Тимошенко

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Дядя Миша, 22 лют 2012.

  1. Дядя Миша

    Дядя Миша Active Member

    В Україні та за її межами триває міжнародна компанія за і проти Тимошенко. У її захист виступають не лише національно-патріотичні сили, правозахисники, демократи і взагалі порядні люди. На жаль не залишається осторонь і Росія. Всім відома історія з фільмом-пародією на Тимошенко, створеним завдяки безкорисливості пана Мітрофанова. Як відомо після втручання президента Франції (і Путина) він був вилучений з Інтернету.
     
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    про що тема?
     
  3. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    [FONT=&quot]"Многа букафф" з нової книжки на цю тему.
    [/FONT]
    [FONT=&quot]
    [/FONT]
     
  4. Дійсно цікава тема. Я взагалі то ніколи в житті не дозволяв собі жорстко критикувати Тимошенко, але спілкування з однією дамою в сусідній темі, відкрило в мене натхнення. :))
    Автор сабжу правильно зауважив зв'язок Тимошенко з Путіним, який ніяк не може добре характеризувати так звану "лідерку" опозиції. Думаю, вона не має права на цей статус за кількома причинами, одна з яких саме путінське заступництво.
     
  5. andrzej

    andrzej Дуже важлива персона


    А при чем здесь заступничество Путина, или его отсутсвие?


    По самому резонансному делу за всю историю независимой Украины приговор ничего не имеющий общего со здравым смыслом.

    Фирташ скорее всего оргазм от этого дела испытал.

    Вот только нескромный вопрос: Как много граждан Украины согласны удовлетворять его сексуальные фантазии, а если таких не очень много, почему остальные должны это терпеть?
     
  6. Поведінка кремлівських мешканців по відношенню до українських політиків - це лакмусовий папірець.

    І докупи:

    Беззаперечні факти про так звану "лідерку опозиції":
    1. Тимошенко підтримує Путін, якому незалежна та сильна Україна як серпом по яйцях.
    2. Тимошенко офіційно вела переговори з ПР для створення ПРіБЮТУ, що свідчить про її бажання дістатися влади у будь-яку ціну.
    3. Тимошенко веде брехливу пропаганду проти своїх колишніх соратників. Цитата ЮВТ 2009 року: "Вони все розпланували - Ющенко буде прем'єром в Януковича-президента".

    Цього замало, щоб зрозуміти що вона є таке?
     
  7. Мілена

    Мілена Дуже важлива персона

    Багато людей давно, зрозуміли, хто вона таке є. (Я, наприклад, ще в вересні 2005.)
    І що далі?
     
  8. Ну і що Ви зрозуміли, цікаво знати? До речі, в 2005 році вона ще не несла усієї тієї пурги, що почалась в неї ближче до 2009. Тобто, тоді Ви не могли зрозуміти, що Тимошенко брехуха. Чи Ви краще розбираєтесь в людях і вже тоді це бачили? ;)
     
  9. andrzej

    andrzej Дуже важлива персона


    Еще раз: В данном случае это не важно, кто такая Тимошенко, хорошая или плохая.

    Ее засудили по абсолютно абсурдному обвинению. Ключевой свидетель, по всей логике вещей это Путин.

    У меня сильное подозрение, что у украинской "юстиции" язык автоматом в задний проход попадал от одной мысли хоть как-то попытаться допросить Путина по данному делу.


    Возникает простенький вопрос: хорошо для граждан Украины, что в Украине де факто нет суда, или плохо?
     
  10. Вибач, друже, обвинувачення на 100% правильне. Неправильне ведення суду та вирок.
     
  11. Мілена

    Мілена Дуже важлива персона

    Вже в вересні 2005 вона почала війну проти Ющенка, щоб бути "у руля" єдиною і неповторною.
    І не за суто людські якості (брехуха-небрехуха) я оцінюю політика чи прем'єра - хоча згодна, що моральні якості людини певним чином теж обумовлюють його суспільну діяльність.
    Але ви не відповіли на моє питання - і що далі? Тому що це питання сьогодні є насущним, а не переливання з пустого в порожнє: а вона, а він...
    [CENZ]І що я можу краще розбиратися в людях, ніж ви, цього ви мені не подаруєте? Так?:)) [/CENZ]
     
  12. andrzej

    andrzej Дуже важлива персона

    Обвинения абсурдны, как и все остальное. Если бы у Тимошенко не было полномочий подписывать газовый договор с РФ, при подаче иска в любой международный арбитраж Украина его с легкостью бы выиграла, поскольку договор был подписан человеком на то не уполномоченным.

    С таким же успехом какой дворник Микола, подметающий тротуар на Крещатике, мог бы подписать этот договор.

    Т.е. договор типа ничтожный.

    Однако Яник и Компашка что-то никуда иски о ничтожности газового договора не подавали.

    Логическую цепочку нарисовать, или так все ясно?
     
  13. Фараон

    Фараон Well-Known Member

    А какой нибудь дворник Микола,может без рарешения генерального,взять на Вашем предприятии доверенность и получить по ней товар по завышенной цене?
     
  14. Далі треба відійти від поняття "лідера" опозиції, яким нібито є Тимошенко, а будувати боротьбу не підпорядковуючи усі опозиційні сили одному центру (як нам пропонують сьогодні саме з штабу Б.). Сьогодні, слава богу, не стоїть питання або Янукович або Тимошенко. Сьогодні стоїть питання або Янукович або громадянське суспільство. Громадянське суспільство - це не авторитарне утворення з двома партіями, а суспільство різноманітних течій, які є відтворенням прагнень усіх українців.
     
  15. andrzej

    andrzej Дуже важлива персона

    Теоретически да, вот только кто ж без предоплаты товар отпустит?

    Значит виза на счете нужна. Да и Юлия Владимировна вроде как не подделывала доверенности.

    Суд вообще не рассматривал получение ей какой-то материальной выгоды от этой сделки, поскольку вторым подписантом был Путин.


    Де факто РФ монополист по поставкам газа в Украину. У Украины есть свои козыри в переговорах, но с монополистом договариваться сложно.

    Возможно кто-то другой договорился бы лучше, а может и нет.

    По-любому, ей максимальное наказание - отсранение от должности, и не более того.
     
  16. andrzej

    andrzej Дуже важлива персона





    Просмотрел внимательно, и еще раз утвердился во мнении: Максимальное наказание Юлии Владимировне, отстранение от должности премьера. Все.

    Либо суд доказывает получение ей материальной выгоды от этой сделки. Этого не было.
     
  17. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    не было. это записано в регламенте работы премьер-министра.
    его можно скачать с сайта ВР
     
  18. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    в курсе:) это мое видео
    http://www.youtube.com/watch?v=yP4wjWEvwUA
     
  19. andrzej

    andrzej Дуже важлива персона

    Еще раз: Янику и компашке при этих условиях в лет признать договор ничтожным, поскольку его дворник Микола подписывал.

    Любой международный арбитраж признает, который независимый, если за ними правда.

    Так ведь не стали в арбитраж обращаться. А почему?
     
а де твій аватар? :)