Тимошенко

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Дядя Миша, 22 лют 2012.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Повторюю, не розказуйте мені байок. Мені хватило вашої економічної підготовки, як ви розказували про Ліпєцкій Рошен :)))
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, а з тотою вашею брехнею можуть бути неприємні наслідки.
    То фігня, шо ви на форумі весь час брешете.
    А якщо в реалі люди не захочуть вам терпіти?
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Що теж не дійшло?:)))

    А що не ясно? Москалям - цукерки разом з карієсом, а нам - валюта. Тут ясно, як білий день.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    В реалії не зустрічав таких людей, що кажуть, що я брешу.
    От, наприклад недавно мене нагородили. Вгадайте хто.
    Самопоміч! в лиці самого Андрія Івановича.
    Вони знають, що я принциповий і їх недолюблюю.
    Але вони не могли мене не уважити.

    А ви кажете якусь фігню.:)))
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та я в реалі поки що тоже вам не казав, що ви брешете.
    Але ж ви весь час брешете. І, мабуть, скоро я це вам скажу ;)
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    От не йде у вашу свідомість правда, як її не штовхай. Інша справа - ЗІК, НьюзВан, 1+1... без мила.:))):))):)))

    Не скучаєте за Савченко? Ви її зчаста постили... Вона, як і ви не любить президента і всю кієвскую хунту. :))):))):)))
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ха, знову брешете :)))
    Я якраз на Савченко положив з самого початку. А Парашенка кричав "наша Надія", а потім з нею обісрався.
     
    Останнє редагування: 17 чер 2018
  8. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Між тим як він кричав і тим, як обісрався - ще один момент був. Він її нагородив
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Парашенка ще так пафосно виступив:
    "... Так, як ми повернули Надію, так ми повернемо Донбас, так ми повернемо Крим під український суверенітет. Надія стала символом гордості і нескореності такою як є Україна, українська жінка, офіцер Збройних сил України... "
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та ні... Ви так само, як вона боретесь з президентом і кієвской хунтой. Ви можете ложити на Савченко скільки завгодно, але ви говорите те саме. Різниця полягає лише в тому, що Савченко то робить свідомо - рупор Путіна, а ви думаєте, що є патріотом.
    Ви виступаєте проти президента Порошенка так само, як Бєня Коломойський, як Юлька Тимошенка, як Надя Савченко, як Медведчук, як Путін, як Азіров, як кожен риг в екзилі і в Україні. І їм до лямпочки, що вони вам пофік, бо їм ви також пофік. Головне, що ви їх підтримуєте, тобто разом за одно.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, не тужтеся, шо ви Путіна тут тулите? Він ж не є громадянином України :))). А Медведчук файний хлоп, ми вже це вияснили :)))

    І Бєня Коломойський, Юлька Тимошенка, Надя Савченко, Медведчук, Азіров такі самі громадяни України як і ми з вами. І вони мають повне право вибирати президента і бути обраними на посаду президента ;)

    Чи ви хочете силою поставити свого претендента на посаду?
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А хіба мова про це?
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А про шо?
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко
    Вчора о 17:24 ·
    Дорогі друзі! Я щиро вдячна всім за участь у Форумі «Новий курс України». Я рада, що нарешті розпочалася відкрита, інтелектуальна, чесна дискусія про перезаснування країни, про новий суспільний договір, про можливість побудови сильної України, впливового громадянського суспільства, ефективної та підконтрольної влади.

    Бачу з реакції соціальних мереж, що для початку такої дискусії треба мати не лише ідеї, але й мужність. Цунамі критики, можливо, когось і збиває з ніг, але не нас. Тому будемо продовжувати!

    У середу, 20 червня, о 14.00 я хочу провести тут, на своїй сторінці у Фейсбуці, коротку відеоконференцію, щоб дати відповіді на деякі запитання і детальніше розкрити ті ідеї, які, можливо, лишилися трохи недозрозумілими.

    Прошу вас ставити свої запитання у коментарях під цим постом. Запитання прийматимуться до 18.00 19 червня. Під час прямого ефіру я дам відповідь на 10 найважливіших для всіх питань. До зустрічі! Я на зв’язку!

    [​IMG]
     
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я думаю, що Вону потрібно перемістити до своїх політиків, а не залишати тут у Міжнародній політиці.
    Завелика честь.
    Туди Вону, до Луценка, Гройсмана, Порошенка Політика і політики
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Сергій Власенко: Венеціанська комісія стурбована скандальною поправкою щодо апеляції у справах Антикорупційного суду

    У Венеціанській комісії назвали ухвалення закону про Антикорупційний суд позитивним кроком, але водночас зазначили, що воно відбулося в непрозорий спосіб і деякі включені положення не відповідають рекомендаціям комісії.

    Про це повідомив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко, які присутній сьогодні на засіданні Венеціанської комісії як представник ПАРЄ.

    За його словами, президент Венеціанської комісії Джанні Букіккіо і секретар Томас Маркер змушені були констатувати під час засідання, що до закону включені положення, які точно не відповідають рекомендаціям Венеціанської комісії, а відтак вони точно не відповідають європейським демократичним стандартам.

    Зокрема, йдеться про поправку, яка дозволяє розглядати апеляції по уже відкритих справах у судах загальної юрисдикції, а не в новоствореному Антикорупційному суді..

    «У Венеціанській комісії стурбовані непрозорістю появи цієї поправки, і спосіб її ухвалення є некоректним щодо закону про Вищий антикорупційний суд», - передає Сергій Власенко.

    Як повідомив політик, Венеціанська комісія сподівається, що МВФ, який зацікавлений у цьому законі, буде послідовним у своїй позиції і зробить все, щоб ця поправка зникла з тіла закону.

    «Комісія сподівається, МВФ зробить все, щоб в Україні створили дійсно незалежний Антикорупційний суд, попри ті дії, які вчиняє українська влада», - додав народний депутат від «Батьківщини».

    Окрім того, у своєму виступі під час засідання Сергій Власенко зазначив, що створення незалежного професійного суду було би позитивним моментом для України.

    «Проте останні події, те, як цей закон ухвалювався, поява славнозвісної поправки, призначення Павла Жебрівського аудитором НАБУ, свідчить про те, що чинна влада не хоче створювати в Україні справжні антикорупційні органи», - підсумував представник ПАРЄ.
    (с)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Тимошенко не допускає федералізації України та виступає за унітарну державу.

    Про це лідер «Батьківщини» заявила під час відеоконференції у Facebook.

    Вона нагадала, що під час Форуму «Новий курс України», який відбувся в Києві 15 червня, розповідала про канцлерську форму правління «як про найсильнішу у світі, бо канцлер, на відміну від президента, завжди опирається на більшість у парламенті і це дає силу, яка може ефективно та колегіально ухвалювати рішення».

    Водночас Юлія Тимошенко зауважила, що була дуже здивована, що частина опонентів почали звинувачувати її у намірах федералізації, мовляв, канцлерська форма правління – це федералізація.

    «Я хочу чітко сказати, що я і вся команда, яку я очолюю, виключно за унітарну форму організації України. Федералізація в нашій країні не допустима, тому що існують дуже сильні центробіжні сили, які сьогодні розривають нашу країну, які сьогодні на Сході і на Заході намагаються чинити провокації, розхитуючи єдність України. Тому забудьте про слово «федералізація». Я ніколи цього не допущу, якщо буде можливість разом з вами по-новому будувати Україну. Федералізації не буде ніколи. Унітарна країна!» – наголосила політик.

    Лідер «Батьківщини» також зазначила, що вона запропонувала спільний інтелектуальний діалог, у якому надала тільки пропозиції, у якому вона може виступити «тільки модератором рівних серед рівних без намірів нав‘язувати якісь думки і концепції».

    «Замість того, щоб думати про масштабні речі, як побудувати наше життя в Україні для кожного українця, мої опоненти шукають якісь слова і фрази. Якщо комусь не подобається слово «канцлер» на чолі парламентської форми правління, то використовуйте слово прем‘єр-міністр, гетьман тощо. Не у слові справа, а в сильній системі управління країною», – заявила Юлія Тимошенко.
    (с)
     
  20. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Кругом лише )(уйня і зрада,
    Куди не плюнь - свиня сидить.
    Нам Юлю в президенти треба -
    Коса, краса....а як 3,14здить!
     
а де твій аватар? :)