Тимошенко

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Дядя Миша, 22 лют 2012.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко
    1 год ·
    Сьогодні зустрілася з Головою Представництва Європейського Союзу в Україні Послом Хюгом Мінгареллі. Повідомила Послу про хід президентської кампанії, у першу чергу, про масштабні фальсифікації, які організовує та здійснює команда чинного президента Петра Порошенка.

    В Україні відбулися дві революції для того, щоб у країні панували свобода, демократія і європейські цінності. Ми дуже сподівалися, що нечесним виборам буде покладено край, але те, що зараз відбувається, є несумісним з демократією.

    Посол Хюг Мінгареллі наголосив, що вибори в Україні мають бути чесними та вільними і відбуватися відповідно до світових демократичних стандартів.

    [​IMG]
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  5. prius

    prius Well-Known Member

    DE7F024F-F41C-4538-B298-5AA5377799B1.jpeg
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    О, нова новина...


    Сергій Тарута – Sergiy Taruta

    5 год · Kyiv ·
    Я принял сегодня важное решение – поддержать Юлию Тимошенко на выборах Президента Украины.

    У нас с Юлией Тимошенко общая цель – объединить страну от Востока до Запада и принести мир на Донбасс. И мы сделаем это, вместе реализовав наш мирный план «Три Основы».

    Я горжусь тем, что идея подготовки нового общественного договора и принятия новой, народной Конституции Украины получила мощный импульс развития в программе Юлии Тимошенко.
    Считаю, что наши программные стратегические документы, определяющие вектор развития экономики Украины – «Новая экономическая стратегия» Юлии Тимошенко и Доктрина сбалансированного развития «Украина 2030», которая является экономической платформой партии «Основа» - взаимно дополняют и усиливают друг друга.

    Я убежден - чтобы сорвать планы Порошенко и его так называемых «друзей», не дать им остаться у власти, все ответственные политики должны объединиться. Поэтому я призываю их к объединению.

    Благодарю партию «Основа», благодарю всех моих единомышленников за то, что поддержали меня в этом важном решении.

    [​IMG]
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко зараз у прямому ефірі.
    5 хв. ·
    Сєвєродонецьк Луганської області. На площі зібралося 10 000 людей! Це неймовірно! Кажуть, що я єдиний кандидат у Президенти, хто в цю кампанію проводить тут зустріч з людьми на площі… Україно, єднайся!


    View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/372001730052260/
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Супер! Прихильники Юлі, особливо на заході України - в шоці. Вона цим помножила сама себе на нуль. Це майже все одно, що обєднатися з Азіровим, або Яником.:)))
     
  11. prius

    prius Well-Known Member

  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Знову бариги оббрехалися :)))

    Суд встановив, що команда президента розповсюджує брехливу інформацію про Юлію Тимошенко, – Сергій Власенко
    Печерський районний суд м. Києва задовільнив позов Юлії Тимошенко до керівника фракції президента у парламенті та визнав, що Артур Герасимов розповсюджує недостовірну інформацію про лідера «Батьківщини».

    Про це повідомив у Верховній Раді заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Сергій Власенко.

    Позов стосувався висловлювань керівника фракції БПП про те, що Юлія Тимошенко нібито розпродувала українські Збройні Сили і що начебто уряд Тимошенко затягнув Україну у борги, за які має розплачуватися чинна влада.

    «На жаль, під час президентських виборів нісенітниці та брехні від провладних політиків звучить дедалі більше. Команда Порошенка не нехтує жодними способами облити брудом нашого кандидата Юлію Тимошенко. Президент це робить цинічно: вустами технічних кандидатів розповсюджує брехню через підконтрольні йому телевізійні канали», – заявив Сергій Власенко.

    За його словами, якби «Батьківщина» на кожну таку брехливу заяву подавала заяву до суду, «то ми б, напевно, жили у тих судах».

    «Ми зробили це один раз і довели, що чинна влада під час виборів говорить не про те, як треба розвиватися Україні, не про те, що треба зробити для покращення добробуту громадян, для припинення корупції. На жаль, їхня технологія – це розповсюджувати абсолютно брехливу інформацію про найрейтинговішого опозиційного кандидата», – наголосив Власенко.

    «Фракція «Батьківщина» заявляє, що на сьогодні ми будемо припиняти всю брехню, яка ллється проти нашого лідера Юлії Тимошенко, зокрема і з вуст кандидата Петра Порошенка, і з вуст його підконтрольних політиків. Після рішення суду відсьогодні я маю офіційні підстави називати Артура Герасимова брехуном», – сказав заступник Голови партії.

    Він також запевнив, що потік бруду та брехні «не перешкодить Юлії Тимошенко розказувати людям, як можна вивести Україну в число розвинених європейських країн з високим рівнем добробуту».


    View: https://youtu.be/qvlDGmXXyNE
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]




    Юлія Тимошенко

    9 год ·
    Отак виходиш щоразу з львівського аеропорту і кажеш собі - ну наступного разу їм точно не вдасться мене здивувати. Хоча розумієш - вдасться [​IMG]:)

    Цього разу мене зустріли і побажали перемоги олімпійські чемпіони. А ще подарували букет для справжніх спортсменів [​IMG]:)

    Львів та львівська команда, ви неперевершені!

    Вже у суботу - Червоноград, Рівне та Луцьк. Зустрічайте!


    View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/2173127223016808/
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А ви любите Юльку... і Толіка.:)))
     
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    а Ви Пороха...
    Шо, всі повинні Пороха любити?
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко
    5 год ·
    Неділя, 24 березня, рівно тиждень до першого туру президентських виборів.

    Весь вчорашній день провела в західних регіонах. Червоноград, Луцьк, Рівне. Багато людей, багато питань і багато великих сподівань… Це – найважливіше… Що навіть посеред війни та розрухи, посеред бідності та великих негараздів люди не втрачають надії на нормальне й гідне життя.

    Ми – здатні до успіху, ми можемо жити достойно, нам належить лише зробити правильний і свідомий вибір.

    Україна сьогодні стоїть перед неймовірно великими викликами, впоратися з якими зможе тільки дуже відповідальне і досвідчене керівництво країни. Люди це добре розуміють і, я сподіваюсь, не схиблять 31 березня.

    Як правило, в історії політичні еліти ведуть за собою народ. В Україні – зворотня ситуація. Люди і народ у нас вищі за політику і кращі, ніж політики. Саме вони, ці “звичайні” наші громадяни вже не раз рятували країну – і в 2004-му, і в 2014-му. Вони заслуговують на краще і щасливіше життя.

    Я бачу і відчуваю, що люди приходять на мітинги і зустрічі не для “видовища”. Вони можуть і прагнуть брати участь у спільному будівництві нормальної, цивілізованої держави й суспільства.




    View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/423657635052963/
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Пороха - не соромно, а ту гідру....
     
  20. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Хрін за редьку не солодше.
    ОБОХ на шибеницю. О-БОХ! Бо у обох не те, шо рило в пуху, а від п’ях до вух клеймо ставити нема де
     
а де твій аватар? :)