Тимошенко

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Дядя Миша, 22 лют 2012.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]


    Юлія Тимошенко
    2 год ·
    Як і обіцяла, зустрілася з представниками ініціативи «Антикорупційний порядок денний», яка об’єднала 23 антикорупційні громадські організації. Минулого тижня вони звернулися до кандидатів у президенти з пропозицією надати своє бачення шляхів боротьби з корупцією.

    Моє тверде переконання: громадськість – це найкращий партнер у боротьбі з корупцією. Але боротися в ручному режимі – неефективно. До цього треба підходити системно і збалансувати владу таким чином, щоб не було можливості корумпувати цілу державу, як це відбувається зараз.

    У нас у Новому курсі України напрацьована цілісна модель державного управління, яка реально не допустить такого явища, як корупція.

    Навколо чинного президента плавають махрові корупціонери, і це вже переходить всі межі. Для нового глави держави залишити корупційні метастази нинішнього президента – це самогубство. Ми в команді дуже вмотивовані, щоб всіх, хто був хоча б у мінімальних корупційних зв'язках з Порошенком чи з попередньою владою, було покарано, щоб ці метастази видалити негайно.

    Приємно було почути від учасників зустрічі подяку нашій команді за послідовну підтримку всіх антикорупційних ініціатив. Тішить те, що усі законопроекти, подані мною, пройшли тест громадськості – у жодному з них не знайшли корупційної складової.

    Так буде і надалі!
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]


    Юлія Тимошенко
    17 год ·
    Президент Порошенко ніяк не хоче змиритися з тим, що на зустрічі зі мною по всій країні приходять тисячі людей. Приходять, щоб почути правду про те, що відбувається в країні.

    Саме тому вчора була влаштована провокація на моїй зустрічі з мешканцями Білої Церкви.

    Сьогодні ж, за допомогою СБУ, влада організувала нову провокацію під час аналогічного заходу в Києві.

    Наш мітинг на Подолі минув мирно, конструктивно, без жодного ексцесу і скандалу. 10 тисяч людей зібралися на відкритому майданчику – Контрактовій площі. Кожен, хто хотів прийти і поспілкуватися, міг зробити це без будь-яких перешкод.

    Уже по завершенні зустрічі я дізналася, що перед мітингом поліція затримала кількох осіб. Це було використано провокаторами зі зброєю як привід радикалізувати ситуацію у відділенні поліції.

    Тепер нашу подію – зустріч із киянами – намагаються штучно прив’язати до сутички активістів із правоохоронцями.

    Переконана: те, що відбувається зараз, – це чергова спецоперація СБУ, організована за прямою вказівкою Петра Порошенка. А використані методи свідчать, що для збереження своєї влади він готовий до будь-яких злочинних дій і радикальних кроків.

    Я прошу вас аналізувати інформацію і розуміти, що влада влаштовує ці скандали та провокації навмисно.

    Спокій і розум, друзі. Все буде добре!

    [​IMG]
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Мусет вже десь постив...
    Але не гріх таку красуню ще раз викласти, шо нє? ;)

    Красава :good:

    [​IMG]

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Вчора принесли рекляму від Йулі. Один мій сусід по мамі в бригаді Матьківщини.
    Почитав програму. Півтори години волав, як навіжжений, щоби вернули мені Йулю...
    Потім відпустило... :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Якщо Юля візьме булаву, то вона не тільки сорочку, а й шкіру здере з хлопа :)))
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    З хлопа, так.
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я зараз перечитую "Егоїста" Гримич
    Набагато йнакше сприймається, ніж десять років назад.

    Таки Гримич шось знає :) ;)
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Та що там перечитувати. Пів години часу.
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Нє, вона лежить на стратегічному місці, і звідтам я її не забираю
    Так що читаю її періодично :)
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Памятаю "майже український герб".
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    В Егоїсті Юля дуже вдало охарактеризована. В принципі, вона весь час і є незмінною, чим і відрізняється від професійних бариг.

    зі

    о, скоро у Львові! :yahoo::dance3:

    Наступного тижня Юлія Тимошенко вирушає на Західну Україну.
     
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Один раз мав нагоду потрапити на зустріч з Йульою, але щось завадило. Жалкую дотепер.
    Ніколи не пропускаю нагоду потрапити на шоу довгоносиків.
     
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Стара потикана ондатра
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    То вас так жаба давить ;)

    А ви теперішню Готарєву бачили? ;)
     
  16. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Хрін від редьки не кращий
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Не скажіть... ;)

    Впізнаєте? Срібна Куля не впізнала - а це вже показник якості ;)

    [​IMG]
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та я про неї вже забула. Здалося щось знайоме, але в піжамі не впізнала)
     
    Останнє редагування: 10 лют 2019
    • Смішно Смішно x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Голові Херсонської облради В. Мангеру ("Батьківщина") оголосили підозру в організації убивства Катерини Гандзюк.

    Так хто убив?
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А Львів і справді активно зустрічав Юлю.

    Юлія Тимошенко

    1 год ·
    Нас не спинити! Ми з командою продовжуємо тур країною. Львівщина приємно вразила вже з зустрічі в аеропорту - подивіться ці зворушливі кадри у відео. Затори у Львові призвели до вимушеної прогулянки містом, і навіть дощ не завадив. Дрогобич надихнув неймовірною підтримкою тисяч людей, які прийшли на зустріч. Як же приємно бачити стільки молоді! Трускавець відновив сили чистим повітрям і спілкуванням з фанатами своєї справи - працівниками курорту. А вже ввечері Самбір не залишив сумнівів у неминучості нашої перемоги:)

    З такими людьми, з такою позитивною енергією все буде добре. Я в це вірю!

    View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/286827331991115/

    зі

    ну і щоб два рази не ставати

    Тимошенко зустрілася із Садовим: Натякає на співпрацю на виборах до Ради
     
а де твій аватар? :)