Тимошенко

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Дядя Миша, 22 лют 2012.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко
    5 год ·
    У четвер об 11.00 дивіться мою прес-конференцію наживо тут, у Фейсбуці.

    [​IMG]
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко
    4 год ·
    Прес-конференція з нагоди Дня Конституції наживо. Я як кандидат у президенти і команда партії «Батьківщина» – однодумці з українським суспільством щодо «перезаснування держави» на основі нового суспільного договору, який би закріпив права і свободи людей, забезпечив справжні фундаментальні гарантії виконання цих прав і свобод. Ми будемо учасниками і партнерами українського суспільства, щоб у новій Конституції була започаткована сильна система управління державою, якою є парламентська форма правління. Ми маємо забезпечити систему безпеки і оборони, яка не дозволить більше жодному агресору вломитися в нашу країну та вбивати українців!


    View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/1838757732828988/
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко
    1 год ·
    У понеділок ввечері візьму участь у програмі «Свобода слова» на ICTV. Будемо говорити про Конституцію і необхідність змін. Початок о 22.35. Запрошую всіх до перегляду!

    [​IMG]
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко
    10 год ·
    Цей ролик – про те, що час прийшов. Ми самі мусимо навести лад у своєму домі. Я впевнена, що «Новий курс» ліквідує стару систему та поверне країну людям. Ми створимо сильну економіку, і це дозволить нам більше не шукати щастя по інших світах, а жити і працювати у себе вдома. Україна стане успішною європейською державою. Україна зможе. І ми з вами зможемо!

    View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/1846576882047073/
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко
    4 год ·
    Порошенко хоче в принципі не проводити вибори президента. Зараз розпочався глибокий переговорний процес із тими, хто нібито очолює "ЛНР-ДНР" - тобто, по суті, з людьми, які сьогодні окупували частину України. Порошенко хоче ініціювати початок великої війни. Він хоче, щоб були захоплені додаткові території України. Він хоче, щоб усе горіло. На цьому він хоче вводити воєнний стан і не проводити вибори у принципі. Це вкрай небезпечний план, який поки що Петро Порошенко думає реалізувати в Україні. Я хочу попередити Порошенка: якщо, не дай Боже, він піде таким шляхом - по суті, початку нової військової ескалації для того, щоб зберегти свою владу і не проводити виборів - про це знатиме весь світ, про це знатиме український народ, і ми не дамо вам цього зробити! Про це сьогодні говорила в ефірі програми Доброго ранку, Країно на телеканалі «UA: ПЕРШИЙ».

    View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/1849826595055435/
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко
    1 год ·
    19-ть років виповнюється сьогодні нашій партії «Батьківщина»... Для людини це вік незначний, а для політичної партії в українських реаліях - майже вічність...

    Сьогодні хочеться згадати, скільки разів нас «ховали» після кожних виборів і перед кожними виборами. А ми - вистояли! І не просто вистояли, а змужніли, загартувалися, помудрішали, подорослішали...

    Сьогодні, коли дивлюся в парламенті на розмаїття політиків з нових партій, то з висоти власного партійного досвіду хочеться на них погримати: «Не кричіть! Не бийтеся! Не займайте сірники, - то вам не іграшка! Вчіть уроки і вдягайте шапку!” [​IMG]:)

    А якщо серйозно, то я дякую Вам, дорогі друзі, соратники, побратими!

    Зі святом Вас! Дякую Вам за все! За вірність, мужність та честь! За те, що не зламалися і не здалися. За те, що пройшли іспити і тюрмою, і Майданами, і вигнаннями, переслідуваннями та репресіями.

    Дякую за те, що лишилися Людьми!

    І - йдемо далі! Тільки вперед, тільки до перемоги! Заради України! Героям слава!

    [​IMG]
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко
    1 год ·
    Сьогодні ввечері буду на Свободі слова на ICTV. Підбиватимемо підсумки політичного сезону. Дивіться трансляцію наживо о 22.35. Приєднуйтесь!

    [​IMG]
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець


    Юлія Тимошенко

    Вчора о 12:09 ·
    Президент Порошенко заветував Закон про запровадження кримінальної відповідальності та мораторій на вирубку лісу…

    Певно, у глави держави були якісь свої аргументи щодо такого рішення – вимоги СОТ, стандарти ЄС, інтереси вільного ринку тощо… Однак, до інтересів України це не має жодного відношення. Треба мати державницьке чуття і вміти розставляти пріоритети. Оскільки в Карпатах нам реально загрожує екологічна катастрофа. Там рубають вже не дерева - рубають саму Україну. Днямибританська преса писала про навіжену вирубку карпатських лісів. На сьогодні в Україні знищується і вирубується дерев більше ніж в Амазонії та в джунглях Азії. 10 років тому лісами було вкрито 20 відсотків території країни, сьогодні – 11-ть відсотків… Це жахливі факти!

    Постала загроза перетворення чудових Карпат на тотальну “лису гору”, на пустелю.

    Є всім відомий острів Пасхи в південній частині Тихого океану. В давнину там було багато дерев. Але їх всі знищили і острів перетворився на напівпустелю. Тепер там тільки мовчазні кам’яні ідоли стоять вздовж океану… Наші “ідоли” на Банковій не тямлять, що роблять…

    Контрабанду лісу треба негайно припиняти. Карпати небхідно терміново рятувати. Це першочергове завдання майбутнього президента. Тема для указу номер 1!!!


    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Вся ця проблема з лісом вирішується дуже просто - поверненням старого доброго ГОСТу, який називався "ДРОВА" і в якому було чітко і ясно прописано що саме підпадає під категорію дров. А те, що зараз прописано в податковому кодексі щодо дров -

    P.S. А оскільки 8-ми метровий кругляк можна використовувати для технологічних потреб, то що заважає реалізовувати його як дров’яну деревину?
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко
    6 год ·
    Днями президент хвалився рекордними обсягами темпів росту експорту до ЄС. Це добре! Якщо не знати про зворотню, «темну» сторону цього процесу...

    За підрахунками німецьких газетярів із Süddeutsche Zeitung, 5 мільярдів доларів щорічно втрачає Україна від контрабанди і корупції на митниці. Це – неймовірна цифра! Більша за всі міжнародні кредити.

    Це не просто абстрактне число з дев’ятьма нулями. Це – ваші пенсії, зарплати, недобудовані лікарні та школи.

    Зазвичай, митниця існує для того, щоб через неї заводити в державу кошти до державного бюджету. У нас чомусь навпаки: через митницю гроші виводять. В умовах війни, яка ведеться сьогодні проти України, я прирівняла б корупцію на митниці до військового злочину. Бо це є, по суті, мародерство і здирництво.

    У 2005-му році, коли я очолювала уряд, однією з наших найперших програм стала програма «Контрабанді - СТОП!» Ми зупинили контрабанду буквально в лічені дні. Кожна копійка з митниці йшла в бюджет.

    Сьогодні ж таке враження, що хтось реалізує програму «Контрабанда - welcome!» Усі розмови про необхідність боротьби зі зловживаннями на митниці зводяться зрештою до того, хто буде сам особисто зловживати. Про боротьбу з цим ганебним явищем питання взагалі не стоїть.

    Лі Куан Ю для боротьби з корупцією радив якось президентові посадити трьох друзів. У нас такий метод навряд чи можливий, адже українському президентові довелося б посадити всіх своїх друзів. Бо всі «при ділі». А потім ще й самому долучитися до цієї компанії і «закритися» зсередини. Корупція сьогодні в Україні стала формою правління і державного устрою.

    Насправді долати корупцію не так неймовірно важко, як вас намагаються переконати. Треба боротися не з абстрактною корупцією, а з конкретними корупціонерами. Корупція – не стихійне лихо. Корупцію роблять конкретні люди, прізвища яких відомі!

    У нас така дивна країна, якщо послухати владу: корупція – є, корупціонерів – нема!

    Для боротьби з корупцією і контрабандою потрібна політична воля… І бодай трохи гідності та поваги до власної країни!
     
  16. Leopold

    Leopold Well-Known Member

    Якщо не випускали би її з Качанівки, то мало хто б з пересічних українців помітив :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Masha Gligach поширила допис.
    Вчора о 18:45


    [​IMG]
    Олександр Ніколієнкодо Одеська Спільнота ВО "Батьківщина"
    Вчора о 18:36

    Люди чисті і світлі - за неї !!! Справа навіть не в зазомбованості, а в внутрішньому світові самої людини.
    Олена Єрмакова

    Як легко забруднити людину, і як важко відмитися від цього бруду. Хоча, як мені здається, тут не зовсім навіть в цьому справа, а в тому, що багато на генетичному рівні її не сприймають. Я пояснюю це тільки одним - подібне тягнеться до подібного. Для мене особисто ставлення до ЮВ це - маркер справжності (до якої міри людина антилюдяна) .Адже якщо у тебе є серце і душа, то ти не можеш не відчути той світ, який виходить від неї ... Адже, тільки сліпий і глухий може не помічати очевидні факти, перераховані вище. Можна історичні факти спотворити і виправдати тих, хто в них повірить, хоча б тим, що вони не були учасниками тих історичних подій, а тут же ти сам - очевидець, свідок і учасник, все відбувається на твоїх очах. Як можна не вірити їм ... Тому справа тут - не стільки в пропаганді (хоча, звичайно, і вона - вагома), скільки в неприйнятті чужого собі ... Я перевірила це на людях, яких більш-менш знаю і які категорично проти неї. Це - люди в різному ступені заточені на себе, на своє неймовірно роздуте Его, з прогресуючою манією величі або просто дрімучі ... Люди чисті і світлі - за неї !!!
     
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я, мабуть, немитий і темний, бо я до цих пір не можу забути, як вона в якомусь році ввела нові ставки пенсійного збору з 30 березня, і всі бухгалтери немали коли помитися, бо переписували вже готові квартальні звіти.
    Яке лихо заважало тому бублику ввести нові ставки в дію з першого квітня - з початку нового кварталу.
    Кожен, кого цікавлять подробиці того як Вона працює, хай спитає бухгалтера по зарплаті. Як тоді підганяли ставки з п"ятьма знаками після коми (було розпорядження для значення ставки фонду на березень), як ломали голову, що робити з тими, кого звільнили до введення в дію нових ставок і таке інше.
    Те що в неї коліна порвані - на здоров"я, але тільки не президентом. Хихикала з Путіним, коли Президента її країни хануриком обізвали.
    Хай краще коліна лікує, щоб знову в калясці не вишивати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А ще ( не можу не згадати) при Юлі була чехарда, що вважати неповністю відпрацьованим місяцем при розрахунку лікарняних.
    Те, що тоді придумали під її керівництвом (а я не думаю, що вона зараз компетентніша. ніж 14 років тому), не налазило на голову і через кілька місяців відмінили через суд.

    А ще підвищення зарплати для бюджетників, коли не знали, куди тулити премії при розрахунку лікарняних. Тоді соцстрах здорово "наекономив" на тих лікарняних.

    Дурний закон про те, що якщо підприємець працює з організацією більше місяця, то вважати його працівником за сумісництвом в цій організації і брати з нього 20 відсотків з валового доходу. Люди тоді взагалі опинилися в мінусах і позакривалися.

    Хіба все згадаєш, що Вона тоді напрацювала...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ведмедо, вважати, що прем'єру є діло до тонкощів бухгалтерії, я гадаю це занадто) Там інші, більш глобальні завдання стоять.
    Це хтось такий в команді був, що "покращував" бухгалтерський напрямок і здорово підводив прем'єрку своєю тупістю. Зараз це є міністр соцполітики, таке ж мурло...Йому накреслили глобальну ідею, то він і б'є копитом. Восени його, мабуть, знімуть, як жертовного барана, бо дуже накрутив зі зняттям субсидій.
    Але що з субсидіями буде - хто зна...Добре, якщо поряд є люди, що допоможуть бідолахам.
    Отак і живемо роками, в брехні та некомпетентності наших управлінців...
     
а де твій аватар? :)