Тимошенко

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Дядя Миша, 22 лют 2012.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Алексей Лысенко

    14 год ·
    Сегодня партия Тимошенко использовала моё фото с передовой для пропаганды своих пораженческих взглядов и пророссийской повестки.

    Я крымчанин. Я присоединился к националистическому движению задолго до того, как началась война. Я боролся с режимом внутренней оккупации ещё тогда, когда Тимошенко на пару с Януковичем хотела разделить страну на двоих посредством "широкой коалиции". В 2008 году после событий в Грузии и Крыму я готовился к маршу нации, а не продался Путину. Я был "провокатором" на Майдане, после захвата моего родного города Россией пошёл на фронт как доброволец. Вместе с побратимами мы сражались за Украину в Харькове, Мариуполе, Маринке и Широкино. Мы воевали за Нацию и её будущее. И я не собираюсь терпеть, чтобы всякие политические прохвосты и мразь пиарились за счёт наших имён. Тем более такие люди, как Тимошенко.

    Я, экс-доброволец батальона Азов, НЕ ПОДДЕРЖИВАЮ ЕЁ ПОЛИТСИЛУ И НЕ ДАВАЛ РАЗРЕШЕНИЯ НА ИСПОЛЬЗОВАНИЕ СВОЕЙ ФОТОГРАФИИ В ЕЁ ПОЛИТИЧЕСКОЙ АГИТАЦИИ. Шеврон Азова для меня сакральная вещь, омытая кровью моих побратимов, которые не вернулись с фронта. Ему не место рядом с лозунгами проросийской партии "Батькивщина".

    Видимо, ситуация с Сергій Притула ничего не научила ни её политтехнологов, ни Тимошенко лично.

    Я требую публичных извинений Юлія Тимошенко в виде ВИДЕОРОЛИКА. Несите ответственность за действия своей своры дырявых политологов!

    Не вздумайте игнорировать. Фейсбуком дело не ограничится. Если в течение 24 часов Тимошенко не отреагирует, мы прийдём в ваш офис и лично спросим, по какому праву вы пиаритесь за счёт фронтовиков, которые воевали в то время, когда вы сами сидели (и продолжаете сидеть) в тёпленьких кабинетах столицы.
    Прошу своих боевых побратимов с "Азова" и других подразделений поддержать меня. Мы не должны позволять политиканам использовать себя в их гнилых политических играх и порочить нашу репутацию

    P.S. Тираж этой газеты — 1 000 000 (ОДИН МИЛЛИОН) экземпляров. Это 75 тонн макулатуры, которую нужно ещё собрать и сдать на переработку

    Переглянути переклад
    [​IMG]
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Баба Юля у Львові шось мусет трошки тойво... о_О:mocking:


    Юлія Тимошенко: Ми готові до співпраці з усіма демократичними силами

    Юлія Тимошенко заявила про відкритість до співпраці з партією «Самопоміч», Анатолієм Гриценком та Святославом Вакарчуком.

    Про це вона зазначила на прес-конференції у Львові.

    «Ми готові до співпраці з партією «Самопоміч», зі Святославом Вакарчуком, якщо він піде у політику, із «Громадянською позицією» Анатолія Гриценка. Ми прагнемо об’єднати в роботі на Україну всі демократичні сили. Ми прагнемо створити спільну, сильну національну команду з правильною стратегією та з результатом, який буде не на папері, не у звітах, не в пропагандистських сюжетах, а так, щоб люди відчули на власному досвіді, що країна змінюється. І тоді люди почнуть повертатися до України. Ось це буде адекватна оцінка змін», – переконана лідер «Батьківщини».

    [​IMG]

    Юлія Тимошенко запропонувала оцінювати підтримку політичних сил за результатами місцевих виборів.

    «За результатами останніх місцевих виборів у квітні наша команда отримала понад 35% депутатів на виборах в ОТГ, – нагадала вона і зауважила, що це і є соцдослідженням електоральних настроїв в країні. – Це свідчить про те, що і на президентських, і на парламентських виборах наша команда здобуде перемогу».
     
  3. rss

    rss Well-Known Member

    04.11.2018.
    Mason Lemberg: Чи є різниця між Самопоміччю та БЮТ?

    Андрій Садовий дуже образився на пропозицію Юлії Тимошенко стати партнерами, що аж навіть написав гнівний пост в фейсбуку і оплатив його рекламу, де виганьбив Юлію Тимошенко та помахав пальчиком, мовляв, люди хочуть справжніх реформ, а не повернення старих схем.

    Все вірно. Українці хочуть справжніх реформ, а не повернення старих схем.
    Але до чого тут Андрій Садовий?

    Реформи були прописані в коаліційній угоді, яку одночасно порушили як БЮТ, так і Самопоміч, вийшовши з коаліції, без будь-якої на те причини. Точніше задля того, щоб в Україні запанував хаос.

    [​IMG]

    Як БЮТ, так і Самопоміч не голосують за більшість законів, за бюджети. В них майже абсолютно ідентична програма, яку вони вкрали в комуністів.
    Як БЮТ, так і Самопоміч голосують проти всіх законів, спрямованих на захист національної безпеки та оборони. А Самопоміч ще й не голосувала за визнання Голодомору.
    Як БЮТ, так і Самопоміч, як Тимошенко, так і Садовий брали безпосередню участь в прориві кордону, порушенні базових основ державності.
    Як Тимошенко, так і Садовий на початку 2014 закликали здатися путіну, тримати танки в боксах, розказували, що ми програли цю війну.
    Як БЮТ, так і Самопоміч зробили НУЛЬ для розвитку армії в подальшому. А представник Самопомочі, віце-спікер Парламенту Сироїд ще й розказувала, що українські військові, які боронять свою землю на фронті, є злочинцями, бо нібито порушують Конституцію.
    Як БЮТ, так і Самопоміч намагалися зруйнувати зовнішню підтримку України та санкції для Кремля, прив’язані до Мінських угод, так і не запропонувавши будь-яких реальних альтернатив. А без цього їхні дії можна розцінювати як диверсію.
    Як БЮТ, так і Самопоміч за ці 4 роки не можуть похвалитися абсолютно нічим, що доброго вони зробили для держави Україна, і йдуть на вибори навіть не з обіцянками, а з якимось висерами “Наступний”, “Новий курс”, щоб наперед зняти з себе відповідальність за деструктив у майбутньому.

    Самопоміч нічим не відрізняється від БЮТ. Нічим принциповим, окрім того, що її представники не мали можливості керувати державою. І слухаючи ту муть, яку вони несуть, Слава Богу, що не мали. Хоча Садовому спершу пропонували посаду Віце-Прем’єра в 2014, а потім Прем’єра в 2016 і обидва рази він відмовився.

    Тому так, українці хочуть справжніх реформ, а не повернення старих схем. Українці хочуть більшого ніж є зараз. Але як БЮТ, так і Самопоміч, як Тимошенко, так і Садовий до цього відношення не мають.
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко

    18 год ·
    Померла Катя Гандзюк… Це страшна подія. Трагічна подія, біда і горе, в які не хочеться вірити…

    Страшна і непоправна тенденція нашого часу, коли гинуть ті, що мусять жити. Коли втрати перевершують здобутки, коли нас навіки залишають найкращі… Коли йдуть до вищих світів ті, яким було небайдуже тут, які мали жити і будувати країну, які не встигли реалізувати задумане і втілити в життя власні мрії…

    Незамінні люди – бувають… На жаль, так…

    Катіна загибель – вирок системі. З усіма її “реформами”, голою бравадою, ницими вихваляннями. Щось не так, щось неправильно, щось негаразд, коли кращі люди втрачають життя в щоденній боротьбі…

    Немає слів… Біль, гнів, сум…

    Царство небесне Каті… Щирі співчуття рідним, близьким, друзям… Тримайтеся…

    [​IMG]
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дуже сумно. Я думала, що лікарі витягли Катю з того світу, але виявилось, що ні. ((
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Суцільне балабольство, ніяких підтверджень цифрами і фактами...

    Я заради цікавості переглянув голосування фракцій БЮТ і Самопомочі у Раді по ключовим і принциповим питанням. Нічого спільного між ними нема.

    Ну а якщо звернути увагу на пункт
    , то стає зрозумілим, що цей вкид розрахований на немудрих і довірливих.

    Ну а якщо звернути увагу на пункт
    , то стає зрозумілим, де той Тверезий погляд похмеляється :)))
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юля! Юля! :uaflag: :rock::yahoo:



    Юлія Тимошенко


    56 хв. ·
    Лідери 6 фракцій вже підписали постанову про скасування останнього підвищення ціни на газ і запровадження мораторію на подальше його подорожчання. Це означає, що таке очікуване людьми рішення має всі шанси бути прийнятим. Тоді, коли керівництво парламенту нарешті винесе документ на голосування.

    Сьогодні вся країна з надією дивиться на Верховну Раду. Ми не можемо кидати людей в зиму з такими непосильними і абсолютно необґрунтованими тарифами. Ми мусимо стати для людей рятівниками! І запам’ятайте кілька цифр. Собівартість видобутку українського газу складає 12 доларів за тисячу кубічних метрів. З податками, транспортуванням і 30% рентабельності його ціна має становити максимум 90 доларів. А не 300 доларів, як деруть з людей зараз. І після зміни влади тарифи на газ будуть знижені щонайменше вдвічі!


    View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/304199967086196/
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А баба Юля проти! :)))

    Юлія Тимошенко

    45 хв. ·
    Наживо. Виступ у Верховній Раді. «Батьківщина» закликає всі фракції не голосувати за жоден пункт порядку денного, поки не буде винесена постанова про скасування останнього підвищення ціни на газ і мораторій на його подальше подорожчання.

    View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/1355071874630007/



    зі

    Взагалі-то, Порошенко минулого року пообіцяв перерахувати ціни на газ в менший бік.
    Вже навіть не дивно, що він ще раз збрехав. Мабуть подивився, що тоту корупційну складову можна кудись притулити :)))


    View: https://youtu.be/-AoDqwkW79A
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  10. rss

    rss Well-Known Member

  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    До Юлі недавно примкнула Настя Приходько. Каже, що досі була відомою артисткою, вона сильна і хоче змінювати державу.
    Тепер Анастасія вирішила бути файним політиком і хоче тіпа підперти кандидатку Юлю, і відразу в бій - на інтервю до самої Яніни Соколової.



    View: https://youtu.be/HOwQrP4zb6c




    Капєц, шо сі дєї, шо сі дєї...:suicide:

    #Бідна Настя
    #Бідна Юля

    із коментів

    demchukRD
    Смотря на Настю вспоминается знаменитая фраза Олега Царева :-ШТО?
     
    Останнє редагування: 12 лис 2018
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець


    Юлія Тимошенко

    2 год ·
    Наступного дня після президентських виборів побори з українців будуть припинені, і люди отримуватимуть газ вітчизняного видобутку за справедливою ціною: вдвічі меншою, ніж зараз. Про це говорила сьогодні в Івано-Франківську. Це не популізм і не утопія. Для цього потрібна лише політична воля. Українського газу повністю вистачає для забезпечення побутових потреб наших громадян. Ціна в 90 доларів за тисячу кубів - абсолютно окупна і забезпечить розвиток видобувної галузі. Послухайте пояснення!

    View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/322685028527928/
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я вже не знаю, де популізм, а де правда, чесно.
    Ми дуже жваво прямуємо до Європи якщо брати тарифи, і якось забувають наші керівники, що багато людей живе на пенсію усього в півтори тисячі гривень і викинуті на смітник. Навіть на хлібі та кефірі треба економити. Ну, припустимо у Франції мінімальна зарплата - півтори тисячи євро. Так там хліб коштує 1 євро. Де у нас хліб в одну гривню? Комунальними завбільшки з пенсію вже нікого не здивуєш. Можуть бути і більше ніж пенсія у людини, яка 50 років стажу має. Що робить цей уряд?? Куди лізе ціна на пальне, сором дивитися, у нас є уряд чи нема, він з монополістами бореться ці співпрацює??
    Дотації мільйонні найбільшим агрохолдінгам відвалює, так скільке вже коштують курячі крильця - вже 60 гривень!
    Навіщо дотувати, раз таке діло? Гройсман діє як мер, а не як голова уряду і одноосібно приймає рішення - часто-густо під телекамери, дивіться - все одностайно вирішено, а насправді одноосібно і може помилково. Хай вже вони йдуть - і Порошенко, і Гройсман, досить знущатися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Влада знає, що населення ще має заначки, тому не заспокоїться, поки все не забере
    Он у вас вчора перерахували ціни

    У Харкові підвищаться тарифи на опалення і гаряче водопостачання
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлі лайк від уніатів :) ;)

    Юлія Тимошенко
    4 год ·
    Сьогодні з самого ранку – Зарваниця.

    Дуже люблю такі місця в Україні. Справжні, тихі, благословенні… Там почуваєшся як у долонях Богоматері.

    Дорогу до цього невеличкого села на Тернопільщині знають сотні тисяч вірян різних конфесій. Хтось іде сюди, щоб помолитись Чудотворній іконі Матері Божої Зарваницької. Хтось прагне зцілитись у святому джерелі. Хтось відвідати «Український Єрусалим» – копію комплексу споруд Святої землі.

    А для мене Зарваниця — це місце дива. Місце очищення і сокровенної молитви.

    Так, я вірю в диво і в Боже провидіння. Вірю в те, що Господь дбає про Україну і допомагає всім нам…

    Є така історія, більш як столітньої давності, про українську матір, яка, втративши надію на порятунок свого сина, взяла його на руки і пішки пройшла до Зарваниці дорогою покаяння.

    Прийшовши до Чудотворної ікони, вона вимолила у Господа зцілення для сина. А хлопець, що народився за 30 км від Зарваниці у селі Заздрість, згодом буде покликаний Богом і очолить Українську греко-католицьку церкву у найважчі часи гоніння.

    Ми знаємо його як Патріарха Йосифа Сліпого, який поклав життя на створення помісної церкви в Україні і став «живим мучеником», провівши 18 років каторги по сибірських таборах. Після повернення він добивався власного східного обряду візантійського зразка для Української церкви, водночас проповідував екуменічну лінію у діалозі між християнським Сходом і Заходом. Для нас він залишив заповідь «бути собою і великого бажати».

    А все почалося саме тут, у Зарваниці, яка нині перетворилася на духовний центр на зразок французького Лурду чи португальської Фатіми, куди приходять люди просити у Бога благословення.

    Хай допомагає нам всім Бог у добрих справах…


    [​IMG]
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    яке красиве місце, приїхати б сюди влітку.
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Слава Оранжоїдам!!!
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Василю, а вас це стосується? Ви ж нещодавно хвалилися немалою заплатнею, та ще є де вкрасти.
    Оно вам треба - чиїсь пенсії? Якщо крім злорадства нічого нема - то п*дуйте повз мовчки.

    Чекає людина на якусь проросійську риговську владу - сказав би хай чекає. Але людина ж при зброї...
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Звідки Ви це взяли?
    Я такого не казав, моє виховання і статус не дозволяє мені красти, то одне з двох:
    - або Ви брешете,
    - або повторюєте чиюсь брехню.
    Треба. Моя мама отримує мізерну пенсію. Мої родичі отримують мізерну пенсію.
    Я би скористався Вашою порадою, але якщо Ви покажете знайомий Вам до останнього камінчика шлях.
    Щодо злорадства.
    Це не злорадство.
    Це правда життя.
    Оранжоїди загнали Україну в саму дюрку величезної дупи. В 5-му році почали, але до кінця не встигли. В 14-му, скориставшись нагодою і тотальною брехнею, знову долізли до влади і доконали вже повністю. Наша держава найгірша в Європі і майже найгірша в світі.
    А люди, недалекі і сліпі, знову вибирають цукерку з пАмаранчового лайна. Йульку, Гриценка, Садового...
    Це одна банда...
    Я чекаю на проУКРАЇНСЬКУ владу, а не на оранжоїдну зграю шахраїв, кидал і катал...
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    То чого в якби поганій історії незалежної України скромно пропускаєте ригівську зграю? Вони робили як вам треба? :)))
    Україна нормально піднімалась при прем'єрі Єханунорові і Ющі. От якраз ригі добрі в опозиції,а до керівництва їх не можна допускати, бо таке творять, та ще і в Москву їздять як в відділ кадрів.
    Де ви серед них знайдете проУКРАЇНСЬКИХ керівників.:facepalm:
    То за кого голосуватиме антиоранжоїдний Василь?
     
а де твій аватар? :)