Тимошенко

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Дядя Миша, 22 лют 2012.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Різдвяні гостинці з Юлею: на передову військовикам відправили агітаційні матеріали

    Юля! Юля!

    Юля, вас підтримає народ!

    зі

    :))) ;)
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Всю оранжоїдальну гоп-стоп шайку шахраїв вже стотищпітсот раз лапали на брехні. А михи і далі за них тєльнік друть.
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та звісно біло-блакитні набагато кращі. Ті зразу мафіозну клоаку з країни зробили - і здравія желаю.
    Гірші тільки комуняки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ну не знаю...
    А в чому клоака?
    Тільки без емоцій, і на фактах.
     
  6. andreyrun

    andreyrun миється в бані

    Цікаво, як після стількох років будучи при владі Вона ще знаходить підтримку на території України.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну як, Васильку? президент втік з країни. Як то у вас у військових називається? Це повна жопа.

    А хвалився перед тим: Я почую кожного. Збрехав. Не почув. Зек, двічі судимий - це вже клоака і до ворожки не ходи.
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Емоції...
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та які емоції, Васю? Щоб накинути мафіозне павутиння на країну, досить надати собі самому повноважень і посадити в усі точки розподілу грошей по областях самих донецьких та єнакіївських, можливо, горлівських чи торезських - важливе місто прописки. Недарма люди по всій країні ненавиділи донецькі джипи та їх вміст. Ще прикупити ментів. пам'ятаємо, хто по суті здав Донбас ворогу.
    Все робилося руками ментів, яким при Януковичі сито жилось. Лифт підйому грошей наверх працював як годинник, а бізнес жалівся, що у податківців великі списки, яких не треба чіпати, ніколи.Бо це бізнес Сім'ї. І той бізнес ріс і ріс. І бізнесом Сім'ї врешті стала мало не вся Україна.
    Ще Януковичу весь час щастило на кон'юнктуру ринку металу - ціна була на підйомі, тільки вкінці вже пішов спад.
    Коли вся верхня шайка сбігла, на тих, хто сидів посередині, вилився золотий дощ-зникли ті, кому передати треба). Так що заробити добре можна як на взлітанні, так і на повній руйнації, це ще Ретт Батлєр в "Унесених вітром" казав...
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Це на кого?
    Ви багато написали слів ,але жодного факту.
    Давайте з чогось одного почнемо.
    Єфрємов.
    Пам"ятаєте такого?
    Сім"я? Сім"я. Сидить? Сидить. Довго буде сидіти? Ні.
    А як гадаєте чому? Бо не можуть доказати його провину на довічне.
    Бо статті, за якими його звинувачують, не "розстрільні". І за законом "савченко" вийде в залі суду, після вироку.
    Давайте далі.
    Хто там ще накинув мафіозне павутиння?
    А я вам скажу хто. Теперішня влада.
    Знаєте, які розцінки в МРЕВ? А знаєте, про єдиний реєстр всіх навчаємих в автошколах?
    То як зараз продають посвідчення водія, коли сервер знаходиться в МВС?
    Ото ж.
    Неча на зерцало пенять, коли рожа крива. Народная мудрость.
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Єфремов був головою фракції ПР і сидить за підтримку сепаратизму, якщо ви не в курсі.
    Про тих, хто був у мафії середньою ланкою - це інше.

    Зараз звісно не мафія, хоч є багато чого негарного, але нема Сім'ї з Сашою Стоматологом та всіх підпорядкованих суворій вертикалі до цього Саші. Порошенко сам правити хоче і слідкувати за всім - це всі знають, але не має ні можливості такої, ні такого сина, ні такого парламенту.
    Яценюка Порошенко доїв, бо він самостійно діяв, як міг, з Гройсманом теж у нього ієрархія не відбудовується. Зараз інша реальність, і тому зростання в країні повільно, але іде. За Януковичем західні партнери не дивилися, їм було байдуже, а зараз тобі і САП, і НАБУ , і громадське суспільство не спить) Нема можливості, але смотрящі є. Прекрасне обличчя Грановського так і стає перед очима.:)))

    Про продаж посвідчень - то смішне. Знайшов же Василь павутиння)) Та весь той банкет, що у МВС з посвідченнями є, припинити можна за один день.
     
    Останнє редагування: 21 січ 2019
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Зате ви мені фактів насипали про МРЕО)
    Країна при Януковичі підпадає під визначення мафії стопроцентно,- однозначно, що це була донецька мафія, навіть книжки про це написані - і всі з фактами, не то що я.
    Та і вряд чи мої факти вас відвернуть від ваших милих ригів.

    Бойку не стати президентом, та й не дуже хотілося, бо зараз не дадуть йому таке одмочити як з вишками Бойко чи з платою державними грошими за газ РУЕ, коли він сам був министром палива та енергетики в уряді і водночас одним з засновників РУЕ. Ото було життя!
    Але з одного боку він, з іншого Вілкул , та Добкин - так і набереться політичний (і не тільки) капітал на парламентські вибори. І ваші риги матитуть шанси для проштовхування олігархічних побажань великого капіталу Сходу. І проросійських рішень, акже. Якщо не вони - то хто ж???
    Так що не нудіться - вони в парламенті будуть)

     
    Останнє редагування: 21 січ 2019
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Художній свист. Недавно мав справу в МРЕВ. Скажу, як є: 5 балів. Отака оцінка.Ніяких рєшал. Все чітко, зрозуміло і без проволочок.
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Тиждень тому людина купила права. Все чітко, зрозуміло і без проволочок. Дав грошей і дві знимки. Отримав права з усіма категоріями.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    факти.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Хто винен? А винен той гусь, що це робить. Не більше не менше. Адже факт можна перевірити в два рахунки, навіть через 20 років.
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А при бандитській владі винен був Яник? :)))
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Так.

    Тому що все МРЕВ тоді працювало на взятках: зверху - до низу. А зараз там все прозоро - сам реєстрував авто. А гусь - то вийняток. Рано чи пізно - попадеться, навіть, якщо він буде з БПП.
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Знаєте ,Ромчику, ваші би слова, та Богу у вуха.
    Ви мабуть не пам"ятаєте, як я розповідав про отримання дублікату водійського посвідчення після втрати. Це було при любимих вами оранжоїдах з Пасічником вогловє.
    Він якраз розпіарив свою програму боротьби з корупцією і хабарництвом.
    Я в самий пік "боротьби" зробив собі дублікат за 15 хвилин і двадцять американських гривень.
    Нічого не змінилось.
     
  20. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

а де твій аватар? :)