Технотрилер "Бот"

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем Maksym Kidruk, 19 вер 2012.

  1. Maksym Kidruk

    Maksym Kidruk New Member

    Колись In Flames на обкладинці одного з найкращих своїх альбомів "Clayman" написали: IN FLAMES PROUDLY PRESENTS (In Flames з гордістю представляє).
    Ну, оттепер і я "праудлі" презентую - "БОТ" - перший український технотрилер. У книгарнях з 25.09. А поки що тільки обкладинка.
    Хваліть/критикуйте!
    [​IMG]
    "Бот" -- це гостросюжетний роман, в якому поєднуються сучасні технології, людська психологія та чисто голлівудський «екшн». Події в книзі вигадані, проте все решта — місця, природні об'єкти, техніка, зброя, фізіологічні особливості живих організмів і т.п. — цілком реальне. Майстерно описані технічні деталі роблять роман небувало реалістичним.
    Під час роботи над романом автора консулювали кандидат наук з хімії, лікар-фізіолог та психіатр. Всі технології, описані в романі, існують насправді. Щоб розібратись з ними, Кідрук опрацював близько сотні наукових статей, що стосуються нанотехнологій, мікробіології та людського мозку.
    Головний герой книги -- звичайний українець, молодий київський програміст, що працює над розробкою ігрових ботів. Спокусившись на великі гроші, хлопець відправляється у віддалену лабораторію, де стає одним з членів міжнародної наукової групи, що "догралася" до техногенної катастрофи небаченого масштабу.
    Події відбуваються в пустелі Атакама, Чилі. Реалістичності книзі додають авторські фотографії цієї пустелі, зроблені у 2009 році, а також схеми, карти місцевості, де відбуваються основні події, та 3D-малюнки, що не просто ілюструють текст, а є частиною сюжету.
     
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Важкий випадок.

    Головне написати на обкладинці яка офігенна книжка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Maksym Kidruk

    Maksym Kidruk New Member

    Це ви про психіатра? Для дерев'яних і для тих, хто просто не зрозумів, розжовую: психіатр давав консультації з приводу відхилень у людському мозку, для того, щоб вони були правильно описані непсихіатром, цебто, мною.
    Стосовно напису... Це своєрідний троллінг, на якому наполягли у видавництві. Я був категорично проти, власне, й передбачаючи таку реакцію. У вас буде шанс перевірити.
     
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Це зрозуміло, ви вже розжували в анотації. Кому цікаво? Достоєвського хто консультував як баб сокиров вбивати?

    Якщо ви проти, то до вас немає претензій ніяких. Маркетологи завжди все підносять, ніби в нас люди повністю сліпі, дурні і не можуть самі дати оцінку.
    А чому ім'я письменника ще більше кидається в очі, чим назва? Теж ідея видавництва? Коротше на вигляд - посня-попснею.
     
  5. Maksym Kidruk

    Maksym Kidruk New Member

    Слабенький аргумент, хоч ви цього, мабуть, не зрозумієте. Для того, щоб зарубати бабцю сокиркою ніяких знань не потрібно. Відповідно, щоб описати процес достатньо просто уяви. Для того, щоб розібратись у нейронах, аксонах, дендритах, у тому, як вони функціонують і які в тому можуть бути відхилення, треба трохи почитати книжок. І то не простотих книжок. Або послухати когось розумного, хто ті книжки вже прочитав.
    Мені цікаво, як би Хейлі написав "Аеропорт" жодного дня не пропрацювавши у аеропорті?..
     
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ага, класика літератури - не треба уяви, раз плюнути.

    Його міг консультувати хто завгодно, просто він це не виставляв як щось особливе. Одним словом до змісту вашої книжки я ніц не маю, а крикливий промоушен вдумливих людей лиш відлякує. Взагалі я думаю книга не потребує іншої реклами, як відгуків читача.
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Мені теж відразу в очі кинулося. Це можна писати на рекламному бігборді, але на самій книжці... Несмак
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Певно мутузили дизайнера 2 місяці шоб таку красиву обкладинку намалювати.
     
  9. kitana

    kitana Banned

    А донетчанин Березин, по-вашому, в якому жанрі пише?
    Чи його технотрилери не українськіє? :)
     
  10. Maksym Kidruk

    Maksym Kidruk New Member

    Дайте на нього посилання. Бо я щось уперше чую. Серйозно. Хоча вже передбачаю, що ви плутаєте техно з науковою фантастикою.

    ---------- Додано в 11:58 ---------- Попередній допис був написаний в 11:57 ----------

    Все настільки погано? Гаразд....
    Хоча то наша одвічна проблема: зустрічати по одежині.
     
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Так одежину треба було поскромніше. Розкажіть ліпше як воно - книжку видати? Маєте знайомого редактора?
     
  12. Maksym Kidruk

    Maksym Kidruk New Member

    Ми зараз лише про напис чи про всю "одежину"? :) По-моєму, кавер навіть дуже ок... Ну так мені здається.
    Стосовно видати... Ненавиджу оці розмови про "знайомих редакторів", "друкується за власні гроші" і .т.п. До публікації "Мексиканських хронік" жодного редактора в очі не бачив.
    Насправді головним має бути текст, текст і ще раз текст. Видавництва не зацікавлені видавати лабуду, оскільки таким чином скоро збанкрутіють. Якщо у вас є хороший роман, видати його - раз плюнути. Я в цьому абсолютно переконаний. Зовсім ІНША справа - продати....
    Ось тут грає роль багато всякого: наскільки ви презентабельний, як тримаєте аудиторію, чи можете виділити час, щоб їздити з презентаціями, чи готові писати настуні (другий, третій, четверий) романи, чи є у вас щось таке, що може зацікавити журналістів (перемоги на конкурсах, скажімо, чи, може, ви рок-співак). І це все впливає на те, чи буде текст прийнятий видавництвом.
    Пробуйте КСД. Вони офіційно приймають рукописи, і всім дають відповіді. Цебто, принайнмні ваш рукопис прочитають.
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я не претендую на лаври письменника. Просто цікаво.


    Хм, здається видавець Дарії Донцової процвітає.
     
  14. Maksym Kidruk

    Maksym Kidruk New Member

    Не треба крайнощів. Я не про це говорив..................
    У КСД зараз видаються майже всі сучасні укрписи: Жадан, Карпа, Шкляр, Вдовиченко, Денисенко і т.д. і т.п.
     
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А шо то таке? Кур'єрська служба доставки?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Maksym Kidruk

    Maksym Kidruk New Member

    Клуб Сімейного Дозвілля - найб. укр. видавництво
     
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму


    А взагалі маю дивне відчуття з того, що укрпис сам свою книгу рекламує. )
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Якої Лари? Крофт?
     
  19. Maksym Kidruk

    Maksym Kidruk New Member

    і я теж. Причому не тільки дивне, а й огидне :sad:
    Якби були гроші, замовив би рекламу на ТБ.
    А так... я вважаю, що серед 46 млн. українців знайдеться 100 тисяч, які захочуть цю книгу купити. Все, що від мене вимагається, - це донести до них інформацію.
     
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Нє. Денисенко. )
    Про написану книгу?

    То трохи не Ваша робота.
     
а де твій аватар? :)