Тимошенко

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Дядя Миша, 22 лют 2012.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Знов крутитеся. Мені не хочеться з вами говорити.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ладно, бачу, у тебе загострення. Зробимо паузу, а може пройде?:)
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко
    2 год ·
    Новий рік приніс громадянам України нові тарифи на опалення.

    Українська влада в останні роки невтомно повторює, що вона проводить шалені реформи. Але всі ці реформи, якщо відкинути спекулятивну риторику, спрямовані проти людей. Зростання цін та тарифів, інфляція, розвал цілих державних систем (охорона здоров’я, освіта, наука тощо) – це прямі і безпосередні наслідки таких «реформ».

    У сусідній Польщі, яку наші «реформатори» так люблять називати прикладом для наслідування, напередодні нового року Сейм спеціально зібрався на термінове засідання, на якому впровадив мораторій на здорожчання електроенергії для споживачів і заборонив піднімати тарифи.

    Нашим «реформаторам» такий «популізм» і не снився. Терміново вони збираються лише на дерибан бюджетних коштів. І хизуються непопулярними реформами. Так зробіть бодай одну популярну. Хоча б для прикладу. А то у нас 28-й рік ідуть непопулярні реформи, які несуть самі лише неефективні наслідки.

    Тому в мене є ініціатива. Я хочу, щоб 2019-й рік став роком політичної відповідальності! Кожен крок влади, кожна її реформа, мусить враховувати інтереси людей. Це ніякий не популізм, це необхідність. Це єдино можливий шлях для тієї влади, що поважає власний народ і власну країну.

    [​IMG]
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]


    Юлія Тимошенко
    16 год ·
    Вселенський патріарх Варфоломій підписав томос про автокефалію Православної Церкви в Україні! Це великий і світлий день нашої національної історії.

    6 січня томос офіційно вручать нашому митрополиту Епіфанію.

    У своєму зверненні Вселенський патріарх Варфоломій сказав: «Побожний Український народ чекав цього благословенного дня цілих сім століть»...

    ...Показати більше...
    [​IMG]
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Читаю я коментарі до відгуку Юлі і дивуюсь.
    Потім такі от неграмотні баби, яким онуки настроїли доступ до інтернету, проголосують за Юлю.

    І буде їм газ знову по триста п"ятдесят доларів.
    Чи, можливо, то було тонке троллення?
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А нашо вам то знати? ;)

    зі

    вуйко каже, що Галина Бугай цілком молода і сучасна жіночка і з павутиною на "ти"
    А помилку вона зробила спеціально для вас і Selengushevskiy Vitaliy;)

    ззі

    той Selengushevskiy Vitaliy мутний тип - робить зауваження в релігійному привітанні, а сам танцює під час посту і в питанні релігії посилається на .RU
     
    Останнє редагування: 6 січ 2019
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ага, атеїстка, значить. Ну, що ж, похвально.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ще пачка гречки для поширювача.
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко
    3 год ·
    Святий вечір, Різдво – особливі дні для українців і для України. Можливо, це наше найголовніше свято у цілому році. За звичаями, обрядам та традиціям воно укорінене в далекій глибині віків. Ще в дохристиянському епосі, в дописемних, доісторичних часах…

    І наші знамениті колядки, і смачна кутя, і дванадцять страв на вечерю – це не просто фольклор. Це наша ДНК, наша колективна самосвідомість та ідентифікація… А ще це й наш Гоголь, і наш Вакула, і абсолютно неймовірні, але цілко...

    Показати більше...
    [​IMG]
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ще пачка гречки...:haha:
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Юлини іміджмейкери перестали робити помилки, чи то набрала нових. Що її реклама, що її вигляд, що оці слова
    І хизуються непопулярними реформами. Так зробіть бодай одну популярну. Хоча б для прикладу. А то у нас 28-й рік ідуть непопулярні реформи, які несуть самі лише неефективні наслідки.
    - зроблять своє діло.
    Я теж підписуюсь під цими словами - зробіть! Хоч би перед виборами. А ні - то йдіть відпочивати, дайте іншим дорогу.
    Дійсно, наслідки ж негативні. Стоять пусті великі будівельні супермаркети, нікого не цікавлять, як колись, шпалери, люстри, меблі і таке інше, ринок нерухомості лежить.
    Наш знайомий антиквар розказав що людина сьогодні принесла безцінні кузнецовські тарілки в антикварну контору і погодилась на ціну по 150 грн. за штуку.
    Каже, що час такий. А був і такий що яйця Фаберже за буханку хліба отдавали.

    Коли маси народа живуть бідно і крім їжі нічого їм не потрібно, вслухайтесь: чекають березня, коли хоч триста гривень додасть рідний уряд до пенсії.
    Коли середній клас позбирав манатки і їде, бо віра скінчилась остаточно.
    То ці слова Тимощенко справедливі - нічого додати.
    Інша справа - надо знати Тимошенко, щоб не допустити її до влади.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    +100500
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    "Надо" знати всю зграю професійних українців, щоби не допустити ЇХ до влади.
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Зєлєнський професійний українець?
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Боюся він навіть не професійний актор.
    Тому він не професійний українець. І у нєго тоже такі імєются когни...
    Значить нехай йде.
    А я свій вибір не зміню, поки що... Рабінович!!!
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    йулі передайте привіт з качанівської кольонії, ну дуже там за нею скучили...
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    В клонію вже тирнєт провели? І як швидкість?
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Капєц, @KARABIN в тюрмі!!!
    Правда, в жіночій :yahoo::rock:

    Оголошую збір коштів на грєво КАРАБІНУ. Бажаючим висилати пусте СМС на номер 88001. Чим більше СМС, тим легше для вас!
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    йулєлюби воба чи шо?
     
а де твій аватар? :)