Тимошенко

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Дядя Миша, 22 лют 2012.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не дивлячись на спланований сценарій, приїзд леді Ю на Дрогобиччину виявився провальним!

    [​IMG]
    DJERELA.COM.UA

    Без масовки – ніяк! У Дрогобичі на зустріч з Тимошенко звезли людей десятками автобусів
    Політичне дежавю: 11 лютого кандидат в президенти Юлія Тимошенко завітала у Дрогобич. Зустріч із політиком була зап...
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Звіт партії «Батьківщина» за 2018 рік

    Згідно із Законом про політичні партії України ВО «Батьківщина» публікує звіт політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 4 квартал 2018 року, а також звіт за 2018 рік загалом.
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ви гадаєте, що Порошенко віддав передвибрчі гроші і масовки в нього нема?:)))
    До нього ще питання, звідки ці гроші, бо, знаючи його, нема сумніву за їх погане корупційне походження.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко
    6 год ·
    Сьогодні, 15 лютого, виповнюється 30 років з дня виведення військ з Афганістану.

    У політиці це вважається невдячною й незручною темою. Бо хтозна, як її інтерпретувати. І воїнів похвалити хочеться, але ж і війна була «не наша», загарбницька і непотрібна. І у ворога – в Росії – роблять з цієї дати свято імперського масштабу… Тому краще промовчати… В цьому все лицемірство й цинізм політики – замовчувати незручне й невигідне для іміджу.

    Але я вважаю, що говорити про це варто, і згадувати про це потрібно і необхідно. Бо нема ніякої вини за тими юними й невинними хлопцями, фактично дітьми, яких хижа та агресивна імперія слала на війну, не питаючи їх жодної згоди.

    Бо для мене наші українські «афганці» – це, перш за все, – люди честі, великої мужності й обов'язку. Саме «афганці» стояли на захисті Майдану 2004-го року. Саме вони у 2013-14 роках були однією з ключових сил оборони Революції гідності. Це люди, на яких можна покластися, люди, яким можна вірити… Люди, якими варто пишатися!

    Та й сьогодні там, на Сході, наші «афганці» знову в строю. Вони мужньо і героїчно боронять Україну від ворога і захищають наше мирне життя.

    Щиро дякую вам, хлопці… Ми й досі так вас називаємо, хоча вже ціле покоління зросло від тих часів і стало дорослими чоловіками.

    Як би ми не оцінювали ті події, як би не переглядали історію, а держава має дбати про «афганців» і виконувати свої безпосередні соціальні обов'язки щодо ветеранів.

    Бо саме у такий спосіб формується велика і гідна нація – нація, яка здатна захистити своїх дітей.

    [​IMG]
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG] Погоджуюся x 1
    VasMT

    От бачите, @VasMT і ваша Йуля може, якщо захоче ;)
     
    Останнє редагування: 16 лют 2019
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    МОЯ??? о_О
    Гет чисто подуріли тоті людиска з тотими виборами...
    Я і Йулька... Самому не смішно? :)))
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ця тема для нинішньої влади реально дуже слизька.
    По-перше, афганці ще не такі старі і немічні, як правило організовані в серйозні спілки, і в силу тих чи інших причин мають досить не поганий вплив на людей. Чи то по бізнесу, чи то по військовій лінії, чи просто через свою організацію.
    Не брати їх до уваги - втрачати відсотки на виборах. А якщо перетягувати їх на свій бік, то треба визнавати їх заслуги. А заслуги перед ким? Перед СССР.
    А нинішня влада, яка заграє з електоратом на таких речах, як бандеризація суспільства, поголівна і безкомпромісна "декомунізація", як поділ світу в мізках соціуму на "своїх" і "чужих" в різних його формах(одвічний пошук ворога), розуміє ,що почати славити афганців ,це перелом стереотипу, руйнування стрункої моделі засирання мізків тупорилого вальцманутого (і не тільки) плєбсу.
    Отак от.
    А Йулькіни помічники знайшли цікавий підхід до теми.
    Вчора якраз з афганцями про це терли.
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А чо мені сміятися? :)))

    От дивіться, що каже статистика:
    - ім"я " Йуля " ви на форумі згадали фік знає скільки разів, ваші дописи з цим іменем влізлися аж на 4-х сторінках
    - ім"я " Йулька" ви на форумі згадували ще частіше, дописи влізлися аж на 10-ти сторінках

    /на одній сторінці ~ 20 ваших дописів/

    Наприклад, от шо каже статистика по користувачу ІгорМ:
    - ім"я "Йуля" ІгорМ згадував чотири рази
    - ім"я "Йулька" ІгорМ згадував п"ять разів

    /та й то ця статистика по ІгорМ шось недобре статистить :scratch_one-s_head:/

    @VasMT, якщо би Йуля /Йулька/ не була ваша, то чому би ви про неї так часто говорили? :tongue::mocking:

    ЗІ
    вчора Гройсман тоже згадав афганців
     
    Останнє редагування: 16 лют 2019
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Підемо ще дальше за цією логікою.
    Скільки разів мною згадані
    1. Оранжоїди.
    2. пАмаранчові.
    3. Майдануті.
    4. Вальцманоїди.
    5. Сволотівці.

    :)))
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Отто-ж бо і воно ;)

    Вони тоже ваші :)))
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Та, на жаль, наші...
    На баржу не загрузиш і в Біробіджанську область не вивезеш.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]


    Юлія Тимошенко
    4 год ·
    Ще одна зустріч у Мюнхені – з Міністром закордонних справ Литви Лінасом Лінкявічусом. Говорили про виклики, які стоять перед нашою державою. Про стратегічну програму «Новий курс України», яку було розроблено спільно з експертами, фахівцями, відповідальними лідерами, представниками громадянського суспільства та бізнесу, для виходу нашої країни з кризи.

    Особливу увагу приділили питанням боротьби з корупцією у вищих ешелонах влади та зміцненню антикорупційних органів у нашій державі.

    Подякувала Литві за принципову позицію щодо підтримки України, захисту її суверенітету та територіальної цілісності.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Заходить Юля в м"ясний відділ на базарі:
    - Шановні м"ясники, я підніму ціну на сало в три рази!

    Виходить Юля з м"ясного відділу на базарі:
    - Шановні покупці, я зроблю меншою ціну на сало в три рази!
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юля заплела косу.
    Кирдик всім... ;)





    Юлія Тимошенко
    23 год ·

    У Мюнхені провела зустріч із Директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард. Детально обговорили соціально-економічну ситуацію в Україні, перспективи економічного розвитку нашої держави та питання співробітництва між Україною та МВФ.

    Я наголосила, що продовжувати співпрацю з Фондом необхідно, але з урахуванням реальної ситуації в економіці та соціальній сфері. Щоб питання макрофінансової стабільності та рівня життя українських громадян були збалансовані, а не в конфлікті.

    [​IMG]
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Юля розпухла і стала виглядати на свої:
    "madam, уже падають листья..."
    Тільки замість madam хочеться казати "бабо".
    Ще той рік була дівчатком з хвостиком на плечах.:dntknw:
    Косу зверху їй вже не треба. А що це наряд колгоспної бухгалтерши?
    Не впізнаю її.
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Кругом корупція і зрада,
    Куди не глянь - кабан сидить.
    Нам Йулю в президенти нада -
    Коса, краса, а як 3,14здить!!!
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Юля - як пуля, ніхто не вгадає її траєкторію. Може, на добре, а може на тупік.
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юля - то піздєць
    /перепроую :blush:/
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)