ти маєш право на кредитну карту...

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Forpost, 28 лют 2007.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    Bank of America, которому законы не позволяют увеличивать объем депозитов, осваивает нетрадиционные сегменты рынка. Он начал выдавать кредитные карты... нелегальным иммигрантам.

    Чтобы получить кредит на $500, мексиканский иммигрант Антонио Санчес положил на счет в Bank of America $99. Если он не будет превышать лимит в $500 и платить проценты вовремя, то через три-шесть месяцев сможет вернуть $99 и увеличить лимит по кредиту.

    У Санчеса, 10 лет назад нелегально перебравшегося в США, нет ни кредитной истории, ни номера социального страхования. Его единственный актив - Ford Thunderbird 1996 г. выпуска, на котором он каждый день ездит на работу в два ресторана в разных районах Лос-Анджелеса. Санчес зарабатывает порядка $25 000 в год и на эти деньги кормит троих детей.

    “Давно хотел создать свою кредитную историю, чтобы купить дом, но не было возможности, - говорит он, - и когда в банке мне рассказали об этой карте, я не мог упустить такой шанс: в этой стране без кредита успеха не добиться”.

    За кредит Санчесу приходится платить 21,24% годовых. Это много: по данным Nilson Report, в США по таким ссудам ставка в среднем составляет 18,1%. “Если вам предлагают такие условия, то определенно относят к группе высокого риска”, - полагает автор исследования Nilson Report Дэвид Робертсон.

    Bank of America без лишнего шума начал предлагать кредитки клиентам, не имеющим номера социального страхования, главным образом испаноязычным нелегальным иммигрантам. Чтобы получить карточку, достаточно открыть чековый счет в банке и не иметь по нему овердрафта в течение трех месяцев. Решение о предоставлении кредита Bank of America принимает после разговора с работодателем претендента.

    В 2006 г. банк тестировал программу в пяти отделениях в Лос-Анджелесе, а на прошлой неделе она начала действовать в 51 отделении банка в округе Лос-Анджелес, где нелегальных иммигрантов особенно много.

    В этом году банк планирует распространить программу на остальные штаты. “Мы хотим давать кредиты тем, у кого нет или почти нет кредитной истории”, - рассказывает руководитель международного карточного подразделения Bank of America Ланс Уивер.

    На рынке США у Bank of America осталось не так много возможностей для развития. Раньше он рос за счет поглощений и сейчас представлен в 31 штате. По объему депозитов Bank of America занимает первое место в США и недавно приблизился к 10% этого рынка - максимально разрешенной доле.

    По оценке Bank of America, в зоне его охвата живут 28 млн испаноязычных граждан и большинство из них независимо от иммиграционного статуса не обслуживаются банками. “Если мы не будем расти на этом рынке, мы перестанем расти вообще”, - констатирует руководитель отдела розницы и малого бизнеса Лайам Макги.

    Bank of America новую услугу не рекламирует, клиентам о ней рассказывают операционисты. Поскольку большинство испаноговорящих клиентов уже имеют номер социальной защиты и обычную кредитку банка, их просят рассказать о новой услуге родственникам или друзьям, у которых нет номера соцзащиты, но которые хотят взять кредит.

    http://www.rusrek.com/cgi-bin/news.pl?MODE=GET_NEWS&ID=380307&PAGE=0&CAT_NAME=Общество
     
  2. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: ти маєш право на кредитну карту...

    цікава ця річ - кредитна історія.
    надзвичайно важлива в Штатах. а починається вона з першої кредитної картки. отримати її не так вже й легко спочатку. адже у вас нема кредитної історії. зачарований круг. українські кредитні спілки йдуть на зустріч своїм, - вони пропонують вам Візу. але на першу картку (500 доларів) ви кладете свої живі гроші. фактично це дебет картка. але вона дає вам змою засвітитися в міжнародній фінансовій сітці і вже тоді банки самі з часом пропонуватимуть вам картки під різні проценти.

    проходить час і ви, як я тепер, зауважуєте, що тратите надто багато й бездумно користуючись карткою. тоді намагаєтесь контролювати процес користуючись максимально кешом - живими грошима.
    і приходите до висновків, що хоч ви й маєте право на кредитну картку, фактично, воно вам не потрібне, бо є свого роду полапкою.
     
  3. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: ти маєш право на кредитну карту...

    Е! Ні! Кредитна картка - то скарб! :) Особливо для тих, хто вміє гроші віддавати і має бізнес, в якому ті гроші повинні весь час крутитися! ;) А ще при тому, що тепер половина кредиток на "майледж планах", то взагалі - красота! Щороку літаємо чи в Європу, чи по Америці за їхні грошики... :)
     
  4. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: ти маєш право на кредитну карту...

    так, я ще про це нічого не згадала. :) намагалась узагальнити, Олю, бо ж не всі мають бізнес і велику сім"ю, щоб АЖ ТАК тратити і набирати пункти-милі на картці. (довідка: пункти-милі - при активуванні картки банк для заохочення дарує пару тисяч пунктів, а вже потім ви на кожну тисячу доларів потрачених добираєте ті умовні пункти. скільки там, Олю, 25 тисяч для квитка потрібно ? зараз теж майже всі картки вертають 1% або 5% залежно від потраченої суми назад власнику. також є картки, якими вигідно розраховуватись за бензин - теж вертають. )
     
  5. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: ти маєш право на кредитну карту...

    Так, для польотів по Америці треба 25 тис, а за кордон - 50. Сума не мала, але навіть, хто не має бізнесу, все ж таки тратить на все на місяць з тисячу доларв.:) От і за два роки має білетика. :) А я все стараюся і на бізнес брати на кк, тому маю на рік на два, або один, щоб полетіти в Україну. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: ти маєш право на кредитну карту...

    Дуже розумно,син теж збирає милі ,але в нього карточка тільки мильна.Як ви зЄднали милі і гроші? можна подробиці ,якщо не туть то в приват, чи на мило .Прямо з цього моменту зауважав Вас!десять балів за кмітливість.
     
  7. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: ти маєш право на кредитну карту...

    Шреку, я Вас не зрозуміла. :confused: Як то як з"єднали? У нас така система, що за кожен страчений долар ми дістаємо 1 милю. Дуже вигідно тим, хто багато купує. В мене бізнес, тому я купую карточкою десь на 10 тис на місяць, як і для бізнесу, так і для себе. Отже, як за рік десь в мене назбирується 100 тисяч тих миль, я тоді телефоную до них і кажу, що я вже хочу обміняти ті милі на квитки. Ось скоро полетимо сім"єю на відпочинок, то всі 4 білети будуть безкоштовні. То у нас так. А в Україні не знаю як. Чи син теж за кордоном?
     
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: ти маєш право на кредитну карту...

    Зрозумів, в нього карточка від Lufthansa третій квиток безкоштовно
     
  9. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: ти маєш право на кредитну карту...

    туть Ліля десь казала і ще хтось ,що літати раз в рік задорого, ви своїм досвідом руйнуєте насправді стереотипи, а не на словах ,єдиний тип жінок яких поважаю
     
  10. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: ти маєш право на кредитну карту...

    Шреку, Лілі важче, вони з чоловіком студенти в Канаді. Стараються жити скромно, бо і стипендія мала, та й вони ж тільки но приїхали недавно. :sad: Я всім своїм клієнтам раджу ті картки повідкривати, але не всі слухають. Ще не переконалися, що то вигідно.
     
  11. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: ти маєш право на кредитну карту...

    Олю. :) Бо всі тратять приблизно 700-800 в місяць , а не 10 000 ! :)

    Люди самі розбираються і якщо це їм вигідно, мають такі картки. Часто у таких карток високий процент і це зупиняє теж. А я користуюся трьома різними картками взагалі. Та й саме оці от, з поінтами, ввійшли в обіг досить недавно.
     
  12. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: ти маєш право на кредитну карту...

    При $40 000 річного доходу 32 000 кладуть трьохлітрову банку,непогано.Ще кажуть, ой дитина так важко в Г"амерриці гарує,там все таке дороге, не може ніц відкласти...Хоч одна людина правду сказала.
     
  13. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: ти маєш право на кредитну карту...

    Шреку, з тих $40000 річних здирають податок, з них треба платити по всеможливих кредитах (бо в Америці без кредитів жити не прийнято), але на одну особу це цілком пристойний заробіток, який дає можливість відкласти в банк $10000-$15000 за рік (це якщо сам і без сім"ї).

    Я ще забула про квартплату (якщо є будинок - то мортаж), медичну страховку і тп.
     
а де твій аватар? :)