Тимошенко

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Дядя Миша, 22 лют 2012.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Пасічник був прем’єром при Кучмі, тоді ще ні оранжоїдів, ні ригів не було. Олєнєвод був прем’єром при оранжоїдах.
    При Кучмі Україна піднімалась, при оранжоїдах покотилась вниз.
    Що поганого зробили риги ні в яке порівняння з оранжоїдами не підходить. Гірших керівників Україна не знала від Трипільської культури.
    А голосуватиму за Рабіновича. Щоби все в Українській державі було українське. :)))
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А мені за часів президента Ющенка було непогано :dance3:
    Але це не завдяки Ющенкові, а скоріше всупереч йому :)

    Та й взагалі-то, мені ні при якій владі не було зле. Бо я законослухняний і завжди стараюся виконувати накази влади.
    От зараз намагаюся ЖИТИ ПО НОВОМУ. Потрошки получається :blush:

    :)))

    зі
    тепер голосувати буду за тотого зі Свободи, Куршавель....
    Забув, як же його фамілія, лєнь шукати...
     
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Мені не вдалося послужити при регіоналах. А от за обидвох оранжоїдах вдалося. Сподіваюсь, що і цих копняками виженуть з влади...
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Це у вас такі жарти? Цього пройдисвіта з Ізраїлю турнули, бо занадто шахраїстий навіть для євреїв.
    Він буде українським президентом тільки якщо рак свисне, а ось допомогти якомусь Бойко чи Мертвечуку - то да. Господи, і йому ще оранжоїди не такі)):facepalm:
     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А уявляєте...
    Верховна Рада України.
    В залі всі 423 депутати, уряд, закордонні гості, інтелектуальна і творча еліта України...
    Лунає Гімн України, починається церемонія інавгурації Президента України.
    Почесна варта відкриває двері, лунає урочистий голос Спікера Парламента: Президент України - Вадим Давід Зіновійович РАБІНОВИЧ!!!
    Рабінович стрімко наближається до трибуни, Гімн затихає і в тиші лунає тихе - Хава Наґіла, Хава Наґіла, Хава Наґіла Ве-нісмеха... (Радіймо, Радіймо, Радіймо і Тріумфуймо...).
    Все. Хепі енд. Аста ест фабула. Занавіс...
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко
    12 год ·
    Останні три дні я провела в тих регіонах країни, для яких проблема масової вирубки лісів особливо актуальна.

    Це взагалі трагічне питання для всієї України. Напевно, всі бачили вражаючі супутникові фото, на яких видно, як поступово наші Карпати перетворюються на лисі гори. За останні роки вирубувати почали навіть праліси - золотий фонд! Це все контрабандою іде в Європу під красномовне мовчання найвищих посадовців.

    Так не повинно бути. Після зміни влади ми запровадимо мораторій на вирубку і притягнемо до відповідальності всіх, хто винен у знищенні українських лісів.

    Якщо ми не зупинимо це - наші діти знатимуть про чарівні карпатські ліси лише з казок.


    зі

    Згадалося...

    Дуже щирий українець кричав "алярм, ліси вирізають! лишиться пустиня!"
    Питаю його "Мирон, ти минулої зими в котлі чим палив? А на цю зиму шо заготовив?"

    Мовчить...

    А палив він буком, дубом і грабом, котрого накрав і накупував в Роздільському лісництві. Не один куб дорових, міцних дерев, котрі росли десять-двадцять-тридцять років, пішли під пилу і згоріли в Мироновій хаті.

    А скільки таких миронів?
     
  7. hrim

    hrim Well-Known Member

    Громадський рух «оранжеві» 15 років тому переміг фальсифікаторів виборів.
    Є «ватний світ», де не буває нефальсифікованих виборів. І приклад успішного спротиву фальсифікації викликає осуд. Використовувати негативно термін «оранжеві» може лише та сторона.
    Вже 15 років ватний агент Вася бикує мемом «оранжоїди».
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Пішла жара...:rock::uaflag: :)))

    Юлія Тимошенко
    25 хв. ·
    Місто Сміла. Частина третя. Котельні. У Смілі, як уже всім відомо, штучно створено “зону холоду”. Місто не опалюється. Президент Порошенко вчора дав грізну команду позривати якісь пломби і дати тепло. Але він або зовсім не розбирається в ситуації, або займається свідомим окозамилюванням.

    Ми щойно об’їхали цілий ряд котелень. Там немає ніяких пломб. Місцеві “діячі” просто позаварювали намертво труби, по яких мав іти газ. В окремих місцях грубо вирізані цілі секції труб… Люди дуже злі і мають на те всі підстави.

    Я хочу нагадати Києву, що Сміла - це козацький і гайдамацький край. Люди, коли їх довести, самі можуть кому завгодно пломби позривати… Разом з коронками й коронами.

    Я звертаюся до корумпованої верхівки України: негайно дайте людям тепло!
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Мусет вже було, але кажуть запостити...

    Юрій Луценко виступив на підтримку Юлії Тимошенко як кандидата на пост Президента України і закликав Тимошенко знищити олігархів.


    View: https://youtu.be/bWM8eNuhMjk
     
  10. rss

    rss Well-Known Member

  11. rss

    rss Well-Known Member

  12. rss

    rss Well-Known Member

  13. rss

    rss Well-Known Member

  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко
    2 год ·
    У п'ятницю, 23 листопада, ми проводимо четвертий національний форум в рамках Нового курсу України. Він має назву НОВА СОЦІАЛЬНА ДОКТРИНА: НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ КОЖНОГО.

    Як переорієнтувати державну політику на забезпечення гідного рівня життя людей?

    Як зупинити трудову та інтелектуальну міграцію, надати всі умови та можливості для розвитку, безпеки, соціального захисту та професійної реалізації людини в Україні?

    Як зробити принципи гуманізму та органічного співіснування з природою основою гармонійного та щасливого життя?

    Відповіді на ці питання будемо формулювати разом з кращими експертами і науковцями. Не пропустіть пряму трансляцію Форуму на моїй сторінці у Фейсбук у п'ятницю, 23 листопада! Початок об 11.00


    [​IMG]
     
  15. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Вот нДравится мне это.Выбрали себе мэра-(ч)удака, таких же (ч)удаков в горсовет, но виновата "корумпована верхивка Украины".Сюр.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    В бпп горять пукани :)))

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Битва титанів) щось страшне.
    І обидва ж від того програють...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Вже якщо Юра Луценко агітує за Юлю і проти Янекового міністра - то то точно Битва титанів)


    View: https://youtu.be/bWM8eNuhMjk
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юля каже, що вона файна і що нічого не боїться


    Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що звинувачення у популізмі наразі стало способом дискредитації політичних опонентів, а насправді популізм - це служіння людям.

    Про це вона заявила у п'ятницю під час чергового національного форуму "Нова соціальна доктрина: нові можливості для кожного".

    За її словами, по дорозі на захід невідомі розвісили образливі білборди, де звинувачували її у популізмі.

    "Я не боюся ніяких звинувачень у популізмі. Я побачила свої образливі і спотворені портрети, написи про популізм і тд. Я не боюсь всього цього. Я вірю і ті справи і рішення, які пропоную, бо точно знаю, що вони працюють", - заявила Тимошенко.

    "Бо в той час, коли я ненадовго потрапляла до влади, то робила неможливе, що колись здавалося популізмом… Коли я кажу, що ціна на газ буде зменшена вдвічі, то повірте мені, це не просто слова. Ви ж це знаєте?...", - поставила вона риторичне питання.

    Політик зазначила, що наразі для виправдання бездіяльності, пояснення своїх деструктивних дій стосовно людей, політики придумали "спеціальний відлякуючий термін на все добре, що можна зробити для людини, популізм".

    "Хочеш знищити будь-яку розумну, але невигідну нинішнім клептоманам ідею, назви її популізмом. Хочеш дискредитувати політичного опонента, який став на сторону людей проти системи, оголоси його популістом. Працює, повірте мені, безвідмовно", - запевнила Тимошенко.

    Вона додала, що слово "популіст" в українському контексті стало "мантрою корупціонерів, закликанням владних бездарів зброєю по здоровому глузду".

    "Популізм походить від латинського слова популус, і означає ніщо інше, як служіння людям", - заявила лідерка "Батьківщини".

    На її думку, відомими "популістами" були Махатма Ганді, Мартін Лютер Кінг, Левко Лук'яненко.

    Тимошенко додала, що саме популісти подарували суспільству загальнолюдські цінності, а антипопулісти подарували світу ядерну зброю та багато інших "конкретних речей".
     
а де твій аватар? :)