки став найбільшим конкурсом зі знання української мови, але при цьому лишився щирим, атмосферним – таким, коли розумієш, що разом зібралися ентузіасти, які справді люблять свою справу.

    У 2010-му році все могло закінчитися. Уряд Януковича скасував фінансування конкурсу Яцика. Не хочу хвалитися, але тоді ми знайшли ресурси, щоб профінансувати половину бюджету конкурсу. Саме відтоді були запроваджені мої іменні стипендії.

    Сьогодні від мого імені їх отримали 10 учителів, які виховали переможців, а також 7 дітей, яким довелося поборотися за своє право досконало знати мову. У спорті би це називалося «За волю до перемоги». Серед них – семикласник з Харкова Руслан Фідик. Він не бачить. Просто подумайте про це. Незряча дитина знає мову краще, ніж ті, хто має можливість читати і писати…

    Загалом нагороди отримали 64 особи.

    Перелік переможців конкурсу викладений за цим посиланням: https://mon.gov.ua/…/pro-rezultati-xix-mizhnarodnogo-konkur….

    Я дуже прошу тих, хто прочитав цей пост, поширити його, щоб привітати переможців і щоб якомога більше людей знало: наша мова і наші діти – найкращі в світі!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко
    1 год ·
    Я вважаю, що цей парламент «напрацював» на дострокові вибори. Ми – «Батьківщина» – готові. Я вірю, що зміни, на які всі чекають, починаються.

    View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/2489078891125655/


    зі



    Юлія Тимошенко
    14 хв. ·
    Як працювати з новим президентом? Як іти на дострокові вибори? Чи готова до них «Батьківщина»? Що має зробити чинний парламент, щоб піти красиво? Про це говоритиму ввечері в ефірі Свобода слова на ICTV. Початок о 22.20.

    [​IMG]
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко
    22 хв. ·
    На жаль, через важливі двосторонні дипломатичні зустрічі не зможу взяти участь у вечірньому ефірі Свобода слова на ICTV, куди була запрошена. Мої щирі вибачення перед глядачами і редакцією програми... Ще побачимось!
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юля приміряється на крісло Прем"єра? ;)


    Юлія Тимошенко передала президенту документи, що дозволять знизити тарифи

    Юлія Тимошенко передала Володимиру Зеленському розроблений її командою пакет указів і законів для зниження тарифів для населення, адже вважає це одним з перших важливих кроків, який має зробити новий президент.

    Як зазначила лідер «Батьківщини» в ефірі програми «Право на владу» на 1+1, документи підготовлені її командою, згідно з чинним законодавством.

    «Ми маємо можливість поправити ситуацію за декілька днів», – наголосила вона і додала, що люди мають відчути зміни вже сьогодні.

    Так, план дій містить напрацьований проект указу про введення вето, по суті, призупинення двох постанов уряду Володимира Гройсмана щодо необґрунтованого підвищення цін на газ.

    «Якщо ці дві постанови зупиняються, ми автоматично повертаємось до ціни 4, 5 грн за кубометр», – переконана політик.

    Окрім того, серед указів – призначення двох людей в НКРЕКП, яка встановлює тарифи.

    «У президента є повноваження формувати НКРЕКП. Там зараз є 2 вакансії, які дають право впливати главі держави на процес справедливого встановлення тарифів. І тут є проекти указу про призначення тих людей, яких президент захоче бачити в цій системі», – пояснила Голова партії.

    Третій важливий документ – проект закону, який вже зареєстрований в парламенті, пройшов комітет і включений до порядку денного. Він стосується передачі газу українського видобутку для споживання бюджетної сфери та на потреби населення, як це було до 2014 року.

    Як наголосила Юлія Тимошенко, вона передає всі ці напрацювання своєї команди президенту, де «порахована кожна цифра, щоб не завдати збитків доходам бюджету».
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Виглядає так, що Юля іде в Прем"єри, шо нє?
    Хто в курсі, шо там на то каже Беня?

     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко був (була) в ефірі.
    8 год ·
    Мій брифінг у Верховній Раді. У ці дні уряд і парламент мають ухвалювати важливий документ – бюджетну декларацію. Це фактично стратегія економічного життя держави на наступні три роки. Але цим ніхто не займається – всі потонули в політичних іграх.

    Я звертаюся до президента України як гаранта Конституції, до парламенту і уряду. Вийдіть зі ступору всіх політичних подій, які зараз відбуваються! Політика – це лише допомога для здійснення реальних кроків і реальних змін. Але вона не є головною. І політичні інтриги не є головними.

    Ми як команда, яка має напрацьований Новий економічний курс, готові включитися в роботу над бюджетною декларацією, і разом із президентом розпланувати на 3 роки стратегію життя держави.

    При цьому ми маємо розуміти, що тупікова економічна ситуація, яка склалася в Україні – це наслідок роботи тандему Порошенко-Гройсман. Враховуючи, що Гройсман написав заяву про відставку, парламент має відправити його Кабмін у відставку і призначити тимчасовий уряд, який працюватиме до створення нової коаліції у новому парламенті. Цей тимчасовий уряд має розпочати втілення у життя змін, за які проголосували люди на президентських виборах.

    Про це та інші актуальні проблеми – у відео.

    View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/466702567399872/
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко був (була) в ефірі.
    19 год ·
    Наживо. Мій виступ на Погоджувальній раді керівників фракцій.

    6 тижнів пройшло після виборів президента. 6 тижнів люди чекають змін.

    Тим часом стара система намагається скасувати дострокові вибори через Конституційний суд. Уряд нехтує своїми обов’язками і не вносить бюджетну декларацію, яка мала би закласти стратегію життя країни на 3 роки. Людям планують знову підвищувати тарифи - на тлі того, що ціна на газ в Європі сильно впала. Парламент продовжує розглядати лобістські закони. Мінські угоди не працюють, в Росії сидять кинуті і всіма забуті політв’язні, заручники, полонені…

    Треба новому президенту, Верховній Раді, уряду - діяти негайно. І не розчаровувати людей в черговий раз своєю бездіяльністю. Я прошу - відкладіть другорядні питання і займіться справами!


    View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/808707806175784/
     
а де твій аватар? :)