Тимошенко

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Дядя Миша, 22 лют 2012.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Про Тимошенко нічого такого не було. Відмовились від асоціації, то й відмовились.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    В угоду Путіну, як і Янукович.

    От не розумію я Вас, східняків. Це є ключові питання вашого і нашого доброботу. Ми ще за Юльки могли бути в асоціації і ще тоді економіка могла вже переорієнтовуватись на захід.

    Плачите, бо хочете жити, як поляки, чехи, а не розумієте простих речей - тре єднатися з багатими і чим швидше ми це зробимо, тим швидше заживемо заможніше. Хіба то не ясно? Юлька в даному епізоді здала інтереси України в угоду Путіну, котрий не зацікавлений, щоб в Україні було краще, ніж в Росії. Потім інтереси України здав Янукович. Але народ йому того не простив і почався Майдан.
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ви мабуть щось не зрозуміли. По-перше, там про звільнення її з зв'язниці, по-друге, вона не була ніколи президентом - людиною, яка відповідає за всі зовнішні питання. Як вас, отаких несхідняків, розуміти, я вже і не питаюся.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Голосування за партійні списки: «Батьківщина» у Радехові, Бібрці та Зимній Воді програла БПП

    [​IMG]
    Фото: solydarnist.org


    На Львівщині на виборах у ОТГ “Батьківщина” програла Блоку Петра Порошенка “Солідарність”.

    Про це пише “Четверта студія” із посиланням на дані обласної територіальної виборчої комісії.

    Як свідчать результати голосування за партійні списки, партія Юлії Тимошенко «Батьківщина» у Радехові, Бібрці та Зимній Воді програла Блоку Петра Порошенка “Солідарність”.

    Зокрема, у Радехові БПП “Солідарність” отримала 22% голосів, а представники партії “Батьківщина” тільки 5,5%.

    FacebookTwitterGoogle+Share254


    І це не може не радувати.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко
    9 год ·
    Перемога! «Батьківщина» здобула абсолютне перше місце на виборах в об’єднаних територіальних громадах, які відбулися у неділю. Наша команда отримала найбільшу підтримку від людей. Наш результат - 35,7% від кількості депутатів, обраних від партій. У найближчого конкурента - БПП «Солідарності» - підтримка значно знизилася. Їхній результат, попри фальсифікації, адмінресурс і підкуп - лише 22,7%.

    Зазначу, що ці вибори - остання велика репетиція перед президентськими. Це остання справжня соціологія, яка спирається не на випадкову вибірку, а на конкретний вибір сотень тисяч українців. Справжня підтримка партій рахується саме за кількістю обраних від них депутатів, а не голів ОТГ.

    Я дякую всім громадянам України, які прийшли на вибори, а особливо тим людям, які вже багато років з нами, щоразу голосуючи за мене чи «Батьківщину». За останні 2 роки в Україні відбулося 7 хвиль виборів в ОТГ, і кожен раз «Батьківщина» перемагала і нарощувала свій результат. Наша команда впевнено набирає підтримку людей.

    Після цих виборів я можу твердо сказати, що з такими громадянами України і з такою командою, як у мене, ми реально можемо протистояти всьому потоку фальсифікацій. І президентські вибори ми їм не дамо сфальшувати. У 2019 році переможе добро над злом, майбутнє над минулим олігархічним режимом!


    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко
    10 год ·
    Щиро вітаю всіх християн, які святкують світле Різдво Христове за григоріанським календарем!

    Сніг ішов півдня й цілу ніч, принаймні у Києві. Тепер будемо зі справжнім зимовим святковим настроєм і на Новий рік, і на обидва Різдва!

    До речі, мені доводилося зустрічати людей, які обурювалися “подвійним Різдвом”. Я їм кажу: навпаки, це – чудово, що у нас два Різдва. Ми живемо в цікаві, насичені і змістовні часи. Ми вигадуємо нові слова та нові жанри, ми впроваджуємо нові свята, ми прямо на ходу творимо нову культуру. Ми толерантні й полікультурні. Це дуже добре й класно!

    Залишилося до цього ще додати достойний рівень життя, на який заслуговує Україна. Але цього ми також неодмінно досягнемо, і вже зовсім скоро, я обіцяю!

    Не забувайте, що дні Різдва - це ще й час великого милосердя. Робіть добро і творіть любов. Хай допомагає нам всім Господь!

    Щастя Вам, успіхів, родинного затишку і тепла! Хай все буде добре! Зі світлим Різдвом Христовим!

    View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/283844895654215/
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  9. manur

    manur Well-Known Member

    @Мих, а чому у Вас шапочка жовта? )))))));)
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ
    Результати виборів 23 грудня. Дані Комітету виборців України
    Результати голосувань за голів міських, сільських, селищних ОТГ:
    БПП – 38,5%, (30 голів ОТГ. Партія вказує 52 переможців, враховуючи
    кандидатів, яких вона офіційно підтримувала)
    Батьківщина – 6,5% (5 голів ОТГ).
    За конкретні справи – 2,5% (2 голів ОТГ).
    Аграрна партія – 2,5% (2 голів ОТГ).
    УКРОП – 2,5% (2 голів ОТГ).
    Свобода – 1,3% (1 голова ОТГ).
    Самопоміч – 1,3% (1 голова ОТГ).
    Черкащани – 1,3% (1 голова ОТГ).
    Народна партія – 1,3% (1 голова ОТГ).
    Інформація уточнюється - (1 голова ОТГ).
    Самовисуванці – 41% (32 голови ОТГ. У разі якщо враховувати кандидатів, підтримуваних БПП – 10 голів ОТГ)
    У Київській області БПП отримала 100-відсотковий результат: 4 з 4 громад очолять кандидати від БПП.
    За попередніми даними підрахунку 75% голосів, БПП отримала 370 мандатів депутатів ОТГ.«Інші партії ВО «Батьківщина» – 322, Аграрна партія – 83, Радикальна партія – 43, «УКРОП» – 68, «Народний фронт» – 27 депутата – самовисуванці – 191».
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Фігня то всьо...
    В березні тоті всі голови міських, сільських, селищних ОТГ будуть слугами народу :)))

    І Гончаренко разом з ними ;)
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ха, а я і без цього вашого зауваження, від самого початку, зацікавився, чому у форумчан шапочки різного кольору і яка в цьому логіка.

    Ніби знайшов відповідь, і погоджуюся з таким розкладом. Але не скажу про свої здогадки ;)
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я наївно подумала: дівчата в рожевих, хлопці в синіх. Але в жовте...це що унісекс :scratch_one-s_head:А. здогадалась.
     
  14. manur

    manur Well-Known Member

    Еге ж! Це в осіб, які на форумі не ідентифікували свою стать))))
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Yes!!!:yahoo:

    А я вже кілька днів чекав на тото :)))

    От у тогово пана є така сама медалька
    [​IMG][​IMG]

    зі

    Ще маю чуть підкормок - якщо клюне, то на канікули я поїду не в Буковель, а в Куршевель /якщо захочу :blush:/
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    і яким боком то виправдує Юльку?
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А при чому Юля до медальки?
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    яка медалька? У вікі всі його нагороди є. Яка з них його очорнила?
     
а де твій аватар? :)